Voetbalpoules.nl
Met de leukste WK Pool van Nederland!
- Nog 51 dagen tot het WK 2022 begint!

Inloggen


Bundesliga

Champions League

Conference League

Derde divisie (za)

Derde divisie (zo)

DFB-Pokal

Eerste Divisie

EK Vrouwen 2022

Eredivisie

Europa League

FA Cup

Jupiler Pro League

KNVB Beker

Ligue 1

Nations League

Premier League

Primera Division

Serie A

Tweede divisie

WK 2022

Wedstrijden

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag

Eerste Divisie 8e ronde

12 sep
20:00
Almere City FC FC Eindhoven 1 - 1
1e doelpunt Hilterman Seedorf
12 sep
20:00
Jong Ajax NAC Breda 3 - 1
12 sep
20:00
Jong AZ PEC Zwolle 2 - 3
12 sep
20:00
Jong FC Utrecht ADO Den Haag 1 - 1
12 sep
20:00
Jong PSV FC Den Bosch 3 - 1
12 sep
20:00
Roda JC De Graafschap 3 - 2

Serie A 6e ronde

12 sep
20:45
Empoli AS Roma 1 - 2

Premier League 7e ronde

12 sep
21:00
Leeds United AFC Nottingham Forest
Uitgesteld

Primera Division 5e ronde

12 sep
21:00
UD Almeria Osasuna 0 - 1

Champions League 4e ronde - Groepsfase

13 sep
18:45
Viktoria Plzen Internazionale 0 - 2
13 sep
18:45
Sporting Portugal Tottenham Hotspur 2 - 0
13 sep
21:00
Liverpool Ajax 2 - 1
13 sep
21:00
FC Porto Club Brugge 0 - 4
13 sep
21:00
Bayer 04 Leverkusen Atletico Madrid 2 - 0
13 sep
21:00
Bayern München FC Barcelona 2 - 0
1e doelpunt Hernandez Geen score
13 sep
21:00
Olympique Marseille Eintracht Frankfurt 0 - 1
14 sep
18:45
AC Milan Dinamo Zagreb 3 - 1
14 sep
18:45
Shakhtar Donetsk Celtic FC 1 - 1
14 sep
21:00
Rangers FC Napoli 0 - 3
14 sep
21:00
Chelsea RB Salzburg 1 - 1
14 sep
21:00
Real Madrid RB Leipzig 2 - 0
14 sep
21:00
Manchester City Bor. Dortmund 2 - 1
14 sep
21:00
FC Kopenhagen Sevilla 0 - 0
14 sep
21:00
Juventus Benfica Lisbon 1 - 2
1e doelpunt Milik João Mário
14 sep
21:00
Maccabi Haifa Paris Saint-Germain 1 - 3

Europa League 4e ronde - Groepsfase

15 sep
18:45
Real Sociedad Omonia Nicosia 2 - 1
15 sep
18:45
FC Sheriff Manchester United 0 - 2
15 sep
18:45
FC Midtjylland Lazio Roma 5 - 1
15 sep
18:45
Feyenoord SK Sturm Graz 6 - 0
1e doelpunt Jahanbakhsh Geen score
15 sep
18:45
Olympiakos Piraeus SC Freiburg 0 - 3
15 sep
18:45
FK Qarabag FC Nantes 3 - 0
15 sep
18:45
Trabzonspor Rode Ster Belgrado 2 - 1
15 sep
18:45
AS Monaco Ferencvaros 0 - 1

Conference League 4e ronde - Groepsfase

15 sep
18:45
Apollon Limassol SK Dnipro-1 1 - 3
15 sep
18:45
AZ FC Vaduz 4 - 1
15 sep
18:45
Djurgårdens IF Molde FK 3 - 2
1e doelpunt Doumbouya Fofana
15 sep
18:45
KAA Gent Shamrock Rovers 3 - 0
15 sep
18:45
CFR Cluj Sivasspor 0 - 1
15 sep
18:45
SK Slavia Praag FK Ballkani 3 - 2
15 sep
18:45
FC Pjoenik Jerevan Slovan Bratislava 2 - 0
15 sep
18:45
FK ┼Żalgiris FC Basel 0 - 1

Europa League 4e ronde - Groepsfase

15 sep
21:00
FK Bodo/Glimt FC Zürich 2 - 1
15 sep
21:00
Dinamo Kiev AEK Larnaca FC 0 - 1
15 sep
21:00
Stade Rennes Fenerbahce 2 - 2
1e doelpunt Terrier Kahveci
15 sep
21:00
Real Betis Ludogorets Razgrad 3 - 2
15 sep
21:00
AS Roma HJK Helsinki 3 - 0
15 sep
21:00
Union St. Gilloise Malmö FF 3 - 2
15 sep
21:00
Sporting Braga 1.FC Union Berlin 1 - 0

Conference League 4e ronde - Groepsfase

15 sep
21:00
Istanbul Basaksehir Fiorentina 3 - 0
15 sep
21:00
FK RFS Heart of Midlothian 0 - 2
15 sep
21:00
FCSB RSC Anderlecht 0 - 0
15 sep
21:00
Silkeborg IF West Ham United 2 - 3
15 sep
21:00
Hapoel Beër Sjeva Villarreal CF 1 - 2
1e doelpunt Hatuel Morales
15 sep
21:00
Lech Poznan Austria Wien 4 - 1
15 sep
21:00
1.FC Köln 1. FC Slovácko 4 - 2
15 sep
21:00
FK Partizan OGC Nice 1 - 1

Eredivisie 7e ronde

16 sep
20:00
FC Utrecht NEC Nijmegen 0 - 0

Eerste Divisie 7e ronde

16 sep
20:00
De Graafschap Almere City FC 1 - 2
16 sep
20:00
FC Eindhoven Roda JC 3 - 3
16 sep
20:00
Helmond Sport FC Dordrecht 2 - 1
16 sep
20:00
MVV Jong Ajax 4 - 1
16 sep
20:00
NAC Breda Jong FC Utrecht 3 - 1
16 sep
20:00
PEC Zwolle ADO Den Haag 1 - 2
16 sep
20:00
Telstar Heracles Almelo 0 - 3
16 sep
20:00
VVV-Venlo Jong PSV 1 - 1
16 sep
20:00
Willem II Jong AZ 1 - 0

Bundesliga 7e ronde

16 sep
20:30
1.FSV Mainz 05 Hertha BSC 1 - 1

Jupiler Pro League 9e ronde

16 sep
20:45
Royal Antwerp FC RFC Seraing 2 - 1
1e doelpunt Alderweireld Bernier

Serie A 7e ronde

16 sep
20:45
US Salernitana Lecce 1 - 2

Ligue 1 8e ronde

16 sep
21:00
AJ Auxerre FC Lorient 1 - 3

Premier League 8e ronde

16 sep
21:00
Aston Villa Southampton FC 1 - 0
16 sep
21:00
Nottingham Forest Fulham 2 - 3

Primera Division 6e ronde

16 sep
21:00
Real Valladolid Cádiz 0 - 1

Premier League 8e ronde

17 sep
13:30
Wolverhampton W Manchester City 0 - 3

Primera Division 6e ronde

17 sep
14:00
Real Mallorca UD Almeria 1 - 0

Tweede divisie 6e ronde

17 sep
14:00
Katwijk De Treffers 0 - 0

Derde divisie (za) 6e ronde

17 sep
14:30
GVVV VVOG 3 - 1
17 sep
14:30
Barendrecht ASWH 1 - 1
1e doelpunt Bakour Ouja
17 sep
14:30
Staphorst RKAV Volendam 2 - 2
17 sep
14:30
SteDoCo Ter Leede 3 - 0
17 sep
14:30
HSV Hoek Sparta Nijkerk 2 - 1
17 sep
14:30
Excelsior'31 Sportlust '46 0 - 3
17 sep
14:30
FC Rijnvogels DOVO 2 - 1

Tweede divisie 6e ronde

17 sep
14:30
HHC Hardenberg IJsselmeervogels 2 - 0
17 sep
14:30
FC Lisse Scheveningen 1 - 1

Derde divisie (za) 6e ronde

17 sep
15:00
DVS '33 ACV 2 - 0
17 sep
15:00
SV Urk Harkemase Boys 0 - 3

Serie A 7e ronde

17 sep
15:00
Bologna Empoli 0 - 1

Tweede divisie 6e ronde

17 sep
15:00
Kozakken Boys Quick Boys 0 - 1
17 sep
15:00
Jong FC Volendam Excelsior Maassluis 2 - 2
17 sep
15:00
Spakenburg Noordwijk 1 - 0

Bundesliga 7e ronde

17 sep
15:30
FC Augsburg Bayern München 1 - 0
17 sep
15:30
Bayer 04 Leverkusen Werder Bremen 1 - 1
17 sep
15:30
VfB Stuttgart Eintracht Frankfurt 1 - 3
17 sep
15:30
Bor. Dortmund FC Schalke '04 1 - 0

Tweede divisie 6e ronde

17 sep
15:30
Rijnsburgse Boys TEC 0 - 1
1e doelpunt Geen score Van Essen
17 sep
15:30
Kon. HFC AFC 0 - 0

Jupiler Pro League 9e ronde

17 sep
16:00
KV Mechelen OH Leuven 0 - 0

Premier League 8e ronde

17 sep
16:00
Brighton & Hove Albion Crystal Palace
Uitgesteld
17 sep
16:00
Newcastle United AFC Bournemouth 1 - 1

Primera Division 6e ronde

17 sep
16:15
FC Barcelona Elche CF 3 - 0

Eredivisie 7e ronde

17 sep
16:30
Sparta Rotterdam FC Groningen 2 - 1

Eerste Divisie 7e ronde

17 sep
16:30
FC Den Bosch TOP Oss 4 - 1
1e doelpunt Ahannach Lake

Ligue 1 8e ronde

17 sep
17:00
Montpellier HSC RC Strasbourg 2 - 1

Tweede divisie 6e ronde

17 sep
17:00
Jong Sparta OFC 6 - 0

Serie A 7e ronde

17 sep
18:00
Spezia Calcio Sampdoria 2 - 1

Jupiler Pro League 9e ronde

17 sep
18:15
Cercle Brugge KV Oostende 2 - 2
17 sep
18:15
Zulte-Waregem St. Truiden 0 - 3

Bundesliga 7e ronde

17 sep
18:30
Bor. Mönchengladbach RB Leipzig 3 - 0

Premier League 8e ronde

17 sep
18:30
Tottenham Hotspur Leicester City 6 - 2

Primera Division 6e ronde

17 sep
18:30
Valencia Celta de Vigo 3 - 0

Eredivisie 7e ronde

17 sep
18:45
Vitesse FC Volendam 1 - 1

Derde divisie (zo) 6e ronde

17 sep
19:00
OJC Rosmalen VVSB 1 - 2

Eredivisie 7e ronde

17 sep
20:00
RKC Waalwijk SC Cambuur 5 - 1

Derde divisie (zo) 6e ronde

17 sep
20:00
UNA GVV Unitas 2 - 0
1e doelpunt Boogers Geen score

Jupiler Pro League 9e ronde

17 sep
20:45
Charleroi KVC Westerlo 2 - 3

Serie A 7e ronde

17 sep
20:45
Torino Sassuolo 0 - 1

Eredivisie 7e ronde

17 sep
21:00
Fortuna Sittard Excelsior 1 - 0

Ligue 1 8e ronde

17 sep
21:00
Lille OSC Toulouse FC 2 - 1

Primera Division 6e ronde

17 sep
21:00
Athletic Bilbao Rayo Vallecano 3 - 2

Eredivisie 7e ronde

18 sep
12:15
Go Ahead Eagles FC Emmen 2 - 0

Serie A 7e ronde

18 sep
12:30
Udinese Internazionale 3 - 1

Ligue 1 8e ronde

18 sep
13:00
Stade de Reims AS Monaco 0 - 3

Premier League 8e ronde

18 sep
13:00
Brentford Arsenal 0 - 3
1e doelpunt Geen score Saliba

Jupiler Pro League 9e ronde

18 sep
13:30
KRC Genk KAA Gent 1 - 0

Derde divisie (zo) 6e ronde

18 sep
14:00
USV Hercules Gemert 4 - 1
18 sep
14:00
UDI'19/CSU RKVV DEM 3 - 1
18 sep
14:00
Quick Den Haag HSC '21 1 - 1
18 sep
14:00
JOS Watergraafsmeer OSS '20 1 - 1
18 sep
14:00
S.V. TOGB Dongen VV 1 - 0
18 sep
14:00
ADO '20 Blauw Geel '38 4 - 1

Primera Division 6e ronde

18 sep
14:00
Osasuna Getafe CF 0 - 2

Eredivisie 7e ronde

18 sep
14:30
PSV Feyenoord 4 - 3
1e doelpunt Branthwaite Idrissi
18 sep
14:30
SC Heerenveen FC Twente 2 - 1

Derde divisie (zo) 6e ronde

18 sep
14:30
RKSV Groene Ster vv Baronie 3 - 1

Ligue 1 8e ronde

18 sep
15:00
Clermont Foot Estac Troyes 1 - 3
18 sep
15:00
Olympique Marseille Stade Rennes 1 - 1
18 sep
15:00
OGC Nice Angers SCO 0 - 1
18 sep
15:00
Stade Brest 29 AC Ajaccio 0 - 1

Premier League 8e ronde

18 sep
15:00
Manchester United Leeds United AFC
Uitgesteld

Serie A 7e ronde

18 sep
15:00
US Cremonese Lazio Roma 0 - 4
18 sep
15:00
Fiorentina Hellas Verona 2 - 0
18 sep
15:00
AC Monza Juventus 1 - 0

Premier League 8e ronde

18 sep
15:15
Everton West Ham United 1 - 0

Bundesliga 7e ronde

18 sep
15:30
1.FC Union Berlin Vfl Wolfsburg 2 - 0
1e doelpunt Siebatcheu Geen score

Jupiler Pro League 9e ronde

18 sep
16:00
KAS Eupen Union St. Gilloise 1 - 2

Primera Division 6e ronde

18 sep
16:15
Villarreal CF Sevilla 1 - 1

Eredivisie 7e ronde

18 sep
16:45
AZ Ajax 2 - 1

Ligue 1 8e ronde

18 sep
17:05
FC Nantes RC Lens 0 - 0

Bundesliga 7e ronde

18 sep
17:30
VfL Bochum 1.FC Köln 1 - 1

Premier League 8e ronde

18 sep
17:30
Chelsea Liverpool
Uitgesteld

Serie A 7e ronde

18 sep
18:00
AS Roma Atalanta 0 - 1

Jupiler Pro League 9e ronde

18 sep
18:30
Standard Luik Club Brugge 3 - 0

Primera Division 6e ronde

18 sep
18:30
Real Betis Girona FC 2 - 1
18 sep
18:30
Real Sociedad Espanyol 2 - 1

Bundesliga 7e ronde

18 sep
19:30
1899 Hoffenheim SC Freiburg 0 - 0

Ligue 1 8e ronde

18 sep
20:45
Olympique Lyon Paris Saint-Germain 0 - 1
1e doelpunt Geen score Messi

Serie A 7e ronde

18 sep
20:45
AC Milan Napoli 1 - 2
1e doelpunt Giroud Politano

Jupiler Pro League 9e ronde

18 sep
21:00
RSC Anderlecht KV Kortrijk 4 - 1

Primera Division 6e ronde

18 sep
21:00
Atletico Madrid Real Madrid 1 - 2
1e doelpunt Hermoso Rodrygo

Statistieken

Competitie Wedstrijden Doelpunten
Bundesliga 9 17
Champions League 16 39
Conference League 16 52
Derde divisie (za) 9 27
Derde divisie (zo) 9 28
Eerste Divisie 16 57
Eredivisie 9 27
Europa League 15 49
Jupiler Pro League 9 27
Ligue 1 10 22
Premier League 11 23
Primera Division 11 27
Serie A 11 26
Tweede divisie 9 17
Aantal deelnemers
38.261

Poll

Wie is de koploper na de negende speelronde in de eerste divisie?

Het vrijdagprogramma van de top 3 is:
- PEC Zwolle - Jong Ajax
- FC Den Bosch - Heracles Almelo
- FC Eindhoven - FC Dordrecht

Uitslag vorige poll:
- Nederland wint van België, dit had 46% goed.

  • PEC Zwolle 19 pnt (+13) 49%
  • Heracles Almelo 19 pnt (+13) 37%
  • FC Eindhoven 18 pnt (+10) 14%

Er is 203 keer gestemd.