Voorspellingen sportkampen.com Blonkie
Ben jij sportkampen.com Blonkie? Log hier in om te voorspellen!
Derde Divisie A 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
za 14:30
|
Harkemase Boys
|
- |
RKVV DEM
|
||||
SC Genemuiden
|
- |
VVSB
|
|||||
vv Eemdijk
|
- |
SV Urk
|
|||||
za 15:00
|
DVS '33
|
- |
DOVO
|
||||
IJsselmeervogels
|
- |
FC Rijnvogels
|
|||||
za 15:30
|
SV Kampong
|
- |
Sparta Nijkerk
|
||||
USV Hercules
|
- |
Staphorst
|
|||||
za 18:00
|
Hoogeveen
|
- |
Odin '59
|
||||
HSC '21
|
- |
RKAV Volendam
|
|||||
Derde Divisie B 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
HSV Hoek
|
- |
Gemert
|
||||
za 15:00
|
Kloetinge
|
- |
Sportlust '46
|
||||
za 15:30
|
TEC
|
- |
SteDoCo
|
||||
za 18:00
|
GVV Unitas
|
- |
Barendrecht
|
||||
za 19:30
|
RKSV Groene Ster
|
- |
Meerssen
|
||||
zo 14:00
|
vv Baronie
|
- |
Blauw Geel '38
|
||||
OSS '20
|
- |
OJC Rosmalen
|
|||||
SV AWC
|
- |
UNA
|
|||||
S.V. TOGB
|
- |
Quick Den Haag
|
|||||
Eerste Divisie 34e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 20:00
|
Jong Ajax
|
2 - 1 |
SC Cambuur
|
2 - 2 | 2 | ||
Jong FC Utrecht
|
0 - 2 |
FC Den Bosch
|
1 - 2 | 7 | |||
Ronde totaal: 14 (1.559e) | |||||||
Eerste Divisie 35e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:00
|
FC Den Bosch
|
- |
NAC Breda
|
||||
FC Dordrecht
|
- |
TOP Oss
|
|||||
Helmond Sport
|
- |
Jong Ajax
|
|||||
Roda JC
|
- |
De Graafschap
|
|||||
Telstar
|
- |
FC Emmen
|
|||||
za 16:30
|
ADO Den Haag
|
- |
FC Eindhoven
|
||||
za 18:45
|
MVV
|
- |
Willem II
|
||||
za 21:00
|
FC Groningen
|
- |
SC Cambuur
|
||||
KNVB Beker 8e ronde - Finale |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:00
|
Feyenoord
|
- |
NEC Nijmegen
|
||||
Tweede Divisie 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
GVVV
|
- |
Noordwijk
|
||||
Kon. HFC
|
- |
Excelsior Maassluis
|
|||||
Scheveningen
|
- |
HHC Hardenberg
|
|||||
za 15:00
|
AFC
|
- |
Katwijk
|
||||
Quick Boys
|
- |
Kozakken Boys
|
|||||
Rijnsburgse Boys
|
- |
ACV
|
|||||
za 15:30
|
Jong Sparta
|
- |
Spakenburg
|
||||
za 18:00
|
De Treffers
|
- |
FC Lisse
|
||||
zo 14:00
|
ADO '20
|
- |
Jong Almere City
|