Voetbalpoules.nl
De leukste voetbalpool van Nederland!

Inloggen

The Magpies winnen Ligue 1 2015-'16

15 mei 2016 - Ook dit jaar wint Paris Saint Germain met ruime voorsprong de landstitel in de Ligue1. Hoe zal Paris Saint Germain het verlies van Zlatan Ibrahimovic en zijn 38 doelpunten gaan opvangen? Kan het wederom op de tweede plaats geëindigde Olympique Lyon volgend seizoen Paris Saint Germain weer eens echt het vuur aan de schenen leggen? Herstelt Olympique Marseille zich van een zeer matig seizoen? Allemaal vragen die we pas over 38 nieuwe wedstrijden in de Ligue1 kunnen beantwoorden.

Met zekerheid kunnen we zeggen dat de clubs Stade Reims en promovendi Troyes en GFC Ajaccio volgend jaar niet mee strijden om het kampioenschap in de Ligue1. De clubs die dit wel mogen gaan doen, zijn AS Nancy, Dijon en FC Metz.

De top-5:
1. The Magpies met 1734 punten.
2. Oiramor met 1722 punten.
3. AchtentachtigRevisited met 1704 punten.
4. SuperGraafschap met 1702 punten.
5. doonder met 1697 punten.

De poule top-5:
1. Opstal wie anders met 5007 punten.
2. EK Kwalificatie 2016 met 4995 punten.
3. AFC AJAX Amsterdam *** met 4931 punten.
4. Gok het aantal WK-kwalificatie doelpunten met 4894 punten.
5. five star met 4886 punten.

Ik hoop jullie, en liefst zoveel mogelijk anderen, volgend jaar weer te begroeten!
Aantal deelnemers
188.450

Poll

Welke 2 clubs gaan de finale spelen van de (KKD) Play-Offs?

Misschien wel de mooiste uitvinding om een competitie spannend te houden maar vooral om deze zo te beëindigen, de Play-Offs dus.. Elk seizoen is 't weer een groot spektakel, volop spanning en tragedie! Kortom wie blijven er over om de finale te spelen?

Uitslag vorige poll:
- Voor FC Eindhoven, Willem II en MVV Maastricht viel gelijk al 't doek in de 1e ronde, dit had maar 9% goed!
Uitslag oude poll:
- FC Groningen en SC Cambuur (uit 't Hoge Noorden) degradeerden beide rechtstreeks, dit had maar liefst 63% goed!

  • Almere City en Emmen 45%
  • VVV-Venlo en NAC Breda 21%
  • Almere City en NAC Breda 21%
  • VVV-Venlo en Emmen 14%

Er is 73 keer gestemd.