Voetbalpoules.nl
De leukste voetbalpoule van Nederland!

Inloggen

Wedstrijden

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag

Tweede divisie

Vandaag
18:30
Jong FC Twente Jong Sparta Rotterdam 0 - 3
1e doelpunt Geen score Duarte
Vandaag
20:00
Jong Vitesse Jong AZ 2 - 2

WK Kwalificatie 2018

Morgen
08:35
Nieuw Zeeland Fiji -
Morgen
11:00
Australië VAE -
Morgen
12:35
Japan Thailand -
Morgen
13:00
Zuid-Korea Syrië -
Morgen
14:00
Iran China -
Morgen
15:00
Oezbekistan Qatar -
Morgen
19:30
Saoedi-Arabië Irak -
Morgen
22:00
Bolivia Argentinië -
Morgen
23:00
Honduras Costa Rica -
Morgen
23:00
Ecuador Colombia -
29 mrt
00:00
Chili Venezuela -
29 mrt
01:00
Trinidad & Tobago Mexico -
29 mrt
02:45
Brazilië Paraguay -
29 mrt
04:05
Panama Verenigde Staten -
29 mrt
04:15
Peru Uruguay -
29 mrt
07:00
Tahiti Papoea Nieuw Guinea -

Jupiler League

31 mrt
20:00
FC Oss Achilles '29 -
31 mrt
20:00
FC Eindhoven FC Den Bosch -
31 mrt
20:00
Helmond Sport FC Dordrecht -
31 mrt
20:00
SC Cambuur FC Emmen -
31 mrt
20:00
RKC Waalwijk FC Volendam -
31 mrt
20:00
De Graafschap Jong PSV -
31 mrt
20:00
Almere City FC Telstar -
31 mrt
20:00
VVV-Venlo NAC Breda -

Bundesliga

31 mrt
20:30
Hertha BSC 1899 Hoffenheim -

Jupiler Pro League

31 mrt
20:30
Zulte-Waregem RSC Anderlecht -

Premier League

1 apr
13:30
Liverpool Everton -

Tweede divisie

1 apr
14:30
HHC Hardenberg Jong FC Twente -
1 apr
14:30
Excelsior Maassluis FC Lienden -

Derde divisie (za)

1 apr
14:30
VVOG ASWH -
1 apr
14:30
Rijnsburgse Boys Harkemase Boys -
1 apr
14:30
FC Rijnvogels Jong FC Groningen -
1 apr
14:30
Scheveningen Jong FC Volendam -
1 apr
14:30
SV Huizen ONS BOSO Sneek -
1 apr
14:30
Capelle Quick Boys -
1 apr
14:30
Odin '59 SteDoCo -
1 apr
14:30
IJsselmeervogels DVS '33 -

Tweede divisie

1 apr
15:00
Kozakken Boys Jong Vitesse -
1 apr
15:00
Katwijk Kon. HFC -

Derde divisie (za)

1 apr
15:00
Jong Almere City FC Lisse -

Tweede divisie

1 apr
15:30
GVVV Spakenburg -

Bundesliga

1 apr
15:30
Bayern München FC Augsburg -
1 apr
15:30
FC Schalke '04 Bor. Dortmund -
1 apr
15:30
Hamburger SV 1.FC Köln -
1 apr
15:30
RB Leipzig Darmstadt 98 -
1 apr
15:30
SC Freiburg Werder Bremen -

Premier League

1 apr
16:00
Burnley Tottenham Hotspur -
1 apr
16:00
Chelsea Crystal Palace -
1 apr
16:00
Hull City West Ham United -
1 apr
16:00
Leicester City Stoke City -
1 apr
16:00
Manchester United West Bromwich Albion -
1 apr
16:00
Watford FC Sunderland AFC -

Tweede divisie

1 apr
18:00
Barendrecht De Treffers -

Derde divisie (zo)

1 apr
18:00
Jong FC Den Bosch Dongen VV -
1 apr
18:00
Jong Achilles'29 Westlandia -

Jupiler Pro League

1 apr
18:00
Charleroi KV Oostende -

Eredivisie

1 apr
18:30
AZ FC Groningen -
1 apr
18:30
PEC Zwolle Excelsior -

Bundesliga

1 apr
18:30
Eintracht Frankfurt Bor. Mönchengladbach -

Premier League

1 apr
18:30
Southampton FC AFC Bournemouth -

Eredivisie

1 apr
19:45
Sparta Rotterdam PSV -

Jupiler Pro League

1 apr
20:00
St. Truiden Waasland-Beveren -
1 apr
20:00
Royale Union St. Gilloise KV Mechelen -
1 apr
20:00
KV Kortrijk Royal Excel Moeskroen -
1 apr
20:00
KAS Eupen KSV Roeselare -
1 apr
20:30
KRC Genk Sporting Lokeren -

Eredivisie

1 apr
20:45
FC Utrecht Willem II -
1 apr
20:45
Heracles Almelo SC Heerenveen -
2 apr
12:30
Vitesse NEC Nijmegen -

Tweede divisie

2 apr
14:00
Jong Sparta Rotterdam AFC -
2 apr
14:00
TEC UNA -
2 apr
14:00
Jong AZ VVSB -

Derde divisie (zo)

2 apr
14:00
OJC Rosmalen ASV De Dijk -
2 apr
14:00
HBS Craeyenhout Juliana '31 -

Eredivisie

2 apr
14:30
Ajax Feyenoord -
2 apr
14:30
ADO Den Haag Roda JC -

Jupiler League

2 apr
14:30
MVV Fortuna Sittard -

Derde divisie (zo)

2 apr
14:30
Magreb '90 HSC '21 -
2 apr
14:30
OFC Jong De Graafschap -
2 apr
14:30
Be Quick 1887 Quick '20 -
2 apr
14:30
EVV UDI'19/Beter Bed -
2 apr
14:30
JVC Cuijk USV Hercules -

Premier League

2 apr
14:30
Swansea City Middlesbrough -

Serie A

2 apr
15:00
AS Roma Empoli -
2 apr
15:00
Chievo Verona FC Crotone -
2 apr
15:00
Fiorentina Bologna -
2 apr
15:00
Genoa Atalanta -
2 apr
15:00
Internazionale Sampdoria -
2 apr
15:00
Napoli Juventus -
2 apr
15:00
Palermo Cagliari -
2 apr
15:00
Pescara AC Milan -
2 apr
15:00
Sassuolo Lazio Roma -
2 apr
15:00
Torino Udinese -

Bundesliga

2 apr
15:30
FC Ingolstadt 04 1.FSV Mainz 05 -

Eredivisie

2 apr
16:45
FC Twente Go Ahead Eagles -

Premier League

2 apr
17:00
Arsenal Manchester City -

Bundesliga

2 apr
17:30
Bayer 04 Leverkusen Vfl Wolfsburg -

Jupiler Pro League

2 apr
18:00
KAA Gent Club Brugge -
2 apr
20:00
Lierse SK Standard Luik -

Ligue 1

2 apr
20:00
AS Monaco AS Saint Etienne -
2 apr
20:00
Olympique Marseille Dijon FCO -
2 apr
20:00
Stade Rennes Olympique Lyon -
2 apr
20:00
FC Lorient SM Caen -
2 apr
20:00
FC Nantes Angers SCO -
2 apr
20:00
OGC Nice Girond. Bordeaux -
2 apr
20:00
FC Metz Paris S. Germain -
2 apr
20:00
Montpellier HSC Toulouse FC -
2 apr
20:00
EA Guingamp AS Nancy Lorraine -
2 apr
20:00
SC Bastia Lille OSC -

Primera Division

2 apr
20:00
Celta de Vigo UD Las Palmas -
2 apr
20:00
Espanyol Real Betis Sevilla -
2 apr
20:00
Granada CF FC Barcelona -
2 apr
20:00
Malaga CF Atletico Madrid -
2 apr
20:00
Osasuna Athletic Bilbao -
2 apr
20:00
Real Madrid Deportivo Alaves -
2 apr
20:00
Real Sociedad CD Leganes -
2 apr
20:00
Sevilla Sporting Gijon -
2 apr
20:00
Valencia Deportivo la Coruna -
2 apr
20:00
Villarreal CF Eibar -

Statistieken

Competitie Wedstrijden Doelpunten
Bundesliga 9 0
Derde divisie (za) 9 0
Derde divisie (zo) 9 0
Eredivisie 9 0
Jupiler League 9 0
Jupiler Pro League 9 0
Ligue 1 10 0
Premier League 10 0
Primera Division 10 0
Serie A 10 0
Tweede divisie 11 7
WK Kwalificatie 2018 16 0