Voorspellingen De Onbetwiste Softies
Ben jij De Onbetwiste Softies? Log hier in om te voorspellen!
Derde Divisie B 16e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
wo 20:00
|
TEC
|
0 - 0 |
Blauw Geel '38
|
1 - 1 | 7 | ||
Ronde totaal: 54 (11e) | |||||||
WK Kwalificatie 2026 7e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 09:00
|
Chinees Taipei
(D)
|
0 - 2 |
Kirgizië
(D)
|
0 - 1 | 7 | ||
do 10:00
|
Pakistan
(G)
|
0 - 3 |
Jordanië
(G)
|
0 - 1 | 7 | ||
do 10:10
|
Australië
(I)
|
2 - 0 |
Libanon
(I)
|
4 - 0 | 7 | ||
do 11:23
|
Japan
(B)
|
1 - 0 |
Noord-Korea
(B)
|
3 - 0 | 7 | ||
do 12:00
|
Zuid-Korea
(C)
|
1 - 1 |
Thailand
(C)
|
2 - 0 | 0 | ||
do 12:30
|
Myanmar
(B)
|
1 - 1 |
Syrië
(B)
|
0 - 1 | 2 | ||
do 13:00
|
Hong Kong
(E)
|
0 - 2 |
Oezbekistan
(E)
|
0 - 1 | 7 | ||
do 13:30
|
Singapore
(C)
|
2 - 2 |
China
(C)
|
0 - 1 | 0 | ||
do 14:30
|
Indonesië
(F)
|
1 - 0 |
Vietnam
(F)
|
1 - 0 | 10 | ||
do 17:00
|
Iran
(E)
|
5 - 0 |
Turkmenistan
(E)
|
3 - 0 | 7 | ||
Ronde totaal: 118 (25e) | |||||||
EK Kwalificatie 2024 11e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 18:00
|
Georgië
|
2 - 0 |
Luxemburg
|
1 - 0 | 7 | ||
Ronde totaal: 31 (279e) | |||||||
WK Kwalificatie 2026 7e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 19:00
|
Oman
(D)
|
2 - 0 |
Maleisië
(D)
|
1 - 0 | 7 | ||
VAE
(H)
|
2 - 1 |
Jemen
(H)
|
1 - 0 | 5 | |||
do 19:30
|
Qatar
(A)
|
3 - 0 |
Koeweit
(A)
|
1 - 0 | 7 | ||
Palestina
(I)
|
5 - 0 |
Bangladesh
(I)
|
1 - 0 | 7 | |||
do 20:00
|
Afghanistan
(A)
|
0 - 0 |
India
(A)
|
0 - 0 | 10 | ||
Irak
(F)
|
1 - 0 |
Filippijnen
(F)
|
3 - 0 | 7 | |||
Saoedi-Arabië
(G)
|
1 - 0 |
Tadzjikistan
(G)
|
1 - 0 | 10 | |||
Nepal
(H)
|
0 - 5 |
Bahrein
(H)
|
0 - 1 | 7 | |||
Ronde totaal: 118 (25e) | |||||||
EK Kwalificatie 2024 11e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:45
|
Wales
|
4 - 1 |
Finland
|
1 - 0 | 5 | ||
Polen
|
5 - 1 |
Estland
|
2 - 0 | 5 | |||
Bosnië-Herzegovina
|
1 - 2 |
Oekraïne
|
0 - 1 | 5 | |||
Israël
|
1 - 4 |
IJsland
|
1 - 0 | 2 | |||
Griekenland
|
5 - 0 |
Kazachstan
|
2 - 0 | 7 | |||
Ronde totaal: 31 (279e) | |||||||
WK Kwalificatie 2026 7e ronde - Noord+Mid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
Anguilla
|
0 - 0 |
Turks and Caicos Isl
|
1 - 0 | 2 | ||
vr 22:00
|
US Virgin Islands
|
1 - 1 |
British Virgin Islands
|
1 - 0 | 2 | ||
Ronde totaal: 118 (25e) | |||||||
Derde Divisie A 26e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
Harkemase Boys
|
0 - 0 |
IJsselmeervogels
|
1 - 2 | 0 | ||
RKAV Volendam
|
11 - 2 |
Odin '59
|
2 - 0 | 5 | |||
SC Genemuiden
|
1 - 2 |
RKVV DEM
|
2 - 1 | 0 | |||
Ronde totaal: 32 (198e) | |||||||
Derde Divisie B 26e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
HSV Hoek
|
1 - 2 |
Blauw Geel '38
|
1 - 1 | 2 | ||
Ronde totaal: 47 (47e) | |||||||
Tweede Divisie 26e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
GVVV
|
3 - 1 |
ACV
|
2 - 1 | 8 | ||
Latif | Quispel | ||||||
Scheveningen
|
1 - 1 |
AFC
|
0 - 1 | 2 | |||
Ronde totaal: 36 (71e) | |||||||
Derde Divisie A 26e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:00
|
DVS '33
|
5 - 0 |
vv Eemdijk
|
1 - 0 | 7 | ||
Ronde totaal: 32 (198e) | |||||||
Derde Divisie B 26e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:00
|
S.V. TOGB
|
2 - 1 |
Kloetinge
|
2 - 1 | 10 | ||
Ronde totaal: 47 (47e) | |||||||
Tweede Divisie 26e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:00
|
ADO '20
|
3 - 0 |
Excelsior Maassluis
|
1 - 0 | 7 | ||
Kozakken Boys
|
3 - 4 |
Jong Almere City
|
2 - 1 | 0 | |||
Quick Boys
|
3 - 2 |
HHC Hardenberg
|
1 - 0 | 5 | |||
Rijnsburgse Boys
|
0 - 2 |
Kon. HFC
|
0 - 1 | 7 | |||
Spakenburg
|
3 - 1 |
FC Lisse
|
2 - 1 | 7 | |||
Ronde totaal: 36 (71e) | |||||||
Derde Divisie A 26e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
SV Kampong
|
1 - 2 |
SV Urk
|
0 - 1 | 5 | ||
USV Hercules
|
1 - 0 |
DOVO
|
2 - 1 | 5 | |||
VVSB
|
2 - 5 |
Sparta Nijkerk
|
1 - 2 | 10 | |||
Mounji | Van der Weijden | ||||||
Ronde totaal: 32 (198e) | |||||||
Tweede Divisie 26e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
Jong Sparta
|
0 - 0 |
Noordwijk
|
2 - 1 | 0 | ||
Ronde totaal: 36 (71e) | |||||||
Derde Divisie A 26e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
Hoogeveen
|
0 - 5 |
FC Rijnvogels
|
2 - 1 | 0 | ||
HSC '21
|
2 - 0 |
Staphorst
|
1 - 2 | 0 | |||
Ronde totaal: 32 (198e) | |||||||
Derde Divisie B 26e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
GVV Unitas
|
1 - 1 |
Sportlust '46
|
0 - 1 | 2 | ||
OJC Rosmalen
|
0 - 2 |
Barendrecht
|
1 - 2 | 7 | |||
OSS '20
|
0 - 2 |
SteDoCo
|
1 - 2 | 7 | |||
Ronde totaal: 47 (47e) | |||||||
Tweede Divisie 26e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
De Treffers
|
3 - 0 |
Katwijk
|
1 - 2 | 0 | ||
Ronde totaal: 36 (71e) | |||||||
Eerste Divisie 31e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:00
|
MVV
|
1 - 0 |
FC Den Bosch
|
1 - 0 | 10 | ||
Roda JC
|
3 - 1 |
NAC Breda
|
2 - 1 | 7 | |||
SC Cambuur
|
1 - 0 |
Telstar
|
2 - 1 | 5 | |||
Willem II
|
2 - 0 |
VVV-Venlo
|
2 - 1 | 7 | |||
Ronde totaal: 47 (253e) | |||||||
Derde Divisie B 26e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:00
|
vv Baronie
|
0 - 4 |
Quick Den Haag
|
1 - 2 | 5 | ||
Gemert
|
3 - 3 |
Meerssen
|
2 - 1 | 0 | |||
zo 14:30
|
RKSV Groene Ster
|
3 - 1 |
UNA
|
0 - 1 | 2 | ||
TEC
|
3 - 0 |
SV AWC
|
1 - 0 | 12 | |||
Serrarens | Geen score | ||||||
Ronde totaal: 47 (47e) |