Voetbalpoules.nl
De leukste voetbalpool van Nederland!

Inloggen

Afwikkeling Nederlandse competities

25 april 2020 - Na de uitspraak van de KNVB hebben we als Voetbalpoules.nl het volgende besloten voor de voetbalpoules rondom de Nederlandse competities.

Eredivisie, Eerste Divisie, Tweede Divisie, Derde Divisies

Er is dit seizoen geen officiële eindstand, dat betekent dat er geen punten worden toegekend aan de extra voorspellingen van deze competities. Ook is er geen kampioen in onze Individuele ranglijst en in de poules wordt dit seizoen ook geen kampioen gekozen.

KNVB Beker

De finale wordt niet gespeeld, er zal dus geen winnaar komen. Hetzelfde geldt voor onze poules: geen punten voor openstaande extra voorspellingen en er is geen winnaar.

In het kort:
  • Geen punten voor de kampioen.
  • Geen punten voor de overige extra voorspellingen.
  • Geen punten voor de topscorer.
  • Geen winnaar in de Individuele ranglijst.
  • Geen winnaar in poules (en dus geen schaal of beker achter je naam).
We hopen dat er binnenkort weer voorzichtig gevoetbald kan gaan worden en we zien jullie volgend seizoen graag weer terug!

ps. over de andere competities beslissen we als de betreffende bonden/ UEFA definieve beslissingen hebben genomen over het afronden van hun seizoen.
Aantal deelnemers
224.090

Poll

Klusje nr. 1 voor Bondscoach Ronald Koeman: Frankrijk - Nederland, wat wordt het?

Het is weer tijd voor de interlands na lange periode vrij intensief clubvoetbal. Het EK is 't eerstvolgende grote toernooi waar Nederland zich nog wel voor moet plaatsen..

Uitslag vorige poll:
- Feyenoord won uit van Ajax en beide clubs scoorden, met veel goals (+4), dit had maar 4% goed!

  • Frankrijk wint 68%
  • Gelijkspelletje 17%
  • Frankrijk maakt Nederland in 11%
  • Nederland wint 4%

Er is 53 keer gestemd.