De leukste gratis poule!

met o.a. de Eredivisie, EK Kwalificatie, Jupiler League, Topklasse en Champions League.

aantal deelnemers:

Inloggen Voetbalpoule

Email:
Wachtwoord:
Onthoud mij:

Topklasse Zaterdag

De wedstrijden van de Topklasse Zaterdag voorspellen? Klik hier en meld je aan, meespelen is gratis!

Stand Topklasse Zaterdag

Nr. Team Gespeeld Winst Gelijk Verloren Punten Doelpunten
1.Ajax (amateurs)000000 - 0
2.Barendrecht000000 - 0
3.Capelle000000 - 0
4.Excelsior Maassluis000000 - 0
5.FC Lisse000000 - 0
6.GVVV000000 - 0
7.HHC Hardenberg000000 - 0
8.HSV Hoek000000 - 0
9.IJsselmeervogels000000 - 0
10.Kozakken Boys000000 - 0
11.ONS BOSO Sneek000000 - 0
12.Rijnsburgse Boys000000 - 0
13.SC Genemuiden000000 - 0
14.Scheveningen000000 - 0
15.Spakenburg000000 - 0
16.Sparta Nijkerk000000 - 0
Bekijk de Topklasse Zaterdag Individuele poulestand of Topklasse Zaterdag Poule stand.

Topscorers Topklasse Zaterdag

Er zijn nog geen topscorers voor de Topklasse Zaterdag.

Komende programma Topklasse Zaterdag

Datum Thuisteam Uitteam
23-8-2014 14:30BarendrechtAjax (amateurs)
23-8-2014 14:30FC LisseExcelsior Maassluis
23-8-2014 14:30HSV HoekCapelle
23-8-2014 14:30Kozakken BoysIJsselmeervogels
23-8-2014 14:30SC GenemuidenHHC Hardenberg
23-8-2014 14:30ScheveningenGVVV
23-8-2014 14:30Sparta NijkerkONS BOSO Sneek
23-8-2014 15:00SpakenburgRijnsburgse Boys
30-8-2014 14:30Ajax (amateurs)Spakenburg
30-8-2014 14:30CapelleKozakken Boys
30-8-2014 14:30Excelsior MaassluisSparta Nijkerk
30-8-2014 14:30GVVVBarendrecht
30-8-2014 14:30HHC HardenbergScheveningen
30-8-2014 14:30Rijnsburgse BoysSC Genemuiden
30-8-2014 15:00IJsselmeervogelsFC Lisse
30-8-2014 15:00ONS BOSO SneekHSV Hoek
6-9-2014 14:30CapelleExcelsior Maassluis
6-9-2014 14:30FC LisseRijnsburgse Boys
6-9-2014 14:30HSV HoekIJsselmeervogels
6-9-2014 14:30Kozakken BoysBarendrecht

Laatste uitslagen Topklasse Zaterdag

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
24-5-2014 13:00SpakenburgGVVV2 - 1
10-5-2014 14:30BarendrechtGVVV2 - 3
10-5-2014 14:30Excelsior MaassluisScheveningen4 - 0
10-5-2014 14:30FC LisseONS BOSO Sneek7 - 0
10-5-2014 14:30HHC HardenbergKatwijk7 - 2
10-5-2014 14:30IJsselmeervogelsKozakken Boys1 - 2
10-5-2014 14:30NoordwijkCapelle1 - 0
10-5-2014 14:30Rijnsburgse BoysExcelsior '317 - 0
10-5-2014 14:30Ter LeedeSpakenburg1 - 3
3-5-2014 14:30CapelleBarendrecht2 - 2
3-5-2014 14:30Excelsior '31IJsselmeervogels2 - 4
3-5-2014 14:30GVVVRijnsburgse Boys3 - 0
3-5-2014 14:30KatwijkNoordwijk2 - 1
3-5-2014 14:30Kozakken BoysFC Lisse0 - 1
3-5-2014 14:30ONS BOSO SneekExcelsior Maassluis2 - 3
3-5-2014 14:30ScheveningenTer Leede2 - 1
3-5-2014 14:30SpakenburgHHC Hardenberg2 - 1
19-4-2014 15:00IJsselmeervogelsGVVV2 - 1
19-4-2014 15:00ONS BOSO SneekKozakken Boys1 - 1
19-4-2014 14:30BarendrechtKatwijk3 - 3