Voorspellingen havense boys
Ben jij havense boys? Log hier in om te voorspellen!
FA Cup 1e ronde - 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3-11 20:45
|
Barnsley
|
3 - 3 |
Horsham FC
|
- | |||
Sheppey United
|
1 - 4 |
Walsall FC
|
- | ||||
4-11 14:30
|
Northampton Town FC
|
1 - 3 |
Barrow AFC
|
- | |||
4-11 16:00
|
Curzon Ashton
|
0 - 1 |
Barnet FC
|
- | |||
Bolton Wanderers
|
4 - 0 |
Solihull Moors
|
- | ||||
Exeter City FC
|
0 - 2 |
Wigan Athletic
|
- | ||||
Leyton Orient
|
3 - 1 |
Carlisle United
|
- | ||||
Hereford FC
|
0 - 2 |
Gillingham FC
|
- | ||||
Oxford United FC
|
2 - 0 |
Maidenhead United
|
- | ||||
Newport County
|
2 - 0 |
Oldham Athletic AFC
|
- | ||||
Swindon Town
|
4 - 7 |
Aldershot Town FC
|
- | ||||
Marine FC
|
1 - 5 |
Harrogate Town
|
- | ||||
Port Vale FC
|
0 - 0 |
Burton Albion
|
- | ||||
Peterborough United
|
2 - 2 |
Salford City FC
|
- | ||||
Eastleigh FC
|
5 - 1 |
Boreham Wood FC
|
- | ||||
Bradford City
|
1 - 2 |
Wycombe Wanderers
|
- | ||||
Shrewsbury Town
|
3 - 2 |
Colchester United
|
- | ||||
Lincoln City FC
|
1 - 2 |
Morecambe FC
|
- | ||||
Sutton United
|
2 - 1 |
AFC Fylde
|
- | ||||
Reading
|
3 - 2 |
Milton Keynes Dons
|
- | ||||
Doncaster Rovers FC
|
2 - 2 |
Accrington Stanley
|
- | ||||
Chester FC
|
0 - 0 |
York City
|
- | ||||
Notts County
|
3 - 2 |
Crawley Town FC
|
- | ||||
Yeovil Town
|
3 - 2 |
Gateshead
|
- | ||||
Stevenage FC
|
4 - 3 |
Tranmere Rovers
|
- | ||||
Chesham United FC
|
0 - 2 |
Maidstone United FC
|
- | ||||
AFC Wimbledon
|
5 - 1 |
Cheltenham Town
|
- | ||||
Cambridge United
|
2 - 1 |
Bracknell Town
|
- | ||||
Alfreton Town FC
|
2 - 0 |
Worthing
|
- | ||||
Bristol Rovers
|
7 - 2 |
Whitby Town
|
- | ||||
Scarborough Athletic
|
1 - 1 |
Forest Green Rovers
|
- | ||||
Stockport County FC
|
5 - 1 |
Worksop Town
|
- | ||||
Ramsgate
|
2 - 1 |
Woking FC
|
- | ||||
4-11 18:45
|
Bromley FC
|
0 - 2 |
Blackpool
|
- | |||
4-11 20:45
|
Mansfield Town
|
1 - 2 |
Wrexham AFC
|
- | |||
5-11 13:15
|
Chesterfield FC
|
1 - 0 |
Portsmouth FC
|
- | |||
5-11 15:00
|
Kidderminster Harriers
|
1 - 2 |
Fleetwood Town
|
- | |||
Slough Town FC
|
1 - 1 |
Grimsby Town
|
- | ||||
5-11 15:45
|
Crewe Alexandra
|
2 - 2 |
Derby County
|
- | |||
5-11 18:30
|
Charlton Athletic
|
1 - 1 |
Cray Valley Paper Mills
|
- | |||
FA Cup 1e ronde - 1e ronde (replays) |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
14-11 20:30
|
Horsham FC
|
0 - 3 |
Barnsley
|
1 - 2 | 5 | ||
14-11 20:45
|
Salford City FC
|
3 - 3 |
Peterborough United
|
1 - 2 | 0 | ||
Hendry | Jones | ||||||
Forest Green Rovers
|
5 - 2 |
Scarborough Athletic
|
2 - 0 | 5 | |||
Burton Albion
|
0 - 2 |
Port Vale FC
|
3 - 0 | 0 | |||
Accrington Stanley
|
1 - 1 |
Doncaster Rovers FC
|
1 - 2 | 2 | |||
York City
|
2 - 1 |
Chester FC
|
2 - 0 | 7 | |||
Grimsby Town
|
7 - 2 |
Slough Town FC
|
2 - 0 | 5 | |||
Derby County
|
1 - 3 |
Crewe Alexandra
|
3 - 0 | 0 | |||
15-11 20:45
|
Cray Valley Paper Mills
|
1 - 6 |
Charlton Athletic
|
1 - 3 | 7 | ||
FA Cup 1e ronde - 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
12-12 20:45
|
Scarborough Athletic
|
2 - 4 |
Forest Green Rovers
|
4 - 1 | 0 | ||
Ronde totaal: 31 (629e) |