Voorspellingen Marokko22022
Ben jij Marokko22022? Log hier in om te voorspellen!
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Noord+Mid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
wo 00:00
|
Antigua en Barbuda
(A)
|
- |
Bermuda
(A)
|
- | |||
Trinidad & Tobago
(B)
|
- |
Grenada
(B)
|
- | ||||
Curaçao
(C)
|
- |
Barbados
(C)
|
- | ||||
Nicaragua
(D)
|
- |
Montserrat
(D)
|
- | ||||
Guatemala
(E)
|
- |
Dominica
(E)
|
- | ||||
Suriname
(F)
|
- |
Saint Vincent/Grenadines
(F)
|
- | ||||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Afrika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 18:00
|
Sierra Leone
(A)
|
- |
Djibouti
(A)
|
- | |||
Togo
(B)
|
- |
Zuid Soedan
(B)
|
- | ||||
Centraal Afrikaanse Republiek
(I)
|
- |
Tsjaad
(I)
|
- | ||||
wo 21:00
|
Namibië
(H)
|
- |
Liberia
(H)
|
- | |||
Tunesië
(H)
|
- |
Equatoriaal Guinea
(H)
|
- | ||||
do 00:00
|
Libië
(D)
|
- |
Mauritanië
(D)
|
- | |||
Oeganda
(G)
|
- |
Botswana
(G)
|
- | ||||
Madagascar
(I)
|
- |
Comoren
(I)
|
- | ||||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 00:00
|
Afghanistan
(A)
|
- |
Qatar
(A)
|
- | |||
India
(A)
|
- |
Koeweit
(A)
|
- | ||||
Myanmar
(B)
|
- |
Japan
(B)
|
- | ||||
Singapore
(C)
|
- |
Zuid-Korea
(C)
|
- | ||||
China
(C)
|
- |
Thailand
(C)
|
- | ||||
Chinees Taipei
(D)
|
- |
Oman
(D)
|
- | ||||
Kirgizië
(D)
|
- |
Maleisië
(D)
|
- | ||||
Hong Kong
(E)
|
- |
Iran
(E)
|
- | ||||
Oezbekistan
(E)
|
- |
Turkmenistan
(E)
|
- | ||||
Indonesië
(F)
|
- |
Irak
(F)
|
- | ||||
Vietnam
(F)
|
- |
Filippijnen
(F)
|
- | ||||
Pakistan
(G)
|
- |
Saoedi-Arabië
(G)
|
- | ||||
Jordanië
(G)
|
- |
Tadzjikistan
(G)
|
- | ||||
Nepal
(H)
|
- |
VAE
(H)
|
- | ||||
Bahrein
(H)
|
- |
Jemen
(H)
|
- | ||||
Bangladesh
(I)
|
- |
Australië
(I)
|
- | ||||
Palestina
(I)
|
- |
Libanon
(I)
|
- | ||||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Noord+Mid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 00:00
|
Honduras
(A)
|
- |
Cuba
(A)
|
- | |||
Costa Rica
(B)
|
- |
Saint Kitts en Nevis
(B)
|
- | ||||
Haïti
(C)
|
- |
Saint Lucia
(C)
|
- | ||||
Panama
(D)
|
- |
Guyana
(D)
|
- | ||||
Jamaica
(E)
|
- |
Dominicaanse Republiek
(E)
|
- | ||||
El Salvador
(F)
|
- |
Puerto Rico
(F)
|
- | ||||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 12:00
|
Noord-Korea
(B)
|
- |
Syrië
(B)
|
2 - 1 | |||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Afrika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 15:00
|
Malawi
(H)
|
- |
São Tomé en Principe
(H)
|
- | |||
do 18:00
|
Guinee Bissau
(A)
|
- |
Ethiopië
(A)
|
- | |||
Mauritanië
(B)
|
- |
Soedan
(B)
|
- | ||||
Benin
(C)
|
- |
Rwanda
(C)
|
- | ||||
Congo
(E)
|
- |
Niger
(E)
|
- | ||||
do 21:00
|
Egypte
(A)
|
- |
Burkina Faso
(A)
|
- | |||
Senegal
(B)
|
- |
DR Congo
(B)
|
- | ||||
Algerije
(G)
|
- |
Guinee
(G)
|
- | ||||
Mali
(I)
|
- |
Ghana
(I)
|
- | ||||
vr 15:00
|
Zimbabwe
(C)
|
- |
Lesotho
(C)
|
- | |||
Mozambique
(G)
|
- |
Somalië
(G)
|
- | ||||
vr 21:00
|
Nigeria
(C)
|
- |
Zuid-Afrika
(C)
|
- | |||
Angola
(D)
|
- |
Eswatini
(D)
|
- | ||||
Marokko
(E)
|
- |
Zambia
(E)
|
- | ||||
Ivoorkust
(F)
|
- |
Gabon
(F)
|
- | ||||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Noord+Mid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 00:00
|
Kaaiman Eilanden
(A)
|
- |
Antigua en Barbuda
(A)
|
- | |||
Bahamas
(B)
|
- |
Trinidad & Tobago
(B)
|
- | ||||
Aruba
(C)
|
- |
Barbados
(C)
|
- | ||||
Belize
(D)
|
- |
Nicaragua
(D)
|
- | ||||
British Virgin Islands
(E)
|
- |
Guatemala
(E)
|
- | ||||
Anguilla
(F)
|
- |
Suriname
(F)
|
- | ||||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Afrika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:00
|
Kenia
(F)
|
- |
Burundi
(F)
|
- | |||
za 18:00
|
Kameroen
(D)
|
- |
Kaapverdische Eilanden
(D)
|
- | |||
Gambia
(F)
|
- |
Seychellen
(F)
|
- | ||||
zo 00:00
|
Djibouti
(A)
|
- |
Ethiopië
(A)
|
- | |||
Mauritanië
(B)
|
- |
Senegal
(B)
|
- | ||||
Namibië
(H)
|
- |
Tunesië
(H)
|
- | ||||
São Tomé en Principe
(H)
|
- |
Liberia
(H)
|
- | ||||
Madagascar
(I)
|
- |
Mali
(I)
|
- | ||||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Noord+Mid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 00:00
|
Bermuda
(A)
|
- |
Honduras
(A)
|
- | |||
Grenada
(B)
|
- |
Costa Rica
(B)
|
- | ||||
Barbados
(C)
|
- |
Haïti
(C)
|
- | ||||
Montserrat
(D)
|
- |
Panama
(D)
|
- | ||||
Dominica
(E)
|
- |
Jamaica
(E)
|
- | ||||
Saint Vincent/Grenadines
(F)
|
- |
El Salvador
(F)
|
- | ||||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Afrika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:00
|
DR Congo
(B)
|
- |
Togo
(B)
|
- |