Predictions Tijn12
Are you Tijn12? Log in here to predict!
Eredivisie 35e ronde - Play-offs |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Today 18:45
|
NEC Nijmegen
|
- |
Go Ahead Eagles
|
2 - 1 | |||
Sow | Edvardsen, Victor | ||||||
Today 21:00
|
FC Utrecht
|
- |
Sparta Rotterdam
|
3 - 0 | |||
Booth | Geen score | ||||||
Sun 18:00
|
Play-off winnaar A
|
- |
Play-off winnaar B
|
- | |||
Derde Divisie A 34e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 15:30
|
DVS '33
|
- |
Staphorst
|
0 - 0 | |||
Geen score | Geen score | ||||||
FC Rijnvogels
|
- |
RKVV DEM
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
Harkemase Boys
|
- |
VVSB
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
Hoogeveen
|
- |
RKAV Volendam
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
IJsselmeervogels
|
- |
Odin '59
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
SV Kampong
|
- |
SC Genemuiden
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
SV Urk
|
- |
DOVO
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
USV Hercules
|
- |
HSC '21
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
vv Eemdijk
|
- |
Sparta Nijkerk
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
Derde Divisie B 34e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 18:00
|
vv Baronie
|
- |
HSV Hoek
|
0 - 0 | |||
Geen score | Geen score | ||||||
GVV Unitas
|
- |
OSS '20
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
Kloetinge
|
- |
Barendrecht
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
RKSV Groene Ster
|
- |
Gemert
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
Sportlust '46
|
- |
Quick Den Haag
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
SV AWC
|
- |
Meerssen
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
TEC
|
- |
OJC Rosmalen
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
S.V. TOGB
|
- |
Blauw Geel '38
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
UNA
|
- |
SteDoCo
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
DFB-Pokal 6e ronde - Final |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 20:00
|
1.FC Kaiserslautern
|
- |
Bayer 04 Leverkusen
|
0 - 5 | |||
Eerste Divisie 40e ronde - Nacompetitie |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Tue 20:00
|
NAC Breda
|
1 - 1 |
FC Emmen
|
2 - 0 | 0 | ||
Yesterday 18:45
|
ADO Den Haag
|
1 - 2 |
Excelsior
|
3 - 3 | 4 | ||
van Mieghem | Driouech | ||||||
Sat 16:30
|
FC Emmen
|
- |
NAC Breda
|
1 - 0 | |||
Besuijen | Geen score | ||||||
Sat 20:00
|
Excelsior
|
- |
ADO Den Haag
|
2 - 0 | |||
Round total: 4 (1,204th) | |||||||
Europa League 17e ronde - Final |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Yesterday 21:00
|
Atalanta
|
3 - 0 |
Bayer 04 Leverkusen
|
1 - 3 | 0 | ||
Scamacca | Wirtz | ||||||
Round total: 0 (242nd) | |||||||
FA Cup 8e ronde - Final |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 16:00
|
Manchester City
|
- |
Manchester United
|
2 - 0 | |||
Haaland | Geen score | ||||||
Jupiler Pro League 39e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Mon 18:30
|
KRC Genk
|
1 - 0 |
Royal Antwerp FC
|
0 - 1 | 0 | ||
Round total: 27 (263rd) | |||||||
Jupiler Pro League 40e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 20:30
|
KAA Gent
|
- |
St. Truiden
|
2 - 0 | |||
Tissoudali | Geen score | ||||||
KV Mechelen
|
- |
Standard Luik
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
OH Leuven
|
- |
KVC Westerlo
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
Sun 18:30
|
Club Brugge
|
- |
Cercle Brugge
|
3 - 0 | |||
Nusa | Geen score | ||||||
Royal Antwerp FC
|
- |
RSC Anderlecht
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
Union St. Gilloise
|
- |
KRC Genk
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
La Liga 38e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Tomorrow 21:00
|
Girona FC
|
- |
Granada CF
|
3 - 0 | |||
Dovbyk | Geen score | ||||||
Sat 14:00
|
CA Osasuna
|
- |
Villarreal CF
|
0 - 2 | |||
Geen score | Guedes | ||||||
Sat 16:15
|
Real Sociedad
|
- |
Atlético Madrid
|
1 - 3 | |||
Eigen doelpunt | Morata | ||||||
Sat 18:30
|
UD Almería
|
- |
Cádiz CF
|
0 - 1 | |||
Geen score | Eigen doelpunt | ||||||
Rayo Vallecano
|
- |
Athletic Bilbao
|
0 - 1 | ||||
Geen score | Guruzeta | ||||||
Sat 21:00
|
Real Madrid
|
- |
Real Betis
|
3 - 1 | |||
Vinicius | Diao | ||||||
Sun 14:00
|
Getafe CF
|
- |
RCD Mallorca
|
2 - 2 | |||
Eigen doelpunt | Mascarell | ||||||
Sun 16:15
|
Celta de Vigo
|
- |
Valencia CF
|
2 - 5 | |||
Sotelo | Duro | ||||||
UD Las Palmas
|
- |
Deportivo Alavés
|
2 - 0 | ||||
Cardona, Marc | Geen score | ||||||
Sun 21:00
|
Sevilla FC
|
- |
FC Barcelona
|
1 - 3 | |||
Véliz | Yamal | ||||||
Serie A 37e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Mon 18:30
|
US Salernitana
|
1 - 2 |
Hellas Verona
|
2 - 2 | 2 | ||
Mon 20:45
|
Bologna
|
3 - 3 |
Juventus
|
1 - 3 | 2 | ||
Karlsson | Milik | ||||||
Round total: 33 (277th) | |||||||
Serie A 38e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Today 20:45
|
Cagliari
|
- |
Fiorentina
|
1 - 2 | |||
Eigen doelpunt | González | ||||||
Tomorrow 20:45
|
Genoa
|
- |
Bologna
|
0 - 3 | |||
Geen score | Zirkzee | ||||||
Sat 18:00
|
Juventus
|
- |
AC Monza
|
3 - 2 | |||
Milik | Colombo | ||||||
Sat 20:45
|
AC Milan
|
- |
US Salernitana
|
5 - 0 | |||
Jovic | Geen score | ||||||
Sun 18:00
|
Atalanta
|
- |
Torino
|
3 - 1 | |||
Scamacca | Eigen doelpunt | ||||||
Napoli
|
- |
Lecce
|
0 - 1 | ||||
Geen score | Eigen doelpunt | ||||||
Sun 20:45
|
Empoli
|
- |
AS Roma
|
0 - 4 | |||
Geen score | Dybala | ||||||
Frosinone Calcio
|
- |
Udinese
|
1 - 1 | ||||
Cheddira | Davis | ||||||
Hellas Verona
|
- |
Internazionale
|
0 - 6 | ||||
Geen score | Barella | ||||||
Lazio Roma
|
- |
Sassuolo
|
1 - 2 | ||||
González | Berardi | ||||||
Tweede Divisie 34e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 15:30
|
ADO '20
|
- |
Quick Boys
|
0 - 0 | |||
Geen score | Geen score | ||||||
AFC
|
- |
FC Lisse
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
De Treffers
|
- |
Spakenburg
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
Excelsior Maassluis
|
- |
ACV
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
GVVV
|
- |
Jong Sparta
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
Katwijk
|
- |
HHC Hardenberg
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
Kon. HFC
|
- |
Jong Almere City
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
Rijnsburgse Boys
|
- |
Noordwijk
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score | ||||||
Scheveningen
|
- |
Kozakken Boys
|
0 - 0 | ||||
Geen score | Geen score |