Voorspellingen MX08
Ben jij MX08? Log hier in om te voorspellen!
Groepsfase 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
vr 21:00
|
Duitsland
(A)
|
5 - 1 |
Schotland
(A)
|
- | |||
za 15:00
|
Hongarije
(A)
|
1 - 3 |
Zwitserland
(A)
|
- | |||
za 18:00
|
Spanje
(B)
|
3 - 0 |
Kroatië
(B)
|
- | |||
za 21:00
|
Italië
(B)
|
2 - 1 |
Albanië
(B)
|
- | |||
Gisteren 15:00
|
Polen
(D)
|
1 - 2 |
Nederland
(D)
|
- | |||
Gisteren 18:00
|
Slovenië
(C)
|
1 - 1 |
Denemarken
(C)
|
- | |||
Gisteren 21:00
|
Servië
(C)
|
0 - 1 |
Engeland
(C)
|
- | |||
Vandaag 15:00
|
Roemenië
(E)
|
- |
Oekraïne
(E)
|
- | |||
Vandaag 18:00
|
België
(E)
|
- |
Slowakije
(E)
|
- | |||
Vandaag 21:00
|
Oostenrijk
(D)
|
- |
Frankrijk
(D)
|
- | |||
Morgen 18:00
|
Turkije
(F)
|
- |
Georgië
(F)
|
- | |||
Morgen 21:00
|
Portugal
(F)
|
- |
Tsjechië
(F)
|
- | |||
Groepsfase 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 15:00
|
Kroatië
(B)
|
- |
Albanië
(B)
|
- | |||
wo 18:00
|
Duitsland
(A)
|
- |
Hongarije
(A)
|
- | |||
wo 21:00
|
Schotland
(A)
|
- |
Zwitserland
(A)
|
- | |||
do 15:00
|
Slovenië
(C)
|
- |
Servië
(C)
|
- | |||
do 18:00
|
Denemarken
(C)
|
- |
Engeland
(C)
|
- | |||
do 21:00
|
Spanje
(B)
|
- |
Italië
(B)
|
- | |||
vr 15:00
|
Slowakije
(E)
|
- |
Oekraïne
(E)
|
- | |||
vr 18:00
|
Polen
(D)
|
- |
Oostenrijk
(D)
|
- | |||
vr 21:00
|
Nederland
(D)
|
- |
Frankrijk
(D)
|
- | |||
za 15:00
|
Georgië
(F)
|
- |
Tsjechië
(F)
|
- | |||
za 18:00
|
Turkije
(F)
|
- |
Portugal
(F)
|
- | |||
za 21:00
|
België
(E)
|
- |
Roemenië
(E)
|
- | |||
Groepsfase 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 21:00
|
Zwitserland
(A)
|
- |
Duitsland
(A)
|
- | |||
Schotland
(A)
|
- |
Hongarije
(A)
|
- | ||||
ma 21:00
|
Kroatië
(B)
|
- |
Italië
(B)
|
- | |||
Albanië
(B)
|
- |
Spanje
(B)
|
- | ||||
25-6 18:00
|
Nederland
(D)
|
- |
Oostenrijk
(D)
|
- | |||
Frankrijk
(D)
|
- |
Polen
(D)
|
- | ||||
25-6 21:00
|
Engeland
(C)
|
- |
Slovenië
(C)
|
- | |||
Denemarken
(C)
|
- |
Servië
(C)
|
- | ||||
26-6 18:00
|
Slowakije
(E)
|
- |
Roemenië
(E)
|
- | |||
Oekraïne
(E)
|
- |
België
(E)
|
- | ||||
26-6 21:00
|
Tsjechië
(F)
|
- |
Turkije
(F)
|
- | |||
Georgië
(F)
|
- |
Portugal
(F)
|
- | ||||
8e finale - 8e finale |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
29-6 18:00
|
Nummer 2 groep A
|
- |
Nummer 2 groep B
|
- | |||
29-6 21:00
|
Winnaar groep A
|
- |
Nummer 2 groep C
|
- | |||
30-6 18:00
|
Winnaar groep C
|
- |
Nummer 3 D/E/F
|
- | |||
30-6 21:00
|
Winnaar groep B
|
- |
Nummer 3 A/D/E/F
|
- | |||
1-7 18:00
|
Nummer 2 groep D
|
- |
Nummer 2 groep E
|
- | |||
1-7 21:00
|
Winnaar groep F
|
- |
Nummer 3 A/B/C
|
- | |||
2-7 18:00
|
Winnaar groep E
|
- |
Nummer 3 A/B/C/D
|
- | |||
2-7 21:00
|
Winnaar groep D
|
- |
Nummer 2 groep F
|
- | |||
Finaleronde - Kwartfinale |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
5-7 18:00
|
Winnaar 8e finale 3
|
- |
Winnaar 8e finale 1
|
- | |||
5-7 21:00
|
Winnaar 8e finale 5
|
- |
Winnaar 8e finale 6
|
- | |||
6-7 18:00
|
Winnaar 8e finale 4
|
- |
Winnaar 8e finale 2
|
- | |||
6-7 21:00
|
Winnaar 8e finale 7
|
- |
Winnaar 8e finale 8
|
- | |||
Finaleronde - Halve finale |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
9-7 21:00
|
Winnaar kwartfinale 1
|
- |
Winnaar kwartfinale 2
|
- | |||
10-7 21:00
|
Winnaar kwartfinale 3
|
- |
Winnaar kwartfinale 4
|
- | |||
Finaleronde - Finale |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
14-7 21:00
|
Winnaar halve finale 1
|
- |
Winnaar halve finale 2
|
- |