Voorspellingen TRUMP
Ben jij TRUMP? Log hier in om te voorspellen!
WK Kwalificatie 2026 8e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
di 09:00
|
Noord-Korea
(B)
|
Uitgesteld
-
|
Japan
(B)
|
1 - 2 | |||
di 09:45
|
Libanon
(I)
|
0 - 5 |
Australië
(I)
|
0 - 2 | 7 | ||
di 10:30
|
Bangladesh
(I)
|
0 - 1 |
Palestina
(I)
|
0 - 2 | 7 | ||
di 12:00
|
Filippijnen
(F)
|
0 - 5 |
Irak
(F)
|
0 - 2 | 7 | ||
di 13:00
|
China
(C)
|
4 - 1 |
Singapore
(C)
|
3 - 0 | 5 | ||
Vietnam
(F)
|
0 - 3 |
Indonesië
(F)
|
1 - 1 | 0 | |||
di 13:30
|
Thailand
(C)
|
0 - 3 |
Zuid-Korea
(C)
|
1 - 2 | 5 | ||
di 14:30
|
India
(A)
|
1 - 2 |
Afghanistan
(A)
|
2 - 0 | 0 | ||
di 15:00
|
Maleisië
(D)
|
0 - 2 |
Oman
(D)
|
1 - 1 | 0 | ||
Kirgizië
(D)
|
5 - 1 |
Chinees Taipei
(D)
|
3 - 0 | 5 | |||
di 15:30
|
Oezbekistan
(E)
|
3 - 0 |
Hong Kong
(E)
|
3 - 0 | 10 | ||
di 16:00
|
Turkmenistan
(E)
|
0 - 1 |
Iran
(E)
|
0 - 3 | 7 | ||
Tadzjikistan
(G)
|
1 - 1 |
Saoedi-Arabië
(G)
|
0 - 2 | 0 | |||
Ronde totaal: 103 (121e) | |||||||
EK Kwalificatie 2024 38e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 18:00
|
Georgië
|
0 - 0 |
Griekenland
|
1 - 1 | 7 | ||
Ronde totaal: 16 (155e) | |||||||
WK Kwalificatie 2026 8e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 20:00
|
Koeweit
(A)
|
1 - 2 |
Qatar
(A)
|
0 - 2 | 7 | ||
Syrië
(B)
|
7 - 0 |
Myanmar
(B)
|
3 - 0 | 7 | |||
Jordanië
(G)
|
7 - 0 |
Pakistan
(G)
|
3 - 0 | 7 | |||
Jemen
(H)
|
0 - 3 |
VAE
(H)
|
0 - 3 | 10 | |||
Bahrein
(H)
|
3 - 0 |
Nepal
(H)
|
3 - 0 | 10 | |||
WK Kwalificatie 2026 8e ronde - Noord+Mid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 20:00
|
British Virgin Islands
|
0 - 0 |
US Virgin Islands
|
1 - 1 | 7 | ||
Ronde totaal: 103 (121e) | |||||||
EK Kwalificatie 2024 38e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 20:45
|
Oekraïne
|
2 - 1 |
IJsland
|
1 - 1 | 2 | ||
Wales
|
0 - 0 |
Polen
|
1 - 1 | 7 | |||
Ronde totaal: 16 (155e) | |||||||
WK Kwalificatie 2026 8e ronde - Noord+Mid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 00:00
|
Turks and Caicos Isl
|
1 - 1 |
Anguilla
|
1 - 0 | 2 | ||
Ronde totaal: 103 (121e) | |||||||
Championship 39e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 13:30
|
Bristol City
|
- |
Leicester City
|
0 - 2 | |||
Vandaag 14:00
|
Millwall
|
- |
West Bromwich Albion
|
1 - 2 | |||
Vandaag 16:00
|
Huddersfield Town
|
- |
Coventry City
|
1 - 3 | |||
Hull City
|
- |
Stoke City
|
3 - 1 | ||||
Norwich City
|
- |
Plymouth Argyle
|
3 - 1 | ||||
Preston North End
|
- |
Rotherham United
|
3 - 1 | ||||
Queens Park Rangers
|
- |
Birmingham City
|
2 - 1 | ||||
Southampton FC
|
- |
Middlesbrough
|
3 - 2 | ||||
Cardiff City
|
- |
Sunderland AFC
|
2 - 1 | ||||
Sheffield Wednesday
|
- |
Swansea City
|
1 - 1 | ||||
Vandaag 18:30
|
Blackburn Rovers
|
- |
Ipswich Town
|
1 - 2 | |||
Derde Divisie B 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 19:00
|
Kloetinge
|
- |
HSV Hoek
|
3 - 1 | |||
De Jager | Hage | ||||||
Eerste Divisie 32e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:00
|
ADO Den Haag
|
- |
FC Groningen
|
2 - 2 | |||
FC Emmen
|
- |
Jong Ajax
|
2 - 1 | ||||
De Graafschap
|
- |
Jong AZ
|
3 - 1 | ||||
FC Den Bosch
|
- |
FC Dordrecht
|
1 - 3 | ||||
FC Eindhoven
|
- |
SC Cambuur
|
1 - 2 | ||||
Helmond Sport
|
- |
Willem II
|
1 - 3 | ||||
NAC Breda
|
- |
MVV
|
3 - 1 | ||||
Ómarsson | Livramento | ||||||
Telstar
|
- |
Jong FC Utrecht
|
2 - 1 | ||||
VVV-Venlo
|
- |
TOP Oss
|
3 - 1 | ||||
Jupiler Pro League 31e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:45
|
KAA Gent
|
- |
Standard Luik
|
3 - 1 | |||
Ligue 1 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:00
|
Lille OSC
|
- |
RC Lens
|
2 - 0 | |||
David | Geen score | ||||||
La Liga 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:00
|
Cádiz CF
|
- |
Granada CF
|
1 - 0 | |||
Championship 39e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:00
|
Watford FC
|
- |
Leeds United AFC
|
1 - 3 | |||
Rajovic | Bamford | ||||||
Serie A 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 12:30
|
Napoli
|
- |
Atalanta
|
2 - 1 | |||
Osimhen | Lookman | ||||||
Premier League 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 13:30
|
Newcastle United
|
- |
West Ham United
|
2 - 0 | |||
Derde Divisie B 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 14:00
|
Blauw Geel '38
|
- |
OJC Rosmalen
|
3 - 1 | |||
Quick Den Haag
|
- |
GVV Unitas
|
3 - 1 | ||||
SV AWC
|
- |
S.V. TOGB
|
2 - 0 | ||||
La Liga 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 14:00
|
Getafe CF
|
- |
Sevilla FC
|
1 - 1 | |||
Derde Divisie A 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 14:30
|
DOVO
|
- |
SV Kampong
|
3 - 2 | |||
FC Rijnvogels
|
- |
Harkemase Boys
|
3 - 2 | ||||
Staphorst
|
- |
VVSB
|
1 - 2 | ||||
vv Eemdijk
|
- |
HSC '21
|
3 - 1 | ||||
Derde Divisie B 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 14:30
|
Barendrecht
|
- |
Gemert
|
3 - 1 | |||
SteDoCo
|
- |
vv Baronie
|
3 - 0 | ||||
Tweede Divisie 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 14:30
|
ACV
|
- |
ADO '20
|
2 - 0 | |||
Excelsior Maassluis
|
- |
De Treffers
|
1 - 3 | ||||
FC Lisse
|
- |
Quick Boys
|
0 - 3 | ||||
HHC Hardenberg
|
- |
GVVV
|
2 - 1 | ||||
Noordwijk
|
- |
Kozakken Boys
|
3 - 1 | ||||
Derde Divisie A 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 15:00
|
IJsselmeervogels
|
- |
DVS '33
|
3 - 1 | |||
Odin '59
|
- |
SC Genemuiden
|
1 - 3 | ||||
Sparta Nijkerk
|
- |
RKAV Volendam
|
3 - 2 | ||||
SV Urk
|
- |
Hoogeveen
|
3 - 1 | ||||
Schraal | Kamphuis | ||||||
Derde Divisie B 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 15:00
|
Sportlust '46
|
- |
RKSV Groene Ster
|
4 - 0 | |||
Serie A 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 15:00
|
Genoa
|
- |
Frosinone Calcio
|
2 - 0 | |||
Torino
|
- |
AC Monza
|
1 - 1 | ||||
Tweede Divisie 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 15:00
|
AFC
|
- |
Rijnsburgse Boys
|
2 - 2 | |||
Hetli | Zeldenrust | ||||||
Bundesliga 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 15:30
|
Eintracht Frankfurt
|
- |
1.FC Union Berlin
|
2 - 0 | |||
Bor. Mönchengladbach
|
- |
SC Freiburg
|
2 - 2 | ||||
Werder Bremen
|
- |
Vfl Wolfsburg
|
2 - 1 | ||||
RB Leipzig
|
- |
1.FSV Mainz 05
|
3 - 1 | ||||
Bayer 04 Leverkusen
|
- |
1899 Hoffenheim
|
3 - 1 | ||||
Derde Divisie A 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 15:30
|
RKVV DEM
|
- |
USV Hercules
|
1 - 3 | |||
Tweede Divisie 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 15:30
|
Katwijk
|
- |
Scheveningen
|
3 - 1 | |||
Kon. HFC
|
- |
Jong Sparta
|
2 - 2 | ||||
Premier League 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 16:00
|
AFC Bournemouth
|
- |
Everton
|
1 - 1 | |||
Solanke | Doucouré | ||||||
Chelsea
|
- |
Burnley
|
3 - 1 | ||||
Nottingham Forest
|
- |
Crystal Palace
|
1 - 1 | ||||
Sheffield United
|
- |
Fulham
|
1 - 1 | ||||
Tottenham Hotspur
|
- |
Luton Town
|
4 - 1 | ||||
La Liga 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 16:15
|
UD Almería
|
- |
CA Osasuna
|
0 - 1 | |||
Eredivisie 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 16:30
|
NEC Nijmegen
|
- |
PSV
|
0 - 2 | |||
Ligue 1 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 17:00
|
FC Metz
|
- |
AS Monaco
|
1 - 3 | |||
Derde Divisie B 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:00
|
Meerssen
|
- |
OSS '20
|
4 - 1 | |||
UNA
|
- |
TEC
|
0 - 2 | ||||
Serie A 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:00
|
Lazio Roma
|
- |
Juventus
|
1 - 2 | |||
Tweede Divisie 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:00
|
Jong Almere City
|
- |
Spakenburg
|
2 - 3 | |||
Jupiler Pro League 31e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:15
|
OH Leuven
|
- |
KV Mechelen
|
1 - 1 | |||
Bundesliga 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:30
|
Bayern München
|
- |
Bor. Dortmund
|
3 - 1 | |||
Kane | Füllkrug | ||||||
Premier League 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:30
|
Aston Villa
|
- |
Wolverhampton W
|
3 - 1 | |||
La Liga 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:30
|
Valencia CF
|
- |
RCD Mallorca
|
2 - 0 | |||
Eredivisie 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:45
|
Sparta Rotterdam
|
- |
Fortuna Sittard
|
3 - 0 | |||
Morgen 20:00
|
Go Ahead Eagles
|
- |
Excelsior
|
3 - 1 | |||
RKC Waalwijk
|
- |
SC Heerenveen
|
2 - 2 | ||||
Jupiler Pro League 31e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
RSC Anderlecht
|
- |
Royal Antwerp FC
|
2 - 1 | |||
Serie A 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Fiorentina
|
- |
AC Milan
|
2 - 2 | |||
Eredivisie 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
AZ
|
- |
Vitesse
|
3 - 0 | |||
Ligue 1 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
Olympique Lyon
|
- |
Stade de Reims
|
1 - 2 | |||
Premier League 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
Brentford
|
- |
Manchester United
|
1 - 2 | |||
La Liga 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
FC Barcelona
|
- |
UD Las Palmas
|
3 - 0 | |||
Eredivisie 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 12:15
|
PEC Zwolle
|
- |
Ajax
|
0 - 2 | |||
Ligue 1 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 13:00
|
FC Lorient
|
- |
Stade Brest 29
|
0 - 2 | |||
La Liga 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:00
|
Celta de Vigo
|
- |
Rayo Vallecano
|
2 - 1 | |||
Eredivisie 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
FC Twente
|
- |
Heracles Almelo
|
3 - 0 | |||
Steijn | Geen score | ||||||
Feyenoord
|
- |
FC Utrecht
|
2 - 0 | ||||
Ligue 1 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:00
|
Clermont Foot
|
- |
Toulouse FC
|
1 - 2 | |||
Le Havre
|
- |
Montpellier HSC
|
3 - 1 | ||||
OGC Nice
|
- |
FC Nantes
|
2 - 0 | ||||
Premier League 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:00
|
Liverpool
|
- |
Brighton & Hove Albion
|
3 - 1 | |||
Bundesliga 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:30
|
FC Augsburg
|
- |
1.FC Köln
|
2 - 0 | |||
La Liga 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:15
|
Girona FC
|
- |
Real Betis
|
2 - 1 | |||
Eredivisie 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
Almere City FC
|
- |
FC Volendam
|
1 - 1 | |||
Ligue 1 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:05
|
RC Strasbourg
|
- |
Stade Rennes
|
1 - 2 | |||
Bundesliga 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:30
|
VfB Stuttgart
|
- |
1.FC Heidenheim
|
2 - 0 | |||
Premier League 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:30
|
Manchester City
|
- |
Arsenal
|
2 - 0 | |||
Jupiler Pro League 31e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:30
|
St. Truiden
|
- |
KVC Westerlo
|
2 - 1 | |||
La Liga 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:30
|
Deportivo Alavés
|
- |
Real Sociedad
|
1 - 2 | |||
Omorodion | Oyarzabal | ||||||
Bundesliga 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 19:30
|
VfL Bochum
|
- |
Darmstadt 98
|
1 - 1 | |||
Ligue 1 27e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Olympique Marseille
|
- |
Paris Saint-Germain
|
1 - 1 | |||
La Liga 30e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 21:00
|
Real Madrid
|
- |
Athletic Bilbao
|
2 - 1 |