Voetbalpoules.nl
Met de leukste EK Pool van Nederland!

Inloggen


Afrika Cup 2021

Bundesliga

Champions League

Conference League

Derde divisie (za)

Derde divisie (zo)

DFB-Pokal

Eerste Divisie

EK Vrouwen 2022

Eredivisie

Europa League

FA Cup

Jupiler Pro League

KNVB Beker

Ligue 1

Nations League

Premier League

Primera Division

Serie A

Tweede divisie

WK Kwalificatie 2022

Wedstrijden

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag

WK Kwalificatie 2022 24e ronde - Afrika

15 nov
14:00
Kenia Rwanda 2 - 1
15 nov
14:00
Namibië Togo 0 - 1
15 nov
17:00
Niger Djibouti 7 - 2
15 nov
17:00
Guinee Bissau Soedan 0 - 0

Eerste Divisie 15e ronde

15 nov
20:00
MVV FC Den Bosch 0 - 1

WK Kwalificatie 2022 24e ronde - Europa

15 nov
20:45
Noord Ierland Italië 0 - 0
15 nov
20:45
Zwitserland Bulgarije 4 - 0
15 nov
20:45
Schotland Denemarken 2 - 0
15 nov
20:45
Oostenrijk Moldavië 4 - 1
15 nov
20:45
Israël Faröer Eilanden 3 - 2
15 nov
20:45
San Marino Engeland 0 - 10
15 nov
20:45
Polen Hongarije 1 - 2
15 nov
20:45
Albanië Andorra 1 - 0

WK Kwalificatie 2022 24e ronde - Azië

16 nov
13:00
Libanon VAE 0 - 1
16 nov
13:00
Vietnam Saoedi-Arabië 0 - 1

WK Kwalificatie 2022 24e ronde - Afrika

16 nov
14:00
Mozambique Malawi 1 - 0
16 nov
14:00
Egypte Gabon 2 - 1
16 nov
14:00
Libië Angola 1 - 1

WK Kwalificatie 2022 24e ronde - Azië

16 nov
16:00
Irak Zuid-Korea 0 - 3
16 nov
16:00
China Australië 1 - 1

WK Kwalificatie 2022 24e ronde - Afrika

16 nov
17:00
Algerije Burkina Faso 2 - 2
16 nov
17:00
Nigeria Kaapverdische Eilanden 1 - 1
16 nov
17:00
Liberia Centraal Afrikaanse Republiek 3 - 1

WK Kwalificatie 2022 24e ronde - Azië

16 nov
17:00
Syrië Iran 0 - 3
16 nov
17:00
Oman Japan 0 - 1

FA Cup 1e ronde - 1e ronde (replays)

16 nov
20:00
Bristol Rovers Oxford United FC 1 - 1
(4 - 3)

WK Kwalificatie 2022 24e ronde - Afrika

16 nov
20:00
Tunesië Zambia 3 - 1
16 nov
20:00
Mauritanië Equatoriaal Guinea 1 - 1
16 nov
20:00
Kameroen Ivoorkust 1 - 0
16 nov
20:00
Marokko Guinee 3 - 0

FA Cup 1e ronde - 1e ronde (replays)

16 nov
20:45
Altrincham FC Gateshead 2 - 3
16 nov
20:45
Cambridge United Northampton Town FC 3 - 1
16 nov
20:45
Cheltenham Town Gillingham FC 1 - 0
16 nov
20:45
Oldham Athletic AFC Ipswich Town 1 - 2
16 nov
20:45
Solihull Moors Wigan Athletic 1 - 1
(1 - 2)
16 nov
20:45
Stevenage FC Milton Keynes Dons 1 - 1
(2 - 1)
16 nov
20:45
Wycombe Wanderers Hartlepool United 0 - 1
16 nov
20:45
Plymouth Argyle Sheffield Wednesday 3 - 0
16 nov
20:45
Notts County Rochdale AFC 1 - 2

WK Kwalificatie 2022 24e ronde - Europa

16 nov
20:45
Finland Frankrijk 0 - 2
16 nov
20:45
Bosnië-Herzegovina Oekraïne 0 - 2
16 nov
20:45
Wales België 1 - 1
16 nov
20:45
Tsjechië Estland 2 - 0
16 nov
20:45
Nederland Noorwegen 2 - 0
16 nov
20:45
Montenegro Turkije 1 - 2
16 nov
20:45
Gibraltar Letland 1 - 3

WK Kwalificatie 2022 24e ronde - Zuid-Amerika

16 nov
21:00
Bolivia Uruguay 3 - 0
16 nov
22:00
Venezuela Peru 1 - 2

WK Kwalificatie 2022 24e ronde - Noord+Mid-Amerika

16 nov
23:00
Jamaica Verenigde Staten 1 - 1

WK Kwalificatie 2022 24e ronde - Zuid-Amerika

17 nov
00:00
Colombia Paraguay 0 - 0
17 nov
00:30
Argentinië Brazilië 0 - 0
17 nov
01:15
Chili Ecuador 0 - 2

WK Kwalificatie 2022 24e ronde - Noord+Mid-Amerika

17 nov
02:05
Costa Rica Honduras 2 - 1
17 nov
02:05
Panama El Salvador 2 - 1
17 nov
03:05
Canada Mexico 2 - 1

FA Cup 1e ronde - 1e ronde (replays)

17 nov
20:45
Stockport County FC Bolton Wanderers 3 - 3
(5 - 3)

Eerste Divisie 16e ronde

19 nov
20:00
Almere City FC MVV 0 - 2
19 nov
20:00
FC Den Bosch TOP Oss 1 - 0
19 nov
20:00
FC Dordrecht De Graafschap 0 - 4
19 nov
20:00
FC Emmen Jong PSV 2 - 0
19 nov
20:00
Helmond Sport Excelsior 1 - 5
19 nov
20:00
Jong Ajax FC Volendam 4 - 4
1e doelpunt De Waal Oristanio
19 nov
20:00
NAC Breda Jong FC Utrecht 1 - 1
19 nov
20:00
Roda JC Jong AZ 2 - 2
19 nov
20:00
Telstar ADO Den Haag 0 - 2
19 nov
20:00
VVV-Venlo FC Eindhoven 2 - 0

Bundesliga 12e ronde

19 nov
20:30
FC Augsburg Bayern München 2 - 1

Jupiler Pro League 15e ronde

19 nov
20:45
KV Mechelen Club Brugge 2 - 1

Ligue 1 14e ronde

19 nov
21:00
AS Monaco Lille OSC 2 - 2

Primera Division 14e ronde

19 nov
21:00
Levante UD Athletic Bilbao 0 - 0
1e doelpunt Geen score Geen score

Premier League 12e ronde

20 nov
13:30
Leicester City Chelsea 0 - 3

Primera Division 14e ronde

20 nov
14:00
Celta de Vigo Villarreal CF 1 - 1

Derde divisie (za) 13e ronde

20 nov
14:30
ACV Staphorst 2 - 1
20 nov
14:30
FC Lisse VVSB 2 - 1
1e doelpunt Stroo Onyeike
20 nov
14:30
HSV Hoek Ter Leede 0 - 1
20 nov
14:30
Odin '59 Goes 4 - 3
20 nov
14:30
SteDoCo DVS '33 3 - 1
20 nov
14:30
VVOG Sportlust '46 0 - 2

Tweede divisie 13e ronde

20 nov
14:30
Noordwijk Jong Sparta Rotterdam 2 - 0
20 nov
14:30
AFC HHC Hardenberg 0 - 0

Derde divisie (za) 13e ronde

20 nov
15:00
Sparta Nijkerk Excelsior'31 2 - 1

Serie A 13e ronde

20 nov
15:00
Atalanta Spezia Calcio 5 - 2

Tweede divisie 13e ronde

20 nov
15:00
Excelsior Maassluis Jong FC Volendam 3 - 2
20 nov
15:00
Quick Boys Rijnsburgse Boys 2 - 2

Bundesliga 12e ronde

20 nov
15:30
Bor. Dortmund VfB Stuttgart 2 - 1
20 nov
15:30
Bayer 04 Leverkusen VfL Bochum 1 - 0
20 nov
15:30
Bor. Mönchengladbach Greuther Fürth 4 - 0
20 nov
15:30
1899 Hoffenheim RB Leipzig 2 - 0
20 nov
15:30
Arm. Bielefeld Vfl Wolfsburg 2 - 2

Tweede divisie 13e ronde

20 nov
15:30
Kon. HFC Kozakken Boys 1 - 1

Premier League 12e ronde

20 nov
16:00
Aston Villa Brighton & Hove Albion 2 - 0
20 nov
16:00
Burnley Crystal Palace 3 - 3
20 nov
16:00
Newcastle United Brentford 3 - 3
20 nov
16:00
Norwich City Southampton FC 2 - 1
1e doelpunt Pukki Adams
20 nov
16:00
Watford FC Manchester United 4 - 1
20 nov
16:00
Wolverhampton W West Ham United 1 - 0

Jupiler Pro League 15e ronde

20 nov
16:15
Cercle Brugge Charleroi 1 - 2

Primera Division 14e ronde

20 nov
16:15
Sevilla Deportivo Alaves 2 - 2

Eredivisie 13e ronde

20 nov
16:30
PSV Vitesse 2 - 0

Ligue 1 14e ronde

20 nov
17:00
Paris Saint-Germain FC Nantes 3 - 1

Serie A 13e ronde

20 nov
18:00
Lazio Roma Juventus 0 - 2

Bundesliga 12e ronde

20 nov
18:30
1.FC Union Berlin Hertha BSC 2 - 0

Jupiler Pro League 15e ronde

20 nov
18:30
OH Leuven FC Seraing 1 - 3
1e doelpunt Maertens Mikautadze
20 nov
18:30
Zulte-Waregem KAA Gent 1 - 2

Premier League 12e ronde

20 nov
18:30
Liverpool Arsenal 4 - 0

Primera Division 14e ronde

20 nov
18:30
Atletico Madrid Osasuna 1 - 0

Eredivisie 13e ronde

20 nov
18:45
Sparta Rotterdam FC Twente 0 - 1
20 nov
20:00
AZ NEC Nijmegen 1 - 1

Jupiler Pro League 15e ronde

20 nov
20:45
Standard Luik KAS Eupen 1 - 0

Serie A 13e ronde

20 nov
20:45
Fiorentina AC Milan 4 - 3

Eredivisie 13e ronde

20 nov
21:00
Heracles Almelo Fortuna Sittard 3 - 1

Ligue 1 14e ronde

20 nov
21:00
Stade Rennes Montpellier HSC 2 - 0

Primera Division 14e ronde

20 nov
21:00
FC Barcelona Espanyol 1 - 0

Eredivisie 13e ronde

21 nov
12:15
Go Ahead Eagles FC Groningen 0 - 1

Serie A 13e ronde

21 nov
12:30
Sassuolo Cagliari 2 - 2

Ligue 1 14e ronde

21 nov
13:00
Stade Brest 29 RC Lens 4 - 0

Jupiler Pro League 15e ronde

21 nov
13:30
RSC Anderlecht KV Kortrijk 1 - 1

Derde divisie (zo) 13e ronde

21 nov
14:00
Blauw Geel '38 JOS Watergraafsmeer 3 - 1
21 nov
14:00
GVV Unitas OFC 4 - 3
21 nov
14:00
USV Hercules Hollandia 2 - 0

Primera Division 14e ronde

21 nov
14:00
Getafe CF Cádiz 4 - 0

Eredivisie 13e ronde

21 nov
14:30
Feyenoord PEC Zwolle 4 - 0
21 nov
14:30
SC Heerenveen Willem II 2 - 1

Derde divisie (zo) 13e ronde

21 nov
14:30
OSS '20 Dongen VV 1 - 1
21 nov
14:30
RKSV Groene Ster Hoogland 3 - 1

Ligue 1 14e ronde

21 nov
15:00
Angers SCO FC Lorient 1 - 0
21 nov
15:00
Estac Troyes AS Saint Etienne 0 - 1
21 nov
15:00
FC Metz Girondins de Bordeaux 3 - 3
21 nov
15:00
RC Strasbourg Stade de Reims 1 - 1

Premier League 12e ronde

21 nov
15:00
Manchester City Everton 3 - 0

Serie A 13e ronde

21 nov
15:00
Bologna Venezia FC 0 - 1
21 nov
15:00
US Salernitana Sampdoria 0 - 2

Bundesliga 12e ronde

21 nov
15:30
SC Freiburg Eintracht Frankfurt 0 - 2
1e doelpunt Geen score Lindström

Jupiler Pro League 15e ronde

21 nov
16:00
St. Truiden Royal Antwerp FC 2 - 1

Primera Division 14e ronde

21 nov
16:15
Granada CF Real Madrid 1 - 4

Eredivisie 13e ronde

21 nov
16:45
RKC Waalwijk Ajax 0 - 5
1e doelpunt Geen score Haller

Ligue 1 14e ronde

21 nov
17:00
Clermont Foot OGC Nice 1 - 2

Bundesliga 12e ronde

21 nov
17:30
1.FSV Mainz 05 1.FC Köln 1 - 1

Premier League 12e ronde

21 nov
17:30
Tottenham Hotspur Leeds United AFC 2 - 1

Serie A 13e ronde

21 nov
18:00
Internazionale Napoli 3 - 2
1e doelpunt Calhanoglu Zielinski

Jupiler Pro League 15e ronde

21 nov
18:30
KV Oostende Royale Union St. Gilloise 1 - 7

Primera Division 14e ronde

21 nov
18:30
Elche CF Real Betis 0 - 3

Eredivisie 13e ronde

21 nov
20:00
SC Cambuur FC Utrecht 2 - 1

Ligue 1 14e ronde

21 nov
20:45
Olympique Lyon Olympique Marseille
Gestaakt

Serie A 13e ronde

21 nov
20:45
Genoa AS Roma 0 - 2

Jupiler Pro League 15e ronde

21 nov
21:00
Beerschot VA KRC Genk 2 - 0

Primera Division 14e ronde

21 nov
21:00
Real Sociedad Valencia 0 - 0

Statistieken

Competitie Wedstrijden Doelpunten
Bundesliga 9 23
Derde divisie (za) 7 23
Derde divisie (zo) 5 19
Eerste Divisie 11 34
Eredivisie 9 25
FA Cup 11 32
Jupiler Pro League 9 29
Ligue 1 10 27
Premier League 10 36
Primera Division 9 20
Serie A 8 30
Tweede divisie 5 13
WK Kwalificatie 2022 44 116
Aantal deelnemers
51.582

Poll

Messi is de onterechte winnaar van de Gouden Bal 2020

De Gouden Bal wordt jaarlijks uitgereikt aan de beste voetballer van afgelopen jaar. Kritiek is er van mensen, vooral van duitse voetbalfans, die vinden dat Lewandowski eigenlijk de prijs verdiend.

  • Eens 76%
  • Oneens 24%

Er is 561 keer gestemd.