Voorspellingen sportkampen.com Blonkie
Ben jij sportkampen.com Blonkie? Log hier in om te voorspellen!
Eredivisie 28e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
di 18:45
|
Vitesse
|
1 - 4 |
Sparta Rotterdam
|
1 - 1 | 2 | ||
di 20:00
|
Excelsior
|
0 - 2 |
PSV
|
0 - 2 | 10 | ||
di 21:00
|
Fortuna Sittard
|
1 - 1 |
NEC Nijmegen
|
1 - 1 | 16 | ||
Sierhuis | Ogawa | ||||||
wo 18:45
|
Heracles Almelo
|
5 - 0 |
AZ
|
1 - 2 | 0 | ||
wo 20:00
|
FC Utrecht
|
5 - 1 |
PEC Zwolle
|
2 - 1 | 7 | ||
wo 21:00
|
SC Heerenveen
|
3 - 3 |
FC Twente
|
1 - 1 | 7 | ||
do 18:45
|
FC Volendam
|
0 - 0 |
Feyenoord
|
0 - 2 | 2 | ||
do 20:00
|
RKC Waalwijk
|
0 - 0 |
Almere City FC
|
2 - 1 | 0 | ||
do 21:00
|
Ajax
|
1 - 1 |
Go Ahead Eagles
|
2 - 0 | 0 | ||
Ronde totaal: 44 (1.210e) | |||||||
Eredivisie 29e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:30
|
Sparta Rotterdam
|
1 - 2 |
Heracles Almelo
|
1 - 1 | 2 | ||
za 18:45
|
PSV
|
5 - 1 |
AZ
|
2 - 0 | 5 | ||
za 20:00
|
PEC Zwolle
|
2 - 1 |
Excelsior
|
1 - 1 | 2 | ||
za 21:00
|
FC Twente
|
2 - 0 |
Fortuna Sittard
|
2 - 0 | 10 | ||
zo 12:15
|
Vitesse
|
0 - 3 |
NEC Nijmegen
|
1 - 2 | 6 | ||
Van Ginkel | Ogawa | ||||||
zo 14:30
|
Feyenoord
|
6 - 0 |
Ajax
|
2 - 0 | 12 | ||
Gimenez | Geen score | ||||||
Go Ahead Eagles
|
1 - 1 |
Almere City FC
|
2 - 0 | 0 | |||
zo 16:45
|
FC Volendam
|
3 - 2 |
RKC Waalwijk
|
1 - 2 | 2 | ||
zo 20:00
|
SC Heerenveen
|
2 - 3 |
FC Utrecht
|
1 - 3 | 7 | ||
Ronde totaal: 46 (4.982e) | |||||||
Derde Divisie A 28e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
Harkemase Boys
|
4 - 4 |
SV Urk
|
2 - 1 | 0 | ||
RKAV Volendam
|
3 - 3 |
Staphorst
|
2 - 1 | 0 | |||
SC Genemuiden
|
2 - 1 |
Sparta Nijkerk
|
1 - 1 | 2 | |||
vv Eemdijk
|
2 - 0 |
IJsselmeervogels
|
0 - 2 | 0 | |||
Geen score | Afaker | ||||||
za 15:00
|
DVS '33
|
5 - 1 |
FC Rijnvogels
|
2 - 1 | 7 | ||
za 15:30
|
USV Hercules
|
1 - 1 |
Odin '59
|
2 - 1 | 2 | ||
za 18:00
|
Hoogeveen
|
0 - 2 |
DOVO
|
1 - 2 | 7 | ||
zo 14:30
|
HSC '21
|
1 - 1 |
VVSB
|
2 - 1 | 2 | ||
SV Kampong
|
1 - 2 |
RKVV DEM
|
2 - 1 | 0 | |||
Ronde totaal: 20 (230e) | |||||||
Derde Divisie B 23e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 14:30
|
TEC
|
3 - 3 |
HSV Hoek
|
2 - 1 | 0 | ||
Ronde totaal: 42 (35e) | |||||||
Derde Divisie B 28e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
HSV Hoek
|
1 - 2 |
OJC Rosmalen
|
2 - 1 | 0 | ||
za 15:00
|
Kloetinge
|
3 - 0 |
SV AWC
|
2 - 1 | 5 | ||
za 15:30
|
TEC
|
5 - 0 |
Sportlust '46
|
2 - 2 | 0 | ||
za 18:00
|
GVV Unitas
|
2 - 3 |
SteDoCo
|
1 - 2 | 6 | ||
Helstone | Van Soest | ||||||
OSS '20
|
0 - 3 |
Barendrecht
|
1 - 2 | 5 | |||
zo 14:00
|
vv Baronie
|
1 - 3 |
Meerssen
|
1 - 2 | 7 | ||
Gemert
|
2 - 1 |
Blauw Geel '38
|
1 - 2 | 0 | |||
S.V. TOGB
|
3 - 0 |
UNA
|
2 - 1 | 5 | |||
zo 14:30
|
RKSV Groene Ster
|
2 - 1 |
Quick Den Haag
|
2 - 1 | 10 | ||
Ronde totaal: 38 (123e) | |||||||
Eerste Divisie 22e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 14:30
|
FC Emmen
|
0 - 3 |
FC Groningen
|
0 - 2 | 7 | ||
Ronde totaal: 30 (613e) | |||||||
Eerste Divisie 32e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 20:00
|
Jong PSV
|
2 - 3 |
Roda JC
|
1 - 2 | 5 | ||
Ronde totaal: 53 (219e) | |||||||
Eerste Divisie 33e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
FC Dordrecht
|
2 - 1 |
De Graafschap
|
1 - 1 | 2 | ||
MVV
|
3 - 0 |
Helmond Sport
|
1 - 1 | 0 | |||
SC Cambuur
|
0 - 2 |
ADO Den Haag
|
1 - 2 | 7 | |||
Telstar
|
3 - 1 |
Jong PSV
|
2 - 1 | 7 | |||
TOP Oss
|
2 - 1 |
FC Eindhoven
|
1 - 2 | 0 | |||
zo 12:15
|
FC Groningen
|
1 - 1 |
NAC Breda
|
2 - 0 | 0 | ||
zo 16:45
|
Roda JC
|
2 - 1 |
VVV-Venlo
|
2 - 1 | 12 | ||
Schmid | Kosidis | ||||||
Ronde totaal: 30 (995e) | |||||||
Tweede Divisie 28e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 13:30
|
Rijnsburgse Boys
|
0 - 3 |
Katwijk
|
2 - 1 | 0 | ||
za 14:30
|
GVVV
|
2 - 2 |
FC Lisse
|
2 - 1 | 2 | ||
Kon. HFC
|
0 - 2 |
AFC
|
1 - 2 | 7 | |||
Scheveningen
|
2 - 2 |
Excelsior Maassluis
|
1 - 0 | 0 | |||
za 15:00
|
ADO '20
|
3 - 0 |
HHC Hardenberg
|
1 - 2 | 0 | ||
Quick Boys
|
4 - 1 |
Jong Almere City
|
2 - 1 | 12 | |||
van Duijn, Sem | Wildeboer | ||||||
Spakenburg
|
8 - 0 |
Noordwijk
|
2 - 0 | 7 | |||
za 15:30
|
Jong Sparta
|
1 - 0 |
Kozakken Boys
|
2 - 1 | 5 | ||
za 18:00
|
De Treffers
|
2 - 1 |
ACV
|
2 - 1 | 10 | ||
Ronde totaal: 43 (48e) |