Voetbalpoules.nl
De leukste WK Pool van Nederland!

Inloggen

Wedstrijden

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag

Eerste Divisie 15e ronde

14 nov
20:00
Jong Ajax FC Den Bosch 4 - 4
14 nov
20:00
Jong FC Utrecht MVV 3 - 0

FA Cup 1e ronde - 1e ronde (replays)

14 nov
20:30
Chelmsford City Barnet FC 0 - 1
15 nov
20:45
AFC Wimbledon Weymouth FC 3 - 1
15 nov
20:45
Gillingham FC AFC Fylde 1 - 0
15 nov
20:45
Hartlepool United * Solihull Moors 1 - 1
(1 - 1)
15 nov
20:45
Cambridge United * Curzon Ashton 0 - 0
(0 - 0)
15 nov
20:45
Derby County Torquay United 5 - 0

Eerste Divisie 16e ronde

16 nov
20:00
ADO Den Haag Roda JC 0 - 1

FA Cup 1e ronde - 1e ronde

16 nov
20:45
Woking FC Oxford United FC 1 - 2

FA Cup 1e ronde - 1e ronde (replays)

16 nov
20:45
Salford City FC Peterborough United 0 - 3

Eerste Divisie 16e ronde

17 nov
18:45
Jong PSV Jong FC Utrecht 2 - 1
17 nov
21:00
Jong AZ Jong Ajax 1 - 1
1e doelpunt Reverson Rasmussen
18 nov
18:45
FC Eindhoven Telstar 3 - 0
18 nov
21:00
Helmond Sport De Graafschap 0 - 2

Derde divisie (za) 15e ronde

19 nov
14:30
GVVV DVS '33 3 - 2
19 nov
14:30
Barendrecht FC Rijnvogels 1 - 1
19 nov
14:30
VVOG DOVO 4 - 1
1e doelpunt De Graaf van Dijk
19 nov
14:30
SteDoCo RKAV Volendam 2 - 1
19 nov
14:30
HSV Hoek Staphorst 1 - 2
19 nov
14:30
Excelsior'31 SV Urk 1 - 4

Tweede divisie 15e ronde

19 nov
14:30
OFC Excelsior Maassluis 3 - 1
19 nov
14:30
Scheveningen De Treffers 1 - 2
19 nov
14:30
Noordwijk IJsselmeervogels 2 - 0
19 nov
14:30
FC Lisse HHC Hardenberg 2 - 2
1e doelpunt Zwetsloot, Toon Hardijk

Derde divisie (za) 15e ronde

19 nov
15:00
ASWH Ter Leede 1 - 6
19 nov
15:00
Sportlust '46 ACV 1 - 1
19 nov
15:00
Sparta Nijkerk Harkemase Boys 2 - 2

Tweede divisie 15e ronde

19 nov
15:00
Kozakken Boys Katwijk 3 - 1
19 nov
15:00
Quick Boys AFC 1 - 3
19 nov
15:00
Spakenburg Rijnsburgse Boys 1 - 1
19 nov
15:30
Jong FC Volendam TEC 1 - 2

Eerste Divisie 16e ronde

19 nov
16:30
FC Den Bosch VVV-Venlo 0 - 2

Tweede divisie 15e ronde

19 nov
17:00
Jong Sparta Kon. HFC 1 - 0

Derde divisie (zo) 15e ronde

19 nov
18:00
VVSB HSC '21 4 - 2

Eerste Divisie 16e ronde

19 nov
18:45
Heracles Almelo TOP Oss 3 - 0
19 nov
20:00
MVV Almere City FC 1 - 0
19 nov
21:00
NAC Breda PEC Zwolle 0 - 2

Derde divisie (zo) 15e ronde

20 nov
14:00
USV Hercules UDI'19/CSU 2 - 0
20 nov
14:00
vv Baronie Dongen VV 1 - 1
1e doelpunt Al Morabit Kamaci
20 nov
14:00
Gemert GVV Unitas 2 - 3
20 nov
14:00
Blauw Geel '38 RKVV DEM 1 - 1
20 nov
14:00
S.V. TOGB OSS '20 2 - 2
20 nov
14:00
OJC Rosmalen JOS Watergraafsmeer 1 - 0
20 nov
14:00
ADO '20 Quick Den Haag 2 - 0
20 nov
14:30
RKSV Groene Ster UNA 1 - 1

Eerste Divisie 16e ronde

20 nov
14:30
FC Dordrecht Willem II 2 - 2

WK 2022 Groepsfase 1e ronde

20 nov
17:00
Qatar Ecuador 0 - 2

Statistieken

Competitie Wedstrijden Doelpunten
Derde divisie (za) 9 36
Derde divisie (zo) 9 26
Eerste Divisie 12 34
FA Cup 8 19
Tweede divisie 9 27
WK 2022 1 2
Aantal deelnemers
223.105

Poll

Welk land wordt wereldkampioen 2022?

Nu de kwartfinales bekend zijn een ideaal moment voor dit..

Uitslag poll aan 't einde groepsfase:
1. Brazilië 33%; 2. Frankrijk 17%;
3. Nederland 15%; 4. Argentinië 10%;
5. Spanje 9%; 6. Portugal 2%;
7. Willekeurig ander land 2%;
8. Engeland 2%; 9. België 1%;
10. Duitsland 1%; 11. Denemarken 0%;
12. Uruguay 0%; 13. Kroatië 0%

Uitslag poll bij de start van 't WK:
1. Brazilië 30%; 2. Argentinië 26%;
3. Nederland 23%; 4. Frankrijk 5%;
5. Duitsland 3%; 6. België 2%;
7. Engeland 2%; 8. Spanje 1%;
9. Portugal 1%; 10. Uruguay 1%;
11. Willekeurig ander land 1%;
12. Kroatië 0%; 13. Denemarken 0%

  • Brazilië 41%
  • Nederland 25%
  • Frankrijk 14%
  • Argentinië 9%
  • Portugal 4%
  • Marokko 3%
  • Engeland 3%
  • Kroatië 1%

Er is 531 keer gestemd.