Voetbalpoules.nl
Met de leukste EK Pool van Nederland!
- Nog 226 dagen tot het EK 2020 begint!

Inloggen


Bundesliga

Champions League

Derde divisie (za)

Derde divisie (zo)

DFB-Pokal

Eerste Divisie

EK 2020

Eredivisie

Europa League

FA Cup

Jupiler Pro League

KNVB Beker

Ligue 1

Nations League

Premier League

Primera Division

Serie A

Tweede divisie

WK Kwalificatie 2022

Wedstrijden

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag

Eerste Divisie 6e ronde

5 okt
18:45
Excelsior De Graafschap 1 - 2
5 okt
21:00
TOP Oss FC Dordrecht 2 - 0

KNVB Beker 2e ronde - Kwalificatie 2e ronde

6 okt
19:30
Goes Odin '59 * 1 - 1
(1 - 1)
6 okt
20:00
HHC Hardenberg GVVV 2 - 2
(3 - 2)
6 okt
20:00
Spakenburg AFC 0 - 1
6 okt
20:00
Excelsior Maassluis Ter Leede 4 - 1
6 okt
20:00
Sparta Nijkerk Rijnsburgse Boys 2 - 3
6 okt
20:00
VV Buitenpost Capelle * 1 - 1
6 okt
20:00
FC Lisse SteDoCo 0 - 3
6 okt
20:00
DOVO DVS '33 0 - 1
6 okt
20:00
Harkemase Boys Flevo Boys 5 - 2
6 okt
20:00
Noordwijk vv Sliedrecht 2 - 2
(2 - 3)
6 okt
20:00
Staphorst ASWH 5 - 2
1e doelpunt Reuvers Yildirim
6 okt
20:00
De Treffers Barendrecht 1 - 1
(1 - 2)

Eerste Divisie 6e ronde

6 okt
21:00
Helmond Sport SC Cambuur 1 - 5

KNVB Beker 2e ronde - Kwalificatie 2e ronde

7 okt
20:00
Kozakken Boys RKVV DEM 1 - 0
7 okt
20:00
FC Rijnvogels UNA 2 - 4
7 okt
20:00
OFC DOS Kampen 7 - 1
7 okt
20:00
Achilles Veen Gemert 2 - 0
7 okt
20:00
Kon. HFC OSS '20 0 - 1
7 okt
20:00
DTS '35 GVV Unitas 1 - 1
(3 - 1)
7 okt
20:00
Excelsior'31 RKSV Groene Ster 2 - 2

EK Kwalificatie 2020 11e ronde

8 okt
18:00
Georgië Wit Rusland 1 - 0
8 okt
20:45
Bulgarije Hongarije 1 - 3
8 okt
20:45
IJsland Roemenië 2 - 1
8 okt
20:45
Bosnië-Herzegovina Noord Ierland 1 - 1
8 okt
20:45
Slowakije Ierland 0 - 0
8 okt
20:45
Noorwegen Servië 1 - 1
8 okt
20:45
Schotland Israël 0 - 0
8 okt
20:45
Noord-Macedonië Kosovo 2 - 1

WK Kwalificatie 2022 15e ronde - Zuid-Amerika

9 okt
00:30
Paraguay Peru 2 - 2
9 okt
00:45
Uruguay Chili 2 - 1
9 okt
02:10
Argentinië Ecuador 1 - 0

Eerste Divisie 7e ronde

9 okt
21:00
FC Eindhoven Excelsior 1 - 1

WK Kwalificatie 2022 15e ronde - Zuid-Amerika

10 okt
01:30
Colombia Venezuela 3 - 0
10 okt
02:30
Brazilië Bolivia 5 - 0

Tweede divisie 6e ronde

10 okt
14:00
Rijnsburgse Boys Kozakken Boys 3 - 1
1e doelpunt Van der Plas Marijnissen

Derde divisie (za) 6e ronde

10 okt
14:30
DVS '33 VVOG
Uitgesteld
10 okt
14:30
Goes SteDoCo 0 - 2
10 okt
14:30
Excelsior'31 Odin '59 0 - 2
10 okt
14:30
Harkemase Boys Sparta Nijkerk
Uitgesteld
10 okt
14:30
ACV DOVO
Uitgesteld
10 okt
14:30
Sportlust '46 HSV Hoek 0 - 2
10 okt
14:30
Staphorst FC Lisse 1 - 3

Tweede divisie 6e ronde

10 okt
14:30
GVVV Noordwijk 2 - 1
10 okt
14:30
HHC Hardenberg Jong Sparta Rotterdam 3 - 1

Derde divisie (za) 6e ronde

10 okt
15:00
Ter Leede Barendrecht 4 - 1

Nations League 3e ronde - League C

10 okt
15:00
Montenegro Azerbeidzjan 2 - 0
10 okt
15:00
Luxemburg Cyprus 2 - 0

Tweede divisie 6e ronde

10 okt
15:00
IJsselmeervogels Excelsior Maassluis
Uitgesteld
10 okt
15:00
Jong FC Volendam De Treffers 1 - 1
10 okt
15:00
ASWH Quick Boys 2 - 0
10 okt
15:30
Katwijk Scheveningen
Uitgesteld
10 okt
15:30
Kon. HFC Spakenburg 1 - 2

Eerste Divisie 7e ronde

10 okt
16:30
MVV Go Ahead Eagles 0 - 2

Derde divisie (za) 6e ronde

10 okt
18:00
Ajax (amateurs) VVSB 2 - 3

Nations League 3e ronde - League D

10 okt
18:00
Faröer Eilanden Letland 1 - 1
10 okt
18:00
Liechtenstein Gibraltar 0 - 1

Eerste Divisie 7e ronde

10 okt
18:45
Almere City FC Roda JC 2 - 1

Nations League 3e ronde - League D

10 okt
20:45
Andorra Malta 0 - 0

Nations League 3e ronde - League A

10 okt
20:45
Spanje Zwitserland 1 - 0
10 okt
20:45
Oekraïne Duitsland 1 - 2

Eerste Divisie 7e ronde

10 okt
21:00
Telstar TOP Oss 1 - 1

Derde divisie (zo) 6e ronde

11 okt
14:00
Hoogland Quick Den Haag
Uitgesteld
11 okt
14:00
Hollandia USV Hercules
Uitgesteld
11 okt
14:00
Gemert GVV Unitas 3 - 2
11 okt
14:00
RKVV DEM OFC
Uitgesteld
11 okt
14:00
JOS Watergraafsmeer Westlandia 2 - 1
11 okt
14:30
RKSV Groene Ster EVV
Uitgesteld
11 okt
14:30
HSC '21 ADO '20 1 - 1
11 okt
14:30
OSS '20 UNA 3 - 3
11 okt
14:30
Blauw Geel '38 Dongen VV 4 - 0

Eerste Divisie 7e ronde

11 okt
14:30
SC Cambuur FC Dordrecht 5 - 0

Tweede divisie 6e ronde

11 okt
14:30
TEC AFC
Uitgesteld

Nations League 3e ronde - League B

11 okt
15:00
Ierland Wales 0 - 0

Nations League 3e ronde - League C

11 okt
15:00
Kazachstan Albanië 0 - 0

Nations League 3e ronde - League A

11 okt
18:00
Bosnië-Herzegovina Nederland 0 - 0

Nations League 3e ronde - League B

11 okt
18:00
Noorwegen Roemenië 4 - 0

Nations League 3e ronde - League A

11 okt
18:00
Engeland België 2 - 1

Nations League 3e ronde - League C

11 okt
18:00
Armenië Georgië 2 - 2
11 okt
18:00
Estland Noord-Macedonië 3 - 3

Nations League 3e ronde - League A

11 okt
18:00
Kroatië Zweden 2 - 1

Nations League 3e ronde - League B

11 okt
18:00
Finland Bulgarije 2 - 0

Nations League 3e ronde - League C

11 okt
18:00
Litouwen Wit Rusland 2 - 2

Nations League 3e ronde - League A

11 okt
20:45
Polen Italië 0 - 0

Nations League 3e ronde - League B

11 okt
20:45
Noord Ierland Oostenrijk 0 - 1

Nations League 3e ronde - League A

11 okt
20:45
IJsland Denemarken 0 - 3

Nations League 3e ronde - League B

11 okt
20:45
Israël Tsjechië 1 - 2
11 okt
20:45
Schotland Slowakije 1 - 0

Nations League 3e ronde - League A

11 okt
20:45
Frankrijk Portugal 0 - 0

Nations League 3e ronde - League B

11 okt
20:45
Rusland Turkije 1 - 1
11 okt
20:45
Servië Hongarije 0 - 1

Nations League 3e ronde - League C

11 okt
20:45
Griekenland Moldavië 2 - 0
11 okt
20:45
Kosovo Slovenië 0 - 1

Statistieken

Competitie Wedstrijden Doelpunten
Derde divisie (za) 9 20
Derde divisie (zo) 9 20
Eerste Divisie 8 25
EK Kwalificatie 2020 8 15
KNVB Beker 19 67
Nations League 27 51
Tweede divisie 9 18
WK Kwalificatie 2022 5 16