Voetbalpoules.nl
De leukste voetbalpool van Nederland!
- Nog 207 dagen tot het EK 2020 begint!

Inloggen


Bundesliga

Champions League

Derde divisie (za)

Derde divisie (zo)

DFB-Pokal

Eerste Divisie

EK 2020

EK Kwalificatie 2020

Eredivisie

Europa League

FA Cup

Jupiler Pro League

KNVB Beker

Ligue 1

Premier League

Primera Division

Serie A

Tweede divisie

WK Kwalificatie 2022

Wedstrijden

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag

EK Kwalificatie 2020 10e ronde

Vandaag
20:45
Gibraltar Zwitserland -
Vandaag
20:45
Ierland Denemarken -
Vandaag
20:45
Spanje Roemenië -
Vandaag
20:45
Zweden Faröer Eilanden -
Vandaag
20:45
Malta Noorwegen -
Vandaag
20:45
Italië Armenië -
Vandaag
20:45
Liechtenstein Bosnië-Herzegovina -
Vandaag
20:45
Griekenland Finland -

WK Kwalificatie 2022 8e ronde - Azië

Morgen
10:00
Nepal Koeweit -
Morgen
11:30
Myanmar Mongolië -
Morgen
12:00
Malediven Guam -
Morgen
12:00
Turkmenistan Sri Lanka -
Morgen
13:00
Hong Kong Cambodja -
Morgen
13:00
Oezbekistan Palestina -
Morgen
13:45
Maleisië Indonesië -
Morgen
14:00
Vietnam Thailand -
Morgen
15:00
Syrië Filippijnen -
Morgen
15:00
Irak Bahrein -
Morgen
15:00
Afghanistan Qatar -
Morgen
15:00
Kirgizië Tadzjikistan -
Morgen
16:00
Jemen Singapore -
Morgen
16:00
Oman India -
Morgen
17:00
Jordanië Chinees Taipei -
Morgen
18:00
Libanon Noord-Korea -

FA Cup 1e ronde - First Round Proper (replay)

Morgen
20:45
Bradford City Shrewsbury Town -
Morgen
20:45
Burton Albion Salford City FC -
Morgen
20:45
Doncaster Rovers FC AFC Wimbledon -
Morgen
20:45
Eastleigh FC Stourbridge -
Morgen
20:45
Exeter City FC Cambridge United -
Morgen
20:45
Gillingham FC Sunderland AFC -
Morgen
20:45
Peterborough United Stevenage FC -
Morgen
20:45
Swindon Town Cheltenham Town -
Morgen
20:45
Bromley FC Bristol Rovers -
Morgen
20:45
Rochdale AFC Wrexham FC -

EK Kwalificatie 2020 10e ronde

Morgen
20:45
Nederland Estland -
Morgen
20:45
Duitsland Noord Ierland -
Morgen
20:45
Wales Hongarije -
Morgen
20:45
Slowakije Azerbeidzjan -
Morgen
20:45
Polen Slovenië -
Morgen
20:45
Letland Oostenrijk -
Morgen
20:45
Noord-Macedonië Israël -
Morgen
20:45
België Cyprus -
Morgen
20:45
San Marino Rusland -
Morgen
20:45
Schotland Kazachstan -

FA Cup 1e ronde - First Round Proper (replay)

20 nov
20:45
Lincoln City FC Ipswich Town -
20 nov
20:45
Newport County Grimsby Town -
20 nov
20:45
Darlington Walsall FC -
20 nov
20:45
Wycombe Wanderers Tranmere Rovers -

Jupiler Pro League 5e ronde

21 nov
20:30
Royal Antwerp FC KAA Gent -

Eerste Divisie 16e ronde

22 nov
20:00
Almere City FC FC Den Bosch -
22 nov
20:00
Excelsior FC Volendam -
22 nov
20:00
NAC Breda Jong Ajax -
22 nov
20:00
Jong FC Utrecht Jong AZ -
22 nov
20:00
De Graafschap Jong PSV -
22 nov
20:00
Helmond Sport NEC Nijmegen -
22 nov
20:00
Go Ahead Eagles Roda JC -
22 nov
20:00
FC Eindhoven SC Cambuur -
22 nov
20:00
FC Dordrecht Telstar -
22 nov
20:00
MVV TOP Oss -

Bundesliga 12e ronde

22 nov
20:30
Bor. Dortmund SC Paderborn 07 -

Jupiler Pro League 16e ronde

22 nov
20:30
Club Brugge KV Oostende -

Primera Division 14e ronde

22 nov
21:00
Levante UD Real Mallorca -
23 nov
13:00
CD Leganes FC Barcelona -

Derde divisie (za) 13e ronde

23 nov
14:30
Excelsior'31 ONS BOSO Sneek -
23 nov
14:30
Ter Leede DVS '33 -
23 nov
14:30
Odin '59 FC Lisse -
23 nov
14:30
SteDoCo Ajax (amateurs) -
23 nov
14:30
VVOG Jong Almere City -
23 nov
14:30
Harkemase Boys Goes -
23 nov
14:30
Barendrecht VVSB -

Tweede divisie 13e ronde

23 nov
14:30
Excelsior Maassluis Scheveningen -
23 nov
14:30
GVVV Spakenburg -

Derde divisie (za) 13e ronde

23 nov
15:00
Sparta Nijkerk DOVO -

Tweede divisie 13e ronde

23 nov
15:00
Kozakken Boys ASWH -
23 nov
15:00
Quick Boys AFC -

Serie A 13e ronde

23 nov
15:00
Atalanta Juventus -

Tweede divisie 13e ronde

23 nov
15:30
IJsselmeervogels Kon. HFC -
23 nov
15:30
Jong FC Volendam HHC Hardenberg -
23 nov
15:30
Rijnsburgse Boys Katwijk -
23 nov
15:30
Jong Sparta Rotterdam Noordwijk -

Bundesliga 12e ronde

23 nov
15:30
1.FC Union Berlin Bor. Mönchengladbach -
23 nov
15:30
Bayer 04 Leverkusen SC Freiburg -
23 nov
15:30
Eintracht Frankfurt Vfl Wolfsburg -
23 nov
15:30
Fortuna Dusseldorf Bayern München -
23 nov
15:30
Werder Bremen FC Schalke '04 -

Premier League 13e ronde

23 nov
16:00
AFC Bournemouth Wolverhampton W -
23 nov
16:00
Arsenal Southampton FC -
23 nov
16:00
Aston Villa Newcastle United -
23 nov
16:00
Brighton & Hove Albion Leicester City -
23 nov
16:00
Crystal Palace Liverpool -
23 nov
16:00
Everton Norwich City -
23 nov
16:00
Manchester City Chelsea -
23 nov
16:00
Sheffield United Manchester United -
23 nov
16:00
Watford FC Burnley -
23 nov
16:00
West Ham United Tottenham Hotspur -

Primera Division 14e ronde

23 nov
16:00
Real Betis Valencia -

Jupiler Pro League 16e ronde

23 nov
18:00
KAS Eupen Standard Luik -

Serie A 13e ronde

23 nov
18:00
AC Milan Napoli -

Eredivisie 14e ronde

23 nov
18:30
FC Utrecht AZ -

Bundesliga 12e ronde

23 nov
18:30
RB Leipzig 1.FC Köln -

Primera Division 14e ronde

23 nov
18:30
Granada CF Atletico Madrid -

Eredivisie 14e ronde

23 nov
19:45
PEC Zwolle Fortuna Sittard -
23 nov
19:45
Ajax Heracles Almelo -

Jupiler Pro League 16e ronde

23 nov
20:00
KV Mechelen Zulte-Waregem -
23 nov
20:00
Waasland-Beveren Cercle Brugge -

Ligue 1 14e ronde

23 nov
20:00
Amiens SC RC Strasbourg -
23 nov
20:00
Angers SCO Nîmes Olympique -
23 nov
20:00
Girondins de Bordeaux AS Monaco -
23 nov
20:00
Stade Brest 29 FC Nantes -
23 nov
20:00
Dijon FCO Stade Rennes -
23 nov
20:00
Olympique Lyon OGC Nice -
23 nov
20:00
FC Metz Stade Reims -
23 nov
20:00
Paris Saint-Germain Lille OSC -
23 nov
20:00
AS Saint Etienne Montpellier HSC -
23 nov
20:00
Toulouse FC Olympique Marseille -

Jupiler Pro League 16e ronde

23 nov
20:30
Royal Excel Moeskroen KRC Genk -

Eredivisie 14e ronde

23 nov
20:45
ADO Den Haag Willem II -

Serie A 13e ronde

23 nov
20:45
Torino Internazionale -

Primera Division 14e ronde

23 nov
21:00
Real Madrid Real Sociedad -
24 nov
12:00
Espanyol Getafe CF -

Eredivisie 14e ronde

24 nov
12:15
FC Groningen Feyenoord -

Serie A 13e ronde

24 nov
12:30
Bologna Parma -

Derde divisie (zo) 13e ronde

24 nov
14:00
Gemert EVV -
24 nov
14:00
ADO '20 Westlandia -
24 nov
14:00
USV Hercules OFC -

Primera Division 14e ronde

24 nov
14:00
Osasuna Athletic Bilbao -

Eredivisie 14e ronde

24 nov
14:30
RKC Waalwijk FC Emmen -
24 nov
14:30
PSV SC Heerenveen -

Derde divisie (zo) 13e ronde

24 nov
14:30
Jong ADO Den Haag Dongen VV -
24 nov
14:30
RKSV Groene Ster HSC '21 -
24 nov
14:30
FC Lienden Blauw Geel '38 -
24 nov
14:30
UNA Quick Den Haag -
24 nov
14:30
OSS '20 Hoogland -

Tweede divisie 13e ronde

24 nov
14:30
De Treffers TEC -

Jupiler Pro League 16e ronde

24 nov
14:30
KAA Gent Royal Antwerp FC -

Serie A 13e ronde

24 nov
15:00
AS Roma Brescia -
24 nov
15:00
Hellas Verona Fiorentina -
24 nov
15:00
Sassuolo Lazio Roma -

Bundesliga 12e ronde

24 nov
15:30
FC Augsburg Hertha BSC -

Primera Division 14e ronde

24 nov
16:00
Eibar Deportivo Alaves -

Eredivisie 14e ronde

24 nov
16:45
VVV-Venlo FC Twente -
24 nov
16:45
Sparta Rotterdam Vitesse -

Bundesliga 12e ronde

24 nov
18:00
1899 Hoffenheim 1.FSV Mainz 05 -

Jupiler Pro League 16e ronde

24 nov
18:00
RSC Anderlecht KV Kortrijk -

Serie A 13e ronde

24 nov
18:00
Sampdoria Udinese -

Primera Division 14e ronde

24 nov
18:30
Villarreal CF Celta de Vigo -

Jupiler Pro League 16e ronde

24 nov
20:00
St. Truiden Charleroi -

Serie A 13e ronde

24 nov
20:45
Lecce Cagliari -

Primera Division 14e ronde

24 nov
21:00
Real Valladolid Sevilla -

Statistieken

Competitie Wedstrijden Doelpunten
Bundesliga 9 0
Derde divisie (za) 8 0
Derde divisie (zo) 8 0
Eerste Divisie 10 0
EK Kwalificatie 2020 18 0
Eredivisie 9 0
FA Cup 14 0
Jupiler Pro League 9 0
Ligue 1 10 0
Premier League 10 0
Primera Division 10 0
Serie A 9 0
Tweede divisie 9 0
WK Kwalificatie 2022 16 0