Voetbalpoules.nl
Met de leukste EK Pool van Nederland!
- Nog 101 dagen tot het WK 2022 begint!

Inloggen


Bundesliga

Champions League

Conference League

Derde divisie (za)

Derde divisie (zo)

DFB-Pokal

Eerste Divisie

EK Vrouwen 2022

Eredivisie

Europa League

FA Cup

Jupiler Pro League

KNVB Beker

Ligue 1

Nations League

Premier League

Primera Division

Serie A

Tweede divisie

WK 2022

Wedstrijden

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag

Eerste Divisie 1e ronde

8 aug
20:00
Jong Ajax Telstar 1 - 1
8 aug
20:00
Jong AZ MVV 3 - 1

Eredivisie 2e ronde

Vandaag
20:00
Excelsior Vitesse -

Eerste Divisie 2e ronde

Vandaag
20:00
Helmond Sport Jong AZ -
Vandaag
20:00
Almere City FC TOP Oss -
Vandaag
20:00
De Graafschap VVV-Venlo -
Vandaag
20:00
FC Eindhoven Willem II -
Vandaag
20:00
Roda JC Jong Ajax -
Vandaag
20:00
Telstar PEC Zwolle -

Bundesliga 2e ronde

Vandaag
20:30
SC Freiburg Bor. Dortmund -

Jupiler Pro League 4e ronde

Vandaag
20:45
KV Oostende KAA Gent -

Ligue 1 2e ronde

Vandaag
21:00
FC Nantes Lille OSC -

Primera Division 1e ronde

Vandaag
21:00
Osasuna Sevilla -

Premier League 2e ronde

Morgen
13:30
Aston Villa Everton -

Bundesliga 2e ronde

Morgen
15:30
Bayer 04 Leverkusen FC Augsburg -
Morgen
15:30
RB Leipzig 1.FC Köln -
Morgen
15:30
1899 Hoffenheim VfL Bochum -
Morgen
15:30
Hertha BSC Eintracht Frankfurt -
Morgen
15:30
Werder Bremen VfB Stuttgart -

Jupiler Pro League 4e ronde

Morgen
16:00
KVC Westerlo Standard Luik -

Premier League 2e ronde

Morgen
16:00
Arsenal Leicester City -
Morgen
16:00
Brighton & Hove Albion Newcastle United -
Morgen
16:00
Manchester City AFC Bournemouth -
Morgen
16:00
Southampton FC Leeds United AFC -
Morgen
16:00
Wolverhampton W Fulham -

KNVB Beker 1e ronde - Kwalificatie 1e ronde

Morgen
17:00
JOS Watergraafsmeer HSV Hoek -
Morgen
17:00
RKSV Groene Ster Barendrecht -
Morgen
17:00
Staphorst S.V. TOGB -
Morgen
17:00
USV Hercules Ter Leede -
Morgen
17:00
OJC Rosmalen Sportlust '46 -

Ligue 1 2e ronde

Morgen
17:00
AS Monaco Stade Rennes -

Primera Division 1e ronde

Morgen
17:00
Celta de Vigo Espanyol -

Jupiler Pro League 4e ronde

Morgen
18:15
FC Seraing Charleroi -
Morgen
18:15
Cercle Brugge KV Mechelen -

Bundesliga 2e ronde

Morgen
18:30
FC Schalke '04 Bor. Mönchengladbach -

Premier League 2e ronde

Morgen
18:30
Brentford Manchester United -

Serie A 1e ronde

Morgen
18:30
AC Milan Udinese -
Morgen
18:30
Sampdoria Atalanta -

Eredivisie 2e ronde

Morgen
18:45
Go Ahead Eagles PSV -

KNVB Beker 1e ronde - Kwalificatie 1e ronde

Morgen
19:00
ADO '20 VVOG -

Primera Division 1e ronde

Morgen
19:00
Real Valladolid Villarreal CF -

Eredivisie 2e ronde

Morgen
20:00
FC Utrecht SC Cambuur -
Morgen
20:00
FC Emmen RKC Waalwijk -

Jupiler Pro League 4e ronde

Morgen
20:45
Royale Union St. Gilloise KV Kortrijk -

Serie A 1e ronde

Morgen
20:45
Lecce Internazionale -
Morgen
20:45
AC Monza Torino -

Eredivisie 2e ronde

Morgen
21:00
Feyenoord SC Heerenveen -

Ligue 1 2e ronde

Morgen
21:00
Paris Saint-Germain Montpellier HSC -

Primera Division 1e ronde

Morgen
21:00
FC Barcelona Rayo Vallecano -

Eredivisie 2e ronde

14 aug
12:15
FC Volendam NEC Nijmegen -

Eerste Divisie 2e ronde

14 aug
12:15
ADO Den Haag FC Den Bosch -

Ligue 1 2e ronde

14 aug
13:00
FC Lorient Olympique Lyon -

Jupiler Pro League 4e ronde

14 aug
13:30
St. Truiden RSC Anderlecht -

Eredivisie 2e ronde

14 aug
14:30
Ajax FC Groningen -
14 aug
14:30
FC Twente Fortuna Sittard -

Ligue 1 2e ronde

14 aug
15:00
AJ Auxerre Angers SCO -
14 aug
15:00
Estac Troyes Toulouse FC -
14 aug
15:00
Stade de Reims Clermont Foot -
14 aug
15:00
AC Ajaccio RC Lens -

Premier League 2e ronde

14 aug
15:00
Nottingham Forest West Ham United -

Bundesliga 2e ronde

14 aug
15:30
1.FSV Mainz 05 1.FC Union Berlin -

Jupiler Pro League 4e ronde

14 aug
16:00
KAS Eupen Royal Antwerp FC -

Eredivisie 2e ronde

14 aug
16:45
Sparta Rotterdam AZ -

Ligue 1 2e ronde

14 aug
17:05
OGC Nice RC Strasbourg -

Bundesliga 2e ronde

14 aug
17:30
Bayern München Vfl Wolfsburg -

Premier League 2e ronde

14 aug
17:30
Chelsea Tottenham Hotspur -

Primera Division 1e ronde

14 aug
17:30
Cádiz Real Sociedad -

Jupiler Pro League 4e ronde

14 aug
18:30
OH Leuven Club Brugge -

Serie A 1e ronde

14 aug
18:30
Fiorentina US Cremonese -
14 aug
18:30
Lazio Roma Bologna -

Primera Division 1e ronde

14 aug
19:30
Valencia Girona FC -

Ligue 1 2e ronde

14 aug
20:45
Stade Brest 29 Olympique Marseille -

Serie A 1e ronde

14 aug
20:45
US Salernitana AS Roma -
14 aug
20:45
Spezia Calcio Empoli -

Jupiler Pro League 4e ronde

14 aug
21:00
Zulte-Waregem KRC Genk -

Primera Division 1e ronde

14 aug
22:00
UD Almeria Real Madrid -

Statistieken

Competitie Wedstrijden Doelpunten
Bundesliga 9 0
Eerste Divisie 9 6
Eredivisie 9 0
Jupiler Pro League 9 0
KNVB Beker 6 0
Ligue 1 10 0
Premier League 9 0
Primera Division 7 0
Serie A 8 0
Aantal deelnemers
29.090

Poll

De Eerste Divisie Kampioen dit jaar wordt

Uitslag vorige poll:
- Koploper na 1e speelronde: Feyenoord, dit had maar 3% goed!

  • Heracles Almelo 49%
  • Willem II 19%
  • PEC Zwolle 9%
  • ADO Den Haag 6%
  • De Graafschap 4%
  • NAC Breda 3%
  • Roda JC 3%
  • Jong Ajax 2%
  • Helmond Sport 1%
  • FC Eindhoven 1%
  • Almere City FC 1%
  • VVV-Venlo 1%
  • FC Den Bosch 0%
  • Jong PSV 0%
  • FC Dordrecht 0%
  • Jong AZ 0%
  • Jong FC Utrecht 0%
  • MVV 0%
  • Telstar 0%
  • TOP Oss 0%

Er is 453 keer gestemd.