Voetbalpoules.nl
De leukste voetbalpool van Nederland!

Inloggen

Jim Wonk wint KNVB Beker 2022-'23!

16 mei 2023 - Je verwacht het niet, maar de eerste prijs dit seizoen is gelijk weer een prooi voor onze topvoorspeler Jim Wonk! Na een zinderende, lelijke en vooral spannende wedstrijd won PSV na penalty's dit seizoen alweer voor de vierde keer van Ajax. Mathieu wist zowel de finalisten als de winnaar als het gelijke spel in de finale goed te voorspellen en bleef keurig bovenaan staan met 36 punten voorsprong: gefeliciteerd!

De rest van de top 5 had ook PSV als bekerwinnaar. Dat leverde nog aardig wat verschuivingen op. Nickbertina0809 schoof flink op naar de 2e plek en de nummer 3 FC Harm United en nummer 4 Larsjes en de nummer 5 Janneke150 stegen allemaal meer dan 20 plekken.

De Top 5 Individueel

  1. (1) Jim Wonk met 590 punten
  2. (21) Nickbertina0809 met 554 punten
  3. (24) FC Harm United met 550 punten
  4. (30) Larsjes met 549 punten
  5. (39) Janneke750, (5) Kabo12 en (2) MJEllen met 548 punten
In de pool ranglijst vinden we veel kleine pools, altijd knap! En blijkbaar voorspellen de Ajax fans beter dan dat hun club voetbalt, want zij eindigen netjes bovenaan.

De Top 5 pools

  1. AFC AJAX Amsterdam *** met 2.663 punten
  2. sjaantje met 2.621 punten
  3. five star met 2.616 punten
  4. flevoland met 2.591 punten
  5. Opstal wie anders met 2.568 punten
Aantal deelnemers
45.547

Poll

Blijven de huidige Europese koplopers ook de koplopers?

Een keertje iets geheel anders omdat er niet echt iets speciaals op 't programma staat dit weekend. De vraag/poll is of de huidige koplopers van Nederland, België, Spanje, Italië, Engeland, Frankrijk en Duitsland ook na 't weekend nog dezelfde koplopers zijn.

Uitslag vorige poll:
- Feyenoord won in een soort van tweeluik op een unieke manier in Amsterdam van Ajax met meer dan +2 goals en zonder tegentreffers, dit had 16% goed!

  • , alle 7 verzuimen dat 62%
  • , alle 7 blijven de koploper 14%
  • , eentje verzuimd dat 14%
  • , drie verzuimen dat 7%
  • , twee verzuimen dat 3%
  • , vier verzuimen dat 0%
  • , vijf verzuimen dat 0%
  • , zes verzuimen dat 0%

Er is 29 keer gestemd.