Voetbalpoules.nl
De leukste voetbalpool van Nederland!

Inloggen

Dreamsbecomereality èn FC Altijd Prijs winnen UEFA Cup 2008-'09

21 mei 2009 - De UEFA Cup is voor het eerst gewonnen door een ploeg uit de Oekraine, bij ons eindigen voor het eerst 2 deelnemers bovenaan in de eindstand!

Dreamsbecomereality en FC Altijd Prijs hebben beide 1205 punten en winnen hiermee de UEFA Cup poule. Na loting wint FC Altijd Prijs de Nintendo DS en Dreamsbecomereality de Voetbalpoules.nl polo.

Nummer 3 is Excelsiorfans geworden, hij wint de originele Voetbalpoules.nl USB stick.

Van harte gefeliciteerd met jullie prijzen en tot ziens in het seizoen 2009 – 2010!

Jullie moderator Goochelpiet
Aantal deelnemers
45.547

Poll

Blijven de huidige Europese koplopers ook de koplopers?

Een keertje iets geheel anders omdat er niet echt iets speciaals op 't programma staat dit weekend. De vraag/poll is of de huidige koplopers van Nederland, België, Spanje, Italië, Engeland, Frankrijk en Duitsland ook na 't weekend nog dezelfde koplopers zijn.

Uitslag vorige poll:
- Feyenoord won in een soort van tweeluik op een unieke manier in Amsterdam van Ajax met meer dan +2 goals en zonder tegentreffers, dit had 16% goed!

  • , alle 7 verzuimen dat 62%
  • , alle 7 blijven de koploper 14%
  • , eentje verzuimd dat 14%
  • , drie verzuimen dat 7%
  • , twee verzuimen dat 3%
  • , vier verzuimen dat 0%
  • , vijf verzuimen dat 0%
  • , zes verzuimen dat 0%

Er is 29 keer gestemd.