Voetbalpoules.nl
Met de leukste WK Pool van Nederland!
- Only 55 days to go until World Cup 2022 starts!

Login


Bundesliga

Champions League

Conference League

Derde divisie (za)

Derde divisie (zo)

DFB-Pokal

Eerste Divisie

Eredivisie

Europa League

FA Cup

Jupiler Pro League

KNVB Cup

Ligue 1

Nations League

Premier League

Primera Division

Second Division (NL)

Serie A

WK 2022

Women's Euro 2022

Matches

Date Home team Away team Result

Serie A 8e ronde

3 Oct
20:45
Hellas Verona Udinese -

Premier League 9e ronde

3 Oct
21:00
Leicester City Nottingham Forest -

Primera Division 7e ronde

3 Oct
21:00
Rayo Vallecano Elche CF -

Champions League 5th round - Group stage

4 Oct
18:45
Bayern München Viktoria Plzen -
4 Oct
18:45
Olympique Marseille Sporting Portugal -

Derde divisie (za) 9e ronde

4 Oct
20:00
GVVV Sparta Nijkerk -
4 Oct
20:00
Barendrecht Sportlust '46 -
4 Oct
20:00
FC Rijnvogels VVOG -
4 Oct
20:00
DVS '33 ASWH -
4 Oct
20:00
Staphorst ACV -
4 Oct
20:00
RKAV Volendam Harkemase Boys -
4 Oct
20:00
Excelsior'31 SteDoCo -

Second Division (NL) 9e ronde

4 Oct
20:00
Spakenburg Excelsior Maassluis -
4 Oct
20:00
Kozakken Boys Noordwijk -
4 Oct
20:00
Kon. HFC Quick Boys -
4 Oct
20:00
TEC IJsselmeervogels -
4 Oct
20:00
FC Lisse Jong FC Volendam -

Champions League 5th round - Group stage

4 Oct
21:00
Liverpool Rangers FC -
4 Oct
21:00
Ajax Napoli -
4 Oct
21:00
Club Brugge Atletico Madrid -
4 Oct
21:00
FC Porto Bayer 04 Leverkusen -
4 Oct
21:00
Internazionale FC Barcelona -
4 Oct
21:00
Eintracht Frankfurt Tottenham Hotspur -
5 Oct
18:45
RB Salzburg Dinamo Zagreb -
5 Oct
18:45
RB Leipzig Celtic FC -

Derde divisie (za) 9e ronde

5 Oct
20:00
SV Urk DOVO -
5 Oct
20:00
HSV Hoek Ter Leede -

Derde divisie (zo) 9e ronde

5 Oct
20:00
USV Hercules VVSB -
5 Oct
20:00
RKSV Groene Ster Blauw Geel '38 -
5 Oct
20:00
UNA Gemert -
5 Oct
20:00
UDI'19/CSU vv Baronie -
5 Oct
20:00
Quick Den Haag GVV Unitas -
5 Oct
20:00
JOS Watergraafsmeer RKVV DEM -
5 Oct
20:00
OSS '20 HSC '21 -
5 Oct
20:00
OJC Rosmalen Dongen VV -
5 Oct
20:00
ADO '20 S.V. TOGB -

Second Division (NL) 9e ronde

5 Oct
20:00
Jong Sparta Scheveningen -
5 Oct
20:00
Katwijk OFC -
5 Oct
20:00
HHC Hardenberg AFC -
5 Oct
20:00
Rijnsburgse Boys De Treffers -

Champions League 5th round - Group stage

5 Oct
21:00
Chelsea AC Milan -
5 Oct
21:00
Real Madrid Shakhtar Donetsk -
5 Oct
21:00
Sevilla Bor. Dortmund -
5 Oct
21:00
Manchester City FC Kopenhagen -
5 Oct
21:00
Juventus Maccabi Haifa -
5 Oct
21:00
Benfica Lisbon Paris Saint-Germain -

Europa League 5th round - Group stage

6 Oct
18:45
FC Zürich PSV -
6 Oct
18:45
HJK Helsinki Ludogorets Razgrad -
6 Oct
18:45
Malmö FF 1.FC Union Berlin -
6 Oct
18:45
FC Sheriff Real Sociedad -
6 Oct
18:45
Omonia Nicosia Manchester United -
6 Oct
18:45
SK Sturm Graz Lazio Roma -
6 Oct
18:45
Rode Ster Belgrado Ferencvaros -
6 Oct
18:45
AS Monaco Trabzonspor -

Conference League 5th round - Group stage

6 Oct
18:45
RSC Anderlecht West Ham United -
6 Oct
18:45
Silkeborg IF FCSB -
6 Oct
18:45
Lech Poznan Hapoel Beër Sjeva -
6 Oct
18:45
1. FC Slovácko OGC Nice -
6 Oct
18:45
SK Dnipro-1 FC Vaduz -
6 Oct
18:45
Molde FK Shamrock Rovers -
6 Oct
18:45
Sivasspor FK Ballkani -
6 Oct
18:45
FC Pjoenik Jerevan FK ┼Żalgiris -

Europa League 5th round - Group stage

6 Oct
21:00
Arsenal FK Bodo/Glimt -
6 Oct
21:00
Stade Rennes Dinamo Kiev -
6 Oct
21:00
Fenerbahce AEK Larnaca FC -
6 Oct
21:00
AS Roma Real Betis -
6 Oct
21:00
Sporting Braga Union St. Gilloise -
6 Oct
21:00
FC Midtjylland Feyenoord -
6 Oct
21:00
SC Freiburg FC Nantes -
6 Oct
21:00
Olympiakos Piraeus FK Qarabag -

Conference League 5th round - Group stage

6 Oct
21:00
Heart of Midlothian Fiorentina -
6 Oct
21:00
FK RFS Istanbul Basaksehir -
6 Oct
21:00
Villarreal CF Austria Wien -
6 Oct
21:00
1.FC Köln FK Partizan -
6 Oct
21:00
AZ Apollon Limassol -
6 Oct
21:00
KAA Gent Djurgårdens IF -
6 Oct
21:00
SK Slavia Praag CFR Cluj -
6 Oct
21:00
FC Basel Slovan Bratislava -

Eredivisie 9e ronde

7 Oct
20:00
FC Groningen RKC Waalwijk -

Eerste Divisie 10e ronde

7 Oct
20:00
TOP Oss MVV -
7 Oct
20:00
ADO Den Haag FC Eindhoven -
7 Oct
20:00
FC Dordrecht PEC Zwolle -
7 Oct
20:00
Jong Ajax Helmond Sport -
7 Oct
20:00
Jong AZ NAC Breda -
7 Oct
20:00
Jong FC Utrecht Almere City FC -
7 Oct
20:00
Jong PSV Telstar -
7 Oct
20:00
Roda JC VVV-Venlo -
7 Oct
20:00
Willem II FC Den Bosch -
7 Oct
20:00
Heracles Almelo De Graafschap -

Bundesliga 9e ronde

7 Oct
20:30
1899 Hoffenheim Werder Bremen -

Jupiler Pro League 11e ronde

7 Oct
20:45
Royal Antwerp FC St. Truiden -

Ligue 1 10e ronde

7 Oct
21:00
Olympique Lyon Toulouse FC -

Primera Division 8e ronde

7 Oct
21:00
Osasuna Valencia -

Second Division (NL) 10e ronde

8 Oct
13:30
Quick Boys Jong FC Volendam -

Primera Division 8e ronde

8 Oct
14:00
UD Almeria Rayo Vallecano -

Derde divisie (za) 10e ronde

8 Oct
14:30
Staphorst DVS '33 -
8 Oct
14:30
Harkemase Boys Barendrecht -
8 Oct
14:30
ACV GVVV -
8 Oct
14:30
DOVO Excelsior'31 -
8 Oct
14:30
VVOG SteDoCo -
8 Oct
14:30
RKAV Volendam FC Rijnvogels -

Second Division (NL) 10e ronde

8 Oct
14:30
OFC Spakenburg -
8 Oct
14:30
Scheveningen Noordwijk -
8 Oct
14:30
Excelsior Maassluis HHC Hardenberg -

Derde divisie (za) 10e ronde

8 Oct
15:00
ASWH HSV Hoek -
8 Oct
15:00
Sportlust '46 Sparta Nijkerk -
8 Oct
15:00
Ter Leede SV Urk -

Serie A 9e ronde

8 Oct
15:00
Sassuolo Internazionale -

Second Division (NL) 10e ronde

8 Oct
15:00
Rijnsburgse Boys Katwijk -
8 Oct
15:00
IJsselmeervogels Jong Sparta -
8 Oct
15:00
AFC FC Lisse -

Bundesliga 9e ronde

8 Oct
15:30
Bayer 04 Leverkusen FC Schalke '04 -
8 Oct
15:30
1.FSV Mainz 05 RB Leipzig -
8 Oct
15:30
VfL Bochum Eintracht Frankfurt -
8 Oct
15:30
FC Augsburg Vfl Wolfsburg -

Jupiler Pro League 11e ronde

8 Oct
16:00
KRC Genk KV Kortrijk -

Premier League 10e ronde

8 Oct
16:00
AFC Bournemouth Leicester City -
8 Oct
16:00
Chelsea Wolverhampton W -
8 Oct
16:00
Manchester City Southampton FC -
8 Oct
16:00
Newcastle United Brentford -

Primera Division 8e ronde

8 Oct
16:15
Atletico Madrid Girona FC -

Eredivisie 9e ronde

8 Oct
16:30
FC Volendam Ajax -

Ligue 1 10e ronde

8 Oct
17:00
Olympique Marseille AC Ajaccio -

Derde divisie (zo) 10e ronde

8 Oct
18:00
Blauw Geel '38 VVSB -

Serie A 9e ronde

8 Oct
18:00
AC Milan Juventus -

Second Division (NL) 10e ronde

8 Oct
18:00
De Treffers Kozakken Boys -

Jupiler Pro League 11e ronde

8 Oct
18:15
RFC Seraing KV Oostende -
8 Oct
18:15
Zulte-Waregem OH Leuven -

Bundesliga 9e ronde

8 Oct
18:30
Bor. Dortmund Bayern München -

Premier League 10e ronde

8 Oct
18:30
Brighton & Hove Albion Tottenham Hotspur -

Primera Division 8e ronde

8 Oct
18:30
Sevilla Athletic Bilbao -

Eredivisie 9e ronde

8 Oct
18:45
Sparta Rotterdam FC Emmen -

Jupiler Pro League 11e ronde

8 Oct
20:45
Club Brugge KVC Westerlo -

Serie A 9e ronde

8 Oct
20:45
Bologna Sampdoria -

Eredivisie 9e ronde

8 Oct
21:00
NEC Nijmegen Excelsior -

Ligue 1 10e ronde

8 Oct
21:00
Stade de Reims Paris Saint-Germain -

Primera Division 8e ronde

8 Oct
21:00
Getafe CF Real Madrid -

Eredivisie 9e ronde

9 Oct
12:15
Go Ahead Eagles SC Cambuur -

Serie A 9e ronde

9 Oct
12:30
Torino Empoli -

Ligue 1 10e ronde

9 Oct
13:00
Montpellier HSC AS Monaco -

Jupiler Pro League 11e ronde

9 Oct
13:30
KV Mechelen RSC Anderlecht -

Derde divisie (zo) 10e ronde

9 Oct
14:00
JOS Watergraafsmeer UDI'19/CSU -
9 Oct
14:00
RKVV DEM USV Hercules -
9 Oct
14:00
GVV Unitas ADO '20 -
9 Oct
14:00
vv Baronie OJC Rosmalen -
9 Oct
14:00
Gemert S.V. TOGB -
9 Oct
14:00
Dongen VV Quick Den Haag -
9 Oct
14:00
OSS '20 UNA -

Primera Division 8e ronde

9 Oct
14:00
Real Valladolid Real Betis -

Eredivisie 9e ronde

9 Oct
14:30
Feyenoord FC Twente -
9 Oct
14:30
FC Utrecht AZ -

Derde divisie (zo) 10e ronde

9 Oct
14:30
HSC '21 RKSV Groene Ster -

Second Division (NL) 10e ronde

9 Oct
14:30
TEC Kon. HFC -

Ligue 1 10e ronde

9 Oct
15:00
Angers SCO RC Strasbourg -
9 Oct
15:00
Clermont Foot AJ Auxerre -
9 Oct
15:00
OGC Nice Estac Troyes -
9 Oct
15:00
Stade Brest 29 FC Lorient -

Premier League 10e ronde

9 Oct
15:00
Crystal Palace Leeds United AFC -
9 Oct
15:00
West Ham United Fulham -

Serie A 9e ronde

9 Oct
15:00
AC Monza Spezia Calcio -
9 Oct
15:00
US Salernitana Hellas Verona -
9 Oct
15:00
Udinese Atalanta -

Bundesliga 9e ronde

9 Oct
15:30
Bor. Mönchengladbach 1.FC Köln -

Jupiler Pro League 11e ronde

9 Oct
16:00
KAS Eupen KAA Gent -

Primera Division 8e ronde

9 Oct
16:15
Cádiz Espanyol -

Eredivisie 9e ronde

9 Oct
16:45
SC Heerenveen PSV -

Ligue 1 10e ronde

9 Oct
17:05
Stade Rennes FC Nantes -

Bundesliga 9e ronde

9 Oct
17:30
Hertha BSC SC Freiburg -

Premier League 10e ronde

9 Oct
17:30
Arsenal Liverpool -

Serie A 9e ronde

9 Oct
18:00
US Cremonese Napoli -

Jupiler Pro League 11e ronde

9 Oct
18:30
Charleroi Standard Luik -

Primera Division 8e ronde

9 Oct
18:30
Real Sociedad Villarreal CF -

Bundesliga 9e ronde

9 Oct
19:30
VfB Stuttgart 1.FC Union Berlin -

Eredivisie 9e ronde

9 Oct
20:00
Vitesse Fortuna Sittard -

Premier League 10e ronde

9 Oct
20:00
Everton Manchester United -

Ligue 1 10e ronde

9 Oct
20:45
Lille OSC RC Lens -

Serie A 9e ronde

9 Oct
20:45
AS Roma Lecce -

Jupiler Pro League 11e ronde

9 Oct
21:00
Union St. Gilloise Cercle Brugge -

Primera Division 8e ronde

9 Oct
21:00
FC Barcelona Celta de Vigo -

Statistics

Competition Matches Goals
Bundesliga 9 0
Champions League 16 0
Conference League 16 0
Derde divisie (za) 18 0
Derde divisie (zo) 18 0
Eerste Divisie 10 0
Eredivisie 9 0
Europa League 16 0
Jupiler Pro League 9 0
Ligue 1 10 0
Premier League 10 0
Primera Division 10 0
Serie A 10 0
Second Division (NL) 18 0
Member count
37,204

Latest football news

Poll

Wie worden de potentiële tegenstanders van Nederland tijdens de Nations League play-offs (finale), die volgend jaar gehouden wordt in Nederland?

Het programma van groep 2 en 3:
- Portugal - Spanje
- Hongarije - Italië

PS: beide thuis spelende landen hebben genoeg aan een gelijkspel.

  • Hongarije & Portugal 37%
  • Italië & Portugal 37%
  • Italië & Spanje 17%
  • Hongarije & Spanje 10%

115 votes.