Voetbalpoules.nl
De leukste voetbalpoule van Nederland!

Inloggen

Wedstrijden

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag

1e ronde

Gisteren
02:00
Tonga Cook Eilanden 0 - 3
Gisteren
04:30
Samoa Amerikaans Samoa 3 - 2
Morgen
02:00
Cook Eilanden Samoa -
Morgen
04:30
Tonga Amerikaans Samoa -

1e ronde

Morgen
20:00
RKAVV Staphorst -
Morgen
20:00
FC Lisse Halsteren -
Morgen
20:00
SC Feyenoord UNA -
Morgen
20:00
ONS BOSO Sneek Vlissingen -

Groep E (ronde 2)

3 sep
12:26
Japan Cambodja -

Groep G (ronde 2)

3 sep
13:00
Zuid-Korea Laos -

Groep B (ronde 2)

3 sep
13:00
Australië Bangladesh -

Groep C (ronde 2)

3 sep
13:35
China Hong Kong -

Groep F (ronde 2)

3 sep
14:30
Irak Chinees Taipei -

Groep H (ronde 2)

3 sep
16:00
Oezbekistan Jemen -

Groep D (ronde 2)

3 sep
16:30
Iran Guam -
3 sep
17:00
Oman Turkmenistan -

Groep A (ronde 2)

3 sep
17:15
VAE Maleisië -

Groep H (ronde 2)

3 sep
17:40
Bahrein Noord-Korea -

Groep E (ronde 2)

3 sep
18:00
Syrië Singapore -

Groep B (ronde 2)

3 sep
18:00
Jordanië Kirgizië -

Groep C (ronde 2)

3 sep
18:00
Qatar Bhutan -

Groep H

3 sep
18:00
Azerbeidzjan Kroatië -

Groep G (ronde 2)

3 sep
19:00
Koeweit Myanmar -

Groep A (ronde 2)

3 sep
19:40
Saoedi-Arabië Timor-Leste -

Groep A

3 sep
20:45
Nederland IJsland -
3 sep
20:45
Tsjechië Kazachstan -
3 sep
20:45
Turkije Letland -

Groep B

3 sep
20:45
België Bosnië-Herzegovina -
3 sep
20:45
Israël Andorra -
3 sep
20:45
Cyprus Wales -

Groep H

3 sep
20:45
Bulgarije Noorwegen -
3 sep
20:45
Italië Malta -

1e ronde

4 sep
04:00
Tonga Samoa -
4 sep
04:00
Amerikaans Samoa Cook Eilanden -

Groep D

4 sep
18:00
Georgië Schotland -
4 sep
20:45
Duitsland Polen -
4 sep
20:45
Gibraltar Ierland -

Groep F

4 sep
20:45
Faröer Eilanden Noord Ierland -
4 sep
20:45
Griekenland Finland -
4 sep
20:45
Hongarije Roemenië -

Groep I

4 sep
20:45
Denemarken Albanië -
4 sep
20:45
Servië Armenië -

3e ronde

4 sep
21:30
Saint Vincent/Grenadines Aruba -
4 sep
22:15
Grenada Haïti -
5 sep
01:05
Curaçao El Salvador -
5 sep
01:37
Canada Belize -
5 sep
02:05
Antigua en Barbuda Guatemala -
5 sep
03:00
Jamaica Nicaragua -

Topklasse Zaterdag

5 sep
14:30
Excelsior Maassluis Spakenburg -
5 sep
14:30
RVVH Barendrecht -
5 sep
14:30
DVS '33 Capelle -
5 sep
14:30
Scheveningen FC Lisse -
5 sep
14:30
Rijnsburgse Boys GVVV -
5 sep
14:30
HHC Hardenberg Katwijk -
5 sep
15:00
SteDoCo Kozakken Boys -
5 sep
15:00
IJsselmeervogels ONS BOSO Sneek -

Groep C

5 sep
18:00
Luxemburg Macedonië -
5 sep
18:00
Oekraïne Wit Rusland -

Groep E

5 sep
18:00
Estland Litouwen -
5 sep
18:00
San Marino Engeland -

Groep G

5 sep
18:00
Rusland Zweden -

Groep C

5 sep
20:45
Spanje Slowakije -

Groep E

5 sep
20:45
Zwitserland Slovenië -

Groep G

5 sep
20:45
Oostenrijk Moldavië -
5 sep
20:45
Montenegro Liechtenstein -

Topklasse Zondag

6 sep
14:00
VVSB Kon. HFC -
6 sep
14:00
USV Hercules Magreb '90 -
6 sep
14:00
SWZ Boso Sneek De Treffers -
6 sep
14:30
EVV HBS Craeyenhout -
6 sep
14:30
UNA HSC '21 -
6 sep
14:30
JVC Cuijk OJC Rosmalen -
6 sep
14:30
FC Lienden WKE -
6 sep
14:30
AFC TEC -

Groep A

6 sep
18:00
Turkije Nederland -
6 sep
18:00
Letland Tsjechië -

Groep B

6 sep
18:00
Wales Israël -

Groep H

6 sep
18:00
Malta Azerbeidzjan -
6 sep
18:00
Noorwegen Kroatië -

Groep A

6 sep
20:45
IJsland Kazachstan -

Groep B

6 sep
20:45
Bosnië-Herzegovina Andorra -
6 sep
20:45
Cyprus België -

Groep H

6 sep
20:45
Italië Bulgarije -

Statistieken

Competitie Wedstrijden Doelpunten
EK Kwalificatie 2016 35 0
KNVB Beker 4 0
Topklasse Zaterdag 8 0
Topklasse Zondag 8 0
WK Kwalificatie 2018 27 8
Aantal deelnemers
15.740

Poll

Man United, CSKA Moskou, Wolfsburg. Leuk, maar zwaar. Wat gaat PSV er van bakken in de CL?

  • Acceptabele 3e plek. 44%
  • Helaas, geen overwintering. 40%
  • Zeer knap 2e! 12%
  • Glansrijk 1e! 4%

Er is 691 keer gestemd.