Voorspellingen Fissenmelk
Ben jij Fissenmelk? Log hier in om te voorspellen!
Jupiler Pro League 39e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 18:30
|
KRC Genk
|
1 - 0 |
Royal Antwerp FC
|
- | |||
Serie A 37e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 18:30
|
US Salernitana
|
1 - 2 |
Hellas Verona
|
- | |||
ma 20:45
|
Bologna
|
3 - 3 |
Juventus
|
- | |||
Eerste Divisie 40e ronde - Nacompetitie |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 20:00
|
NAC Breda
|
1 - 1 |
FC Emmen
|
- | |||
wo 18:45
|
ADO Den Haag
|
1 - 2 |
Excelsior
|
- | |||
Europa League 17e ronde - Finale |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 21:00
|
Atalanta
|
3 - 0 |
Bayer 04 Leverkusen
|
- | |||
Eredivisie 35e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 18:45
|
NEC Nijmegen
|
1 - 2 |
Go Ahead Eagles
|
- | |||
Serie A 38e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:45
|
Cagliari
|
2 - 3 |
Fiorentina
|
- | |||
Eredivisie 35e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 21:00
|
FC Utrecht
|
3 - 1 |
Sparta Rotterdam
|
- | |||
Serie A 38e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
Genoa
|
2 - 0 |
Bologna
|
- | |||
La Liga 38e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 21:00
|
Girona FC
|
7 - 0 |
Granada CF
|
- | |||
za 14:00
|
CA Osasuna
|
1 - 1 |
Villarreal CF
|
- | |||
Derde Divisie A 34e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
DVS '33
|
1 - 1 |
Staphorst
|
- | |||
Harkemase Boys
|
3 - 0 |
VVSB
|
- | ||||
Hoogeveen
|
1 - 3 |
RKAV Volendam
|
- | ||||
IJsselmeervogels
|
2 - 1 |
Odin '59
|
- | ||||
SV Kampong
|
2 - 1 |
SC Genemuiden
|
- | ||||
SV Urk
|
1 - 0 |
DOVO
|
- | ||||
USV Hercules
|
3 - 0 |
HSC '21
|
- | ||||
vv Eemdijk
|
4 - 3 |
Sparta Nijkerk
|
- | ||||
Tweede Divisie 34e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
ADO '20
|
1 - 1 |
Quick Boys
|
- | |||
AFC
|
4 - 0 |
FC Lisse
|
- | ||||
De Treffers
|
1 - 3 |
Spakenburg
|
- | ||||
Excelsior Maassluis
|
2 - 0 |
ACV
|
- | ||||
GVVV
|
2 - 2 |
Jong Sparta
|
- | ||||
Katwijk
|
1 - 0 |
HHC Hardenberg
|
- | ||||
Kon. HFC
|
0 - 2 |
Jong Almere City
|
- | ||||
Rijnsburgse Boys
|
2 - 3 |
Noordwijk
|
- | ||||
Scheveningen
|
0 - 1 |
Kozakken Boys
|
- | ||||
Derde Divisie A 34e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:45
|
FC Rijnvogels
|
1 - 1 |
RKVV DEM
|
- | |||
FA Cup 8e ronde - Finale |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:00
|
Manchester City
|
1 - 2 |
Manchester United
|
- | |||
La Liga 38e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:15
|
Real Sociedad
|
0 - 2 |
Atlético Madrid
|
- | |||
Eerste Divisie 40e ronde - Nacompetitie |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:30
|
FC Emmen
|
0 - 3 |
NAC Breda
|
- | |||
Derde Divisie B 34e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
vv Baronie
|
2 - 1 |
HSV Hoek
|
- | |||
GVV Unitas
|
1 - 3 |
OSS '20
|
- | ||||
Kloetinge
|
0 - 2 |
Barendrecht
|
- | ||||
RKSV Groene Ster
|
3 - 4 |
Gemert
|
- | ||||
Sportlust '46
|
5 - 1 |
Quick Den Haag
|
- | ||||
SV AWC
|
1 - 4 |
Meerssen
|
- | ||||
TEC
|
1 - 1 |
OJC Rosmalen
|
- | ||||
UNA
|
0 - 1 |
SteDoCo
|
- | ||||
Serie A 38e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
Juventus
|
2 - 0 |
AC Monza
|
- | |||
Derde Divisie B 34e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:30
|
S.V. TOGB
|
0 - 0 |
Blauw Geel '38
|
- | |||
La Liga 38e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:30
|
UD Almería
|
6 - 1 |
Cádiz CF
|
- | |||
Rayo Vallecano
|
0 - 1 |
Athletic Bilbao
|
- | ||||
DFB-Pokal 6e ronde - Finale |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:00
|
1.FC Kaiserslautern
|
0 - 1 |
Bayer 04 Leverkusen
|
- | |||
Eerste Divisie 40e ronde - Nacompetitie |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:00
|
Excelsior
|
7 - 1 |
ADO Den Haag
|
- | |||
Jupiler Pro League 40e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:30
|
KAA Gent
|
2 - 0 |
St. Truiden
|
- | |||
KV Mechelen
|
3 - 2 |
Standard Luik
|
- | ||||
OH Leuven
|
1 - 2 |
KVC Westerlo
|
- | ||||
Serie A 38e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
AC Milan
|
3 - 3 |
US Salernitana
|
- | |||
La Liga 38e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:00
|
Real Madrid
|
0 - 0 |
Real Betis
|
- | |||
zo 14:00
|
Getafe CF
|
1 - 2 |
RCD Mallorca
|
- | |||
zo 16:15
|
Celta de Vigo
|
2 - 2 |
Valencia CF
|
- | |||
UD Las Palmas
|
1 - 1 |
Deportivo Alavés
|
- | ||||
Eredivisie 35e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:00
|
FC Utrecht
|
1 - 1 |
Go Ahead Eagles
|
- | |||
Serie A 38e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:00
|
Atalanta
|
3 - 0 |
Torino
|
- | |||
Napoli
|
0 - 0 |
Lecce
|
- | ||||
Jupiler Pro League 40e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:30
|
Club Brugge
|
0 - 0 |
Cercle Brugge
|
- | |||
Royal Antwerp FC
|
3 - 1 |
RSC Anderlecht
|
- | ||||
Union St. Gilloise
|
2 - 0 |
KRC Genk
|
- | ||||
Serie A 38e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Empoli
|
2 - 1 |
AS Roma
|
- | |||
Frosinone Calcio
|
0 - 1 |
Udinese
|
- | ||||
Hellas Verona
|
2 - 2 |
Internazionale
|
- | ||||
Lazio Roma
|
1 - 1 |
Sassuolo
|
- | ||||
La Liga 38e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 21:00
|
Sevilla FC
|
1 - 2 |
FC Barcelona
|
- |