Voetbalpoules.nl
Met de leukste WK Pool van Nederland!
- Nog 51 dagen tot het WK 2022 begint!

Inloggen


Bundesliga

Champions League

Conference League

Derde divisie (za)

Derde divisie (zo)

DFB-Pokal

Eerste Divisie

EK Vrouwen 2022

Eredivisie

Europa League

FA Cup

Jupiler Pro League

KNVB Beker

Ligue 1

Nations League

Premier League

Primera Division

Serie A

Tweede divisie

WK 2022

Wedstrijden

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag

Nations League 6e ronde - League D

26 sep
20:45
San Marino Estland 0 - 4

Nations League 6e ronde - League A

26 sep
20:45
Hongarije Italië 0 - 2
26 sep
20:45
Engeland Duitsland 3 - 3

Nations League 6e ronde - League B

26 sep
20:45
Roemenië Bosnië-Herzegovina 4 - 1
26 sep
20:45
Montenegro Finland 0 - 2

Nations League 6e ronde - League C

26 sep
20:45
Noord-Macedonië Bulgarije 0 - 1
26 sep
20:45
Gibraltar Georgië 1 - 2

Nations League 6e ronde - League B

27 sep
20:45
Oekraïne Schotland 0 - 0
27 sep
20:45
Ierland Armenië 3 - 2

Nations League 6e ronde - League A

27 sep
20:45
Portugal Spanje 0 - 1
27 sep
20:45
Zwitserland Tsjechië 2 - 1

Nations League 6e ronde - League B

27 sep
20:45
Albanië IJsland 1 - 1

Nations League 6e ronde - League C

27 sep
20:45
Griekenland Noord Ierland 3 - 1
27 sep
20:45
Kosovo Cyprus 5 - 1

Nations League 6e ronde - League B

27 sep
20:45
Zweden Slovenië 1 - 1
27 sep
20:45
Noorwegen Servië 0 - 2

Eerste Divisie 9e ronde

Vandaag
20:00
ADO Den Haag Jong PSV -
Vandaag
20:00
Almere City FC Roda JC -
Vandaag
20:00
De Graafschap Jong AZ -
Vandaag
20:00
FC Den Bosch Heracles Almelo -
Vandaag
20:00
FC Eindhoven FC Dordrecht -
Vandaag
20:00
Helmond Sport TOP Oss -
Vandaag
20:00
MVV Willem II -
Vandaag
20:00
Telstar Jong FC Utrecht -
Vandaag
20:00
PEC Zwolle Jong Ajax -
Vandaag
20:00
NAC Breda VVV-Venlo -

Bundesliga 8e ronde

Vandaag
20:30
Bayern München Bayer 04 Leverkusen -

Jupiler Pro League 10e ronde

Vandaag
20:45
Standard Luik RFC Seraing -

Ligue 1 9e ronde

Vandaag
21:00
Angers SCO Olympique Marseille -

Primera Division 7e ronde

Vandaag
21:00
Athletic Bilbao UD Almeria -

Premier League 9e ronde

Morgen
13:30
Arsenal Tottenham Hotspur -

Primera Division 7e ronde

Morgen
14:00
Cádiz Villarreal CF -

Derde divisie (za) 8e ronde

Morgen
14:30
GVVV DOVO -
Morgen
14:30
Barendrecht ACV -
Morgen
14:30
FC Rijnvogels Harkemase Boys -
Morgen
14:30
SteDoCo Sportlust '46 -
Morgen
14:30
HSV Hoek VVOG -
Morgen
14:30
Excelsior'31 ASWH -

Tweede divisie 8e ronde

Morgen
14:30
HHC Hardenberg Rijnsburgse Boys -
Morgen
14:30
Noordwijk Excelsior Maassluis -
Morgen
14:30
FC Lisse OFC -

Derde divisie (za) 8e ronde

Morgen
15:00
DVS '33 RKAV Volendam -
Morgen
15:00
SV Urk Staphorst -
Morgen
15:00
Sparta Nijkerk Ter Leede -

Serie A 8e ronde

Morgen
15:00
Napoli Torino -

Tweede divisie 8e ronde

Morgen
15:00
Kozakken Boys AFC -
Morgen
15:00
Jong FC Volendam Scheveningen -
Morgen
15:00
Spakenburg Quick Boys -

Bundesliga 8e ronde

Morgen
15:30
RB Leipzig VfL Bochum -
Morgen
15:30
SC Freiburg 1.FSV Mainz 05 -
Morgen
15:30
1.FC Köln Bor. Dortmund -
Morgen
15:30
Eintracht Frankfurt 1.FC Union Berlin -
Morgen
15:30
Vfl Wolfsburg VfB Stuttgart -

Tweede divisie 8e ronde

Morgen
15:30
Kon. HFC IJsselmeervogels -
Morgen
15:30
Katwijk TEC -

Jupiler Pro League 10e ronde

Morgen
16:00
OH Leuven Union St. Gilloise -

Premier League 9e ronde

Morgen
16:00
AFC Bournemouth Brentford -
Morgen
16:00
Crystal Palace Chelsea -
Morgen
16:00
Fulham Newcastle United -
Morgen
16:00
Liverpool Brighton & Hove Albion -
Morgen
16:00
Southampton FC Everton -

Primera Division 7e ronde

Morgen
16:15
Getafe CF Real Valladolid -

Eredivisie 8e ronde

Morgen
16:30
SC Cambuur PSV -

Ligue 1 9e ronde

Morgen
17:00
RC Strasbourg Stade Rennes -

Tweede divisie 8e ronde

Morgen
17:00
Jong Sparta De Treffers -

Serie A 8e ronde

Morgen
18:00
Internazionale AS Roma -

Jupiler Pro League 10e ronde

Morgen
18:15
KVC Westerlo Zulte-Waregem -
Morgen
18:15
KV Oostende KRC Genk -

Bundesliga 8e ronde

Morgen
18:30
Werder Bremen Bor. Mönchengladbach -

Premier League 9e ronde

Morgen
18:30
West Ham United Wolverhampton W -

Primera Division 7e ronde

Morgen
18:30
Sevilla Atletico Madrid -

Eredivisie 8e ronde

Morgen
18:45
FC Groningen AZ -
Morgen
20:00
Ajax Go Ahead Eagles -

Jupiler Pro League 10e ronde

Morgen
20:45
Club Brugge KV Mechelen -

Serie A 8e ronde

Morgen
20:45
Empoli AC Milan -

Eredivisie 8e ronde

Morgen
21:00
FC Twente Vitesse -

Ligue 1 9e ronde

Morgen
21:00
Paris Saint-Germain OGC Nice -

Primera Division 7e ronde

Morgen
21:00
Real Mallorca FC Barcelona -

Eredivisie 8e ronde

2 okt
12:15
Fortuna Sittard FC Volendam -

Serie A 8e ronde

2 okt
12:30
Lazio Roma Spezia Calcio -

Ligue 1 9e ronde

2 okt
13:00
FC Lorient Lille OSC -

Jupiler Pro League 10e ronde

2 okt
13:30
RSC Anderlecht Charleroi -

Derde divisie (zo) 8e ronde

2 okt
14:00
USV Hercules GVV Unitas -
2 okt
14:00
UDI'19/CSU OSS '20 -
2 okt
14:00
Quick Den Haag JOS Watergraafsmeer -
2 okt
14:00
VVSB Dongen VV -
2 okt
14:00
S.V. TOGB Blauw Geel '38 -
2 okt
14:00
OJC Rosmalen Gemert -
2 okt
14:00
ADO '20 vv Baronie -

Primera Division 7e ronde

2 okt
14:00
Espanyol Valencia -

Eredivisie 8e ronde

2 okt
14:30
NEC Nijmegen Feyenoord -
2 okt
14:30
Excelsior FC Utrecht -

Derde divisie (zo) 8e ronde

2 okt
14:30
UNA HSC '21 -

Ligue 1 9e ronde

2 okt
15:00
AC Ajaccio Clermont Foot -
2 okt
15:00
AJ Auxerre Stade Brest 29 -
2 okt
15:00
Estac Troyes Stade de Reims -
2 okt
15:00
Toulouse FC Montpellier HSC -

Premier League 9e ronde

2 okt
15:00
Manchester City Manchester United -

Serie A 8e ronde

2 okt
15:00
Lecce US Cremonese -
2 okt
15:00
Sampdoria AC Monza -
2 okt
15:00
Sassuolo US Salernitana -

Bundesliga 8e ronde

2 okt
15:30
Hertha BSC 1899 Hoffenheim -

Jupiler Pro League 10e ronde

2 okt
16:00
KAA Gent Cercle Brugge -

Primera Division 7e ronde

2 okt
16:15
Celta de Vigo Real Betis -

Eredivisie 8e ronde

2 okt
16:45
RKC Waalwijk Sparta Rotterdam -

Ligue 1 9e ronde

2 okt
17:05
AS Monaco FC Nantes -

Bundesliga 8e ronde

2 okt
17:30
FC Schalke '04 FC Augsburg -

Premier League 9e ronde

2 okt
17:30
Leeds United AFC Aston Villa -

Serie A 8e ronde

2 okt
18:00
Atalanta Fiorentina -

Jupiler Pro League 10e ronde

2 okt
18:30
KV Kortrijk Royal Antwerp FC -

Primera Division 7e ronde

2 okt
18:30
Girona FC Real Sociedad -

Eredivisie 8e ronde

2 okt
20:00
FC Emmen SC Heerenveen -

Ligue 1 9e ronde

2 okt
20:45
RC Lens Olympique Lyon -

Serie A 8e ronde

2 okt
20:45
Juventus Bologna -

Jupiler Pro League 10e ronde

2 okt
21:00
St. Truiden KAS Eupen -

Primera Division 7e ronde

2 okt
21:00
Real Madrid Osasuna -

Statistieken

Competitie Wedstrijden Doelpunten
Bundesliga 9 0
Derde divisie (za) 9 0
Derde divisie (zo) 8 0
Eerste Divisie 10 0
Eredivisie 9 0
Jupiler Pro League 9 0
Ligue 1 10 0
Nations League 16 48
Premier League 9 0
Primera Division 9 0
Serie A 9 0
Tweede divisie 9 0
Aantal deelnemers
38.261

Poll

Wie is de koploper na de negende speelronde in de eerste divisie?

Het vrijdagprogramma van de top 3 is:
- PEC Zwolle - Jong Ajax
- FC Den Bosch - Heracles Almelo
- FC Eindhoven - FC Dordrecht

Uitslag vorige poll:
- Nederland wint van België, dit had 46% goed.

  • PEC Zwolle 19 pnt (+13) 49%
  • Heracles Almelo 19 pnt (+13) 37%
  • FC Eindhoven 18 pnt (+10) 14%

Er is 203 keer gestemd.