Voetbalpoules.nl
De leukste voetbalpool van Nederland!

Inloggen

Beveiliging website verbeterd

17 augustus 2015 - We zijn dit weekend overgestapt op een veiligere verbinding. Vanaf nu is Voetbalpoules alleen nog bereikbaar via https://www.voetbalpoules.nl. Als je het oude adres gebruikt (zonder de s in http), dan wordt je automatisch doorgestuurd. Het is nog veiliger om je bladwijzer, linkje of bookmark bij te werken!

Op deze manier is het moeilijker voor kwaadwillenden om het verkeer (zoals je wachtwoord) te 'onderscheppen' tussen jullie mobiel, laptop of computer en onze server. Je kunt de veilige verbinding herkennen aan het sleuteltje dat voortaan voor het adres staat van je browser.


We zijn nu weer helemaal up to date en krijgen zelfs een A-rating van Qualys SSL Labs (dat is goed )!
Mocht er iets verkeerd gaan of je kunt niet meer goed inloggen, laat het ons dan weten. Succes met veilig voorspellen en vergeet niet om je bladwijzer, linkje of bookmark bij te werken!
Aantal deelnemers
188.450

Poll

Welke 2 clubs gaan de finale spelen van de (KKD) Play-Offs?

Misschien wel de mooiste uitvinding om een competitie spannend te houden maar vooral om deze zo te beëindigen, de Play-Offs dus.. Elk seizoen is 't weer een groot spektakel, volop spanning en tragedie! Kortom wie blijven er over om de finale te spelen?

Uitslag vorige poll:
- Voor FC Eindhoven, Willem II en MVV Maastricht viel gelijk al 't doek in de 1e ronde, dit had maar 9% goed!
Uitslag oude poll:
- FC Groningen en SC Cambuur (uit 't Hoge Noorden) degradeerden beide rechtstreeks, dit had maar liefst 63% goed!

  • Almere City en Emmen 45%
  • VVV-Venlo en NAC Breda 21%
  • Almere City en NAC Breda 21%
  • VVV-Venlo en Emmen 14%

Er is 73 keer gestemd.