Wedstrijden
Serie A 35e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
---|---|---|---|
6 mei 18:00
|
US Salernitana
|
1 - 2 |
Atalanta
|
Eredivisie 32e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
6 mei 20:00
|
Excelsior
|
0 - 3 |
NEC Nijmegen
|
Serie A 35e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
6 mei 20:45
|
Udinese
|
1 - 1 |
Napoli
|
Ligue 1 32e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
6 mei 21:00
|
Lille OSC
|
3 - 4 |
Olympique Lyon
|
1e doelpunt | Diakite | Benrahma | |
Premier League 36e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
6 mei 21:00
|
Crystal Palace
|
4 - 0 |
Manchester United
|
1e doelpunt | Olise | Geen score | |
Champions League 14e ronde - Halve finale |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
Gisteren 21:00
|
Paris Saint-Germain
|
0 - 1 |
Bor. Dortmund
|
Conference League 16e ronde - Halve finale |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
Vandaag 18:45
|
Club Brugge
|
- |
Fiorentina
|
Champions League 14e ronde - Halve finale |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
Vandaag 21:00
|
Real Madrid
|
- |
Bayern München
|
Europa League 16e ronde - Halve finale |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
Morgen 21:00
|
Atalanta
|
- |
Olympique Marseille
|
Morgen 21:00
|
Bayer 04 Leverkusen
|
- |
AS Roma
|
Conference League 16e ronde - Halve finale |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
Morgen 21:00
|
Olympiakos Piraeus
|
- |
Aston Villa
|
Eerste Divisie 38e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
10 mei 20:00
|
FC Eindhoven
|
- |
FC Den Bosch
|
10 mei 20:00
|
FC Groningen
|
- |
Roda JC
|
10 mei 20:00
|
Jong Ajax
|
- |
Jong AZ
|
10 mei 20:00
|
ADO Den Haag
|
- |
Jong PSV
|
10 mei 20:00
|
FC Emmen
|
- |
De Graafschap
|
10 mei 20:00
|
Jong FC Utrecht
|
- |
FC Dordrecht
|
10 mei 20:00
|
MVV
|
- |
VVV-Venlo
|
10 mei 20:00
|
SC Cambuur
|
- |
Helmond Sport
|
10 mei 20:00
|
TOP Oss
|
- |
NAC Breda
|
10 mei 20:00
|
Willem II
|
- |
Telstar
|
Bundesliga 33e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
10 mei 20:30
|
FC Augsburg
|
- |
VfB Stuttgart
|
Jupiler Pro League 38e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
10 mei 20:45
|
Standard Luik
|
- |
KVC Westerlo
|
Serie A 36e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
10 mei 20:45
|
Frosinone Calcio
|
- |
Internazionale
|
Ligue 1 33e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
10 mei 21:00
|
OGC Nice
|
- |
Le Havre
|
10 mei 21:00
|
Stade Brest 29
|
- |
Stade de Reims
|
La Liga 35e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
10 mei 21:00
|
Deportivo Alavés
|
- |
Girona FC
|
Premier League 37e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 13:30
|
Fulham
|
- |
Manchester City
|
La Liga 35e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 14:00
|
RCD Mallorca
|
- |
UD Las Palmas
|
Derde Divisie A 32e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 14:30
|
FC Rijnvogels
|
- |
SV Urk
|
11 mei 14:30
|
Harkemase Boys
|
- |
Sparta Nijkerk
|
11 mei 14:30
|
vv Eemdijk
|
- |
RKVV DEM
|
Derde Divisie B 32e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 14:30
|
HSV Hoek
|
- |
OSS '20
|
Tweede Divisie 32e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 14:30
|
GVVV
|
- |
Spakenburg
|
11 mei 14:30
|
Kon. HFC
|
- |
HHC Hardenberg
|
11 mei 14:30
|
Scheveningen
|
- |
Jong Almere City
|
Derde Divisie A 32e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 15:00
|
DVS '33
|
- |
Odin '59
|
11 mei 15:00
|
IJsselmeervogels
|
- |
DOVO
|
Derde Divisie B 32e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 15:00
|
Kloetinge
|
- |
SteDoCo
|
Tweede Divisie 32e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 15:00
|
ADO '20
|
- |
Kozakken Boys
|
11 mei 15:00
|
AFC
|
- |
ACV
|
11 mei 15:00
|
Rijnsburgse Boys
|
- |
FC Lisse
|
Bundesliga 33e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 15:30
|
1.FC Köln
|
- |
1.FC Union Berlin
|
11 mei 15:30
|
Bor. Mönchengladbach
|
- |
Eintracht Frankfurt
|
11 mei 15:30
|
RB Leipzig
|
- |
Werder Bremen
|
11 mei 15:30
|
SC Freiburg
|
- |
1.FC Heidenheim
|
Derde Divisie A 32e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 15:30
|
USV Hercules
|
- |
RKAV Volendam
|
Derde Divisie B 32e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 15:30
|
TEC
|
- |
Barendrecht
|
Tweede Divisie 32e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 15:30
|
Jong Sparta
|
- |
Quick Boys
|
11 mei 15:30
|
Katwijk
|
- |
Excelsior Maassluis
|
Premier League 37e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 16:00
|
AFC Bournemouth
|
- |
Brentford
|
11 mei 16:00
|
Everton
|
- |
Sheffield United
|
11 mei 16:00
|
Newcastle United
|
- |
Brighton & Hove Albion
|
11 mei 16:00
|
Tottenham Hotspur
|
- |
Burnley
|
11 mei 16:00
|
West Ham United
|
- |
Luton Town
|
11 mei 16:00
|
Wolverhampton W
|
- |
Crystal Palace
|
La Liga 35e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 16:15
|
Villarreal CF
|
- |
Sevilla FC
|
Derde Divisie A 32e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 18:00
|
HSC '21
|
- |
SC Genemuiden
|
Derde Divisie B 32e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 18:00
|
GVV Unitas
|
- |
OJC Rosmalen
|
11 mei 18:00
|
UNA
|
- |
Sportlust '46
|
Serie A 36e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 18:00
|
Napoli
|
- |
Bologna
|
Tweede Divisie 32e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 18:00
|
De Treffers
|
- |
Noordwijk
|
Jupiler Pro League 38e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 18:15
|
KAS Eupen
|
- |
RWDM
|
11 mei 18:15
|
Charleroi
|
- |
KV Kortrijk
|
Bundesliga 33e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 18:30
|
1.FSV Mainz 05
|
- |
Bor. Dortmund
|
Derde Divisie A 32e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 18:30
|
Hoogeveen
|
- |
Staphorst
|
Premier League 37e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 18:30
|
Nottingham Forest
|
- |
Chelsea
|
La Liga 35e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 18:30
|
Granada CF
|
- |
Real Madrid
|
Jupiler Pro League 38e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 20:45
|
RSC Anderlecht
|
- |
KRC Genk
|
Serie A 36e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 20:45
|
AC Milan
|
- |
Cagliari
|
La Liga 35e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
11 mei 21:00
|
Athletic Bilbao
|
- |
CA Osasuna
|
Serie A 36e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 12:30
|
Lazio Roma
|
- |
Empoli
|
Jupiler Pro League 38e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 13:30
|
KAA Gent
|
- |
OH Leuven
|
Derde Divisie B 32e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 14:00
|
vv Baronie
|
- |
Gemert
|
12 mei 14:00
|
SV AWC
|
- |
Quick Den Haag
|
12 mei 14:00
|
S.V. TOGB
|
- |
Meerssen
|
La Liga 35e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 14:00
|
Cádiz CF
|
- |
Getafe CF
|
Eredivisie 33e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 14:30
|
Ajax
|
- |
Almere City FC
|
12 mei 14:30
|
Excelsior
|
- |
Heracles Almelo
|
12 mei 14:30
|
FC Twente
|
- |
FC Volendam
|
12 mei 14:30
|
FC Utrecht
|
- |
Sparta Rotterdam
|
12 mei 14:30
|
Fortuna Sittard
|
- |
PSV
|
12 mei 14:30
|
Go Ahead Eagles
|
- |
AZ
|
12 mei 14:30
|
NEC Nijmegen
|
- |
Feyenoord
|
12 mei 14:30
|
RKC Waalwijk
|
- |
PEC Zwolle
|
12 mei 14:30
|
SC Heerenveen
|
- |
Vitesse
|
Derde Divisie A 32e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 14:30
|
SV Kampong
|
- |
VVSB
|
Derde Divisie B 32e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 14:30
|
RKSV Groene Ster
|
- |
Blauw Geel '38
|
Serie A 36e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 15:00
|
Genoa
|
- |
Sassuolo
|
12 mei 15:00
|
Hellas Verona
|
- |
Torino
|
Bundesliga 33e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 15:30
|
Darmstadt 98
|
- |
1899 Hoffenheim
|
Jupiler Pro League 38e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 16:00
|
St. Truiden
|
- |
KV Mechelen
|
La Liga 35e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 16:15
|
Atlético Madrid
|
- |
Celta de Vigo
|
Bundesliga 33e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 17:30
|
Bayern München
|
- |
Vfl Wolfsburg
|
Premier League 37e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 17:30
|
Manchester United
|
- |
Arsenal
|
Serie A 36e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 18:00
|
Juventus
|
- |
US Salernitana
|
Jupiler Pro League 38e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 18:30
|
Royal Antwerp FC
|
- |
Cercle Brugge
|
La Liga 35e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 18:30
|
Valencia CF
|
- |
Rayo Vallecano
|
Bundesliga 33e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 19:30
|
VfL Bochum
|
- |
Bayer 04 Leverkusen
|
Serie A 36e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 20:45
|
Atalanta
|
- |
AS Roma
|
Ligue 1 33e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 21:00
|
Clermont Foot
|
- |
Olympique Lyon
|
12 mei 21:00
|
FC Nantes
|
- |
Lille OSC
|
12 mei 21:00
|
Montpellier HSC
|
- |
AS Monaco
|
12 mei 21:00
|
Olympique Marseille
|
- |
FC Lorient
|
12 mei 21:00
|
Paris Saint-Germain
|
- |
Toulouse FC
|
12 mei 21:00
|
RC Strasbourg
|
- |
FC Metz
|
12 mei 21:00
|
Stade Rennes
|
- |
RC Lens
|
La Liga 35e ronde |
|||
Datum | Thuisteam | Uitslag | Uitteam |
12 mei 21:00
|
Real Betis
|
- |
UD Almería
|
Statistieken
Competitie | Wedstrijden | Doelpunten |
---|---|---|
Bundesliga | 9 | 0 |
Champions League | 2 | 1 |
Conference League | 2 | 0 |
Derde Divisie A | 9 | 0 |
Derde Divisie B | 9 | 0 |
Eerste Divisie | 10 | 0 |
Eredivisie | 10 | 3 |
Europa League | 2 | 0 |
Jupiler Pro League | 7 | 0 |
La Liga | 9 | 0 |
Ligue 1 | 10 | 7 |
Premier League | 10 | 4 |
Serie A | 10 | 5 |
Tweede Divisie | 9 | 0 |