Voetbalpoules.nl
De leukste voetbalpool van Nederland!

Inloggen

astridbril winnaar Belgische Jupiler Pro League 2008-'09

24 mei 2009 - Het was op Voetbalpoules al bijna net zo spannend als in de echte competitie, er waren zelfs beslissingsduels nodig om de kampioen in de competitie te bepalen! (Gelukkig,) er is geen loting nodig om de winnaar van de Jupiler League op Voetbalpoules uit te kunnen roepen.

astridbril sleept dit jaar de eindzege binnen van de Belgische competitie door haar leidende positite vast te houden. Met deze prestatie wint ze een Nintendo DS! Vorig jaar won zij overigens de Champions League poule en is ze dit jaar 5e geworden in de Eredivisie, echt een vrouw met verstand van voetbal dus .

Op de tweede plaats eindigt The Eagle, met slechts twaalf punten achterstand op de uiteindelijke winnaar. Hij wint met deze uitstekende prestatie een echt Voetbalpoules-polo!

Het brons in de Belgische Jupiler Pro League is voor FC Altijd Prijs, die zijn naam eer aan doet na de winst in de UEFA Cup eerder deze week nu ook uitstekend te presteren in de Belgische competitie (wat zullen de Champions League en de Serie A hem nog opleveren?)! FC Altijd Prijs had in de extra voorspellingen de gehele top 4 goed voorspeld, een prima prestatie! Hij gaat er vandoor met de Voetbalpoules-USB-stick!

Ten slotte kijken we nog even naar de poulestand. Hier 2 winnaars: het prikbord en De Chatbox. Beide poules staan onder bezielende leiding van onze poll-moderator FC de Goofies, Goof: gefeliciteerd .
Alle winnaars va harte gefeliciteerd en alle deelnemers hartelijk dank voor de getoonde inzet!

Jullie moderator,
VoetbalRoel
Aantal deelnemers
45.545

Poll

PSV en Feyenoord in de Champions League groepsfase, zeg 't maar!

De Champions League is inmiddels aan de 2e speelronde toe. Nogal wisselende resultaten in de vorige speelronde zullen we maar zeggen voor de Nederlandse clubs maar in deze speelronde kan dat zomaar andersom zijn maar nog veel beter is dat ze beide een resultaat zullen neerzetten (wat zeker zou kunnen) tegen de Spaanse opponenten..

Programma van dinsdag- en woensdagavond:
- PSV - Sevilla FC
- Atlético Madrid - Feyenoord

  • Ze winnen beide 33%
  • PSV wint en Feyenoord verliest 33%
  • PSV speelt gelijk en Feyenoord verliest 33%
  • PSV wint en Feyenoord speelt gelijk 0%
  • Ze spelen beide gelijk 0%
  • PSV speelt gelijk en Feyenoord wint 0%
  • Ze verliezen beide 0%
  • PSV verliest en Feyenoord wint 0%
  • PSV verliest en Feyenoord speelt gelijk 0%

Er is 6 keer gestemd.