Voetbalpoules.nl
Met de leukste EK Pool van Nederland!
- Nog 188 dagen tot het EK 2020 begint!

Inloggen


Bundesliga

Champions League

Derde divisie (za)

Derde divisie (zo)

DFB-Pokal

Eerste Divisie

EK 2020

Eredivisie

Europa League

FA Cup

Jupiler Pro League

KNVB Beker

Ligue 1

Nations League

Premier League

Primera Division

Serie A

Tweede divisie

WK Kwalificatie 2022

Wedstrijden

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag

Eerste Divisie 11e ronde

9 nov
18:45
FC Eindhoven FC Dordrecht 5 - 1

FA Cup 1e ronde - 1e ronde

9 nov
20:45
Oxford City Northampton Town FC 2 - 1

Eerste Divisie 11e ronde

9 nov
21:00
Jong FC Utrecht Roda JC 2 - 0
1e doelpunt Boussaid Geen score
10 nov
18:45
Excelsior TOP Oss 3 - 0
10 nov
21:00
Telstar Go Ahead Eagles 1 - 2

Eerste Divisie 7e ronde

11 nov
18:45
De Graafschap NAC Breda 1 - 0

EK Kwalificatie 2020 12e ronde

12 nov
18:00
Georgië Noord-Macedonië 0 - 1
12 nov
20:45
Hongarije IJsland 2 - 1
12 nov
20:45
Noord Ierland Slowakije 1 - 1
12 nov
20:45
Servië Schotland 1 - 1

WK Kwalificatie 2022 17e ronde - Zuid-Amerika

12 nov
21:00
Bolivia Ecuador 2 - 3
13 nov
01:00
Argentinië Paraguay 1 - 1

Eerste Divisie 12e ronde

13 nov
18:45
Helmond Sport Excelsior 2 - 1
13 nov
21:00
TOP Oss FC Eindhoven 0 - 1

WK Kwalificatie 2022 17e ronde - Zuid-Amerika

13 nov
21:30
Colombia Uruguay 0 - 3
14 nov
00:00
Chili Peru 2 - 0
14 nov
01:30
Brazilië Venezuela 1 - 0

Derde divisie (za) 11e ronde

14 nov
14:30
VVOG SteDoCo
Uitgesteld
14 nov
14:30
DOVO Odin '59
Uitgesteld
14 nov
14:30
Harkemase Boys Ter Leede
Uitgesteld
14 nov
14:30
Barendrecht Excelsior'31
Uitgesteld
14 nov
14:30
HSV Hoek DVS '33
Uitgesteld
14 nov
14:30
Ajax (amateurs) Staphorst
Uitgesteld
14 nov
14:30
FC Lisse Goes
Uitgesteld
14 nov
14:30
Sportlust '46 ACV
Uitgesteld

Tweede divisie 11e ronde

14 nov
14:30
Noordwijk De Treffers
Uitgesteld

Nations League 5e ronde - League D

14 nov
15:00
Malta Andorra 3 - 1
14 nov
15:00
San Marino Gibraltar 0 - 0

Tweede divisie 11e ronde

14 nov
15:00
Kozakken Boys Excelsior Maassluis
Uitgesteld
14 nov
15:00
ASWH TEC
Uitgesteld
14 nov
15:00
Spakenburg Rijnsburgse Boys
Uitgesteld
14 nov
15:30
Scheveningen Quick Boys
Uitgesteld
14 nov
15:30
Jong Sparta Rotterdam IJsselmeervogels
Uitgesteld
14 nov
15:30
Kon. HFC GVVV
Uitgesteld
14 nov
15:30
Katwijk HHC Hardenberg
Uitgesteld
14 nov
15:30
AFC Jong FC Volendam
Uitgesteld

Eerste Divisie 12e ronde

14 nov
16:30
FC Dordrecht De Graafschap 0 - 2

Derde divisie (za) 11e ronde

14 nov
18:00
VVSB Sparta Nijkerk
Uitgesteld

Nations League 5e ronde - League C

14 nov
18:00
Azerbeidzjan Montenegro 0 - 0
14 nov
18:00
Cyprus Luxemburg 2 - 1

Nations League 5e ronde - League D

14 nov
18:00
Letland Faröer Eilanden 1 - 1

Eerste Divisie 12e ronde

14 nov
18:45
NAC Breda Telstar 1 - 0

Nations League 5e ronde - League A

14 nov
20:45
Portugal Frankrijk 0 - 1
1e doelpunt Geen score Kanté
14 nov
20:45
Zweden Kroatië 2 - 1
14 nov
20:45
Zwitserland Spanje 1 - 1
14 nov
20:45
Duitsland Oekraïne 3 - 1

Eerste Divisie 12e ronde

14 nov
21:00
Roda JC MVV 2 - 0
1e doelpunt Bakker Geen score
15 nov
12:15
Go Ahead Eagles FC Den Bosch 3 - 0

Derde divisie (zo) 11e ronde

15 nov
14:00
Hollandia RKSV Groene Ster
Uitgesteld
15 nov
14:00
Westlandia OSS '20
Uitgesteld
15 nov
14:00
RKVV DEM Blauw Geel '38
Uitgesteld
15 nov
14:00
Dongen VV Hoogland
Uitgesteld
15 nov
14:00
JOS Watergraafsmeer Gemert
Uitgesteld
15 nov
14:30
OFC USV Hercules
Uitgesteld
15 nov
14:30
UNA Quick Den Haag
Uitgesteld
15 nov
14:30
GVV Unitas ADO '20
Uitgesteld
15 nov
14:30
EVV HSC '21
Uitgesteld

Nations League 5e ronde - League B

15 nov
15:00
Slowakije Schotland 1 - 0

Nations League 5e ronde - League C

15 nov
15:00
Noord-Macedonië Estland 2 - 1

Nations League 5e ronde - League A

15 nov
18:00
Nederland Bosnië-Herzegovina 3 - 1

Nations League 5e ronde - League C

15 nov
18:00
Georgië Armenië 1 - 2

Nations League 5e ronde - League B

15 nov
18:00
Turkije Rusland 3 - 2
15 nov
18:00
Wales Ierland 1 - 0
15 nov
18:00
Bulgarije Finland 1 - 2

Nations League 5e ronde - League C

15 nov
18:00
Albanië Kazachstan 3 - 1
15 nov
18:00
Wit Rusland Litouwen 2 - 0

Eerste Divisie 12e ronde

15 nov
20:00
SC Cambuur Almere City FC 7 - 2

Nations League 5e ronde - League A

15 nov
20:45
Italië Polen 2 - 0

Nations League 5e ronde - League B

15 nov
20:45
Oostenrijk Noord Ierland 2 - 1
15 nov
20:45
Roemenië Noorwegen
Reglementair 3 - 0

Nations League 5e ronde - League A

15 nov
20:45
België Engeland 2 - 0
15 nov
20:45
Denemarken IJsland 2 - 1

Nations League 5e ronde - League B

15 nov
20:45
Tsjechië Israël 1 - 0
15 nov
20:45
Hongarije Servië 1 - 1

Nations League 5e ronde - League C

15 nov
20:45
Moldavië Griekenland 0 - 2
15 nov
20:45
Slovenië Kosovo 2 - 1

Statistieken

Competitie Wedstrijden Doelpunten
Derde divisie (za) 9 0
Derde divisie (zo) 9 0
Eerste Divisie 12 36
EK Kwalificatie 2020 4 8
FA Cup 1 3
Nations League 27 66
Tweede divisie 9 0
WK Kwalificatie 2022 5 13