Predictions FTD
Are you FTD? Log in here to predict!
Derde Divisie A 26e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sat 14:30
|
Harkemase Boys
|
0 - 0 |
IJsselmeervogels
|
- | |||
RKAV Volendam
|
11 - 2 |
Odin '59
|
- | ||||
SC Genemuiden
|
1 - 2 |
RKVV DEM
|
- | ||||
Sat 15:00
|
DVS '33
|
5 - 0 |
vv Eemdijk
|
- | |||
Sat 15:30
|
SV Kampong
|
1 - 2 |
SV Urk
|
- | |||
USV Hercules
|
1 - 0 |
DOVO
|
- | ||||
VVSB
|
2 - 5 |
Sparta Nijkerk
|
- | ||||
Sat 18:00
|
Hoogeveen
|
0 - 5 |
FC Rijnvogels
|
- | |||
HSC '21
|
2 - 0 |
Staphorst
|
- | ||||
Derde Divisie B 16e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Wed 20:00
|
TEC
|
0 - 0 |
Blauw Geel '38
|
2 - 1 | 0 | ||
Derde Divisie B 26e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 14:30
|
HSV Hoek
|
1 - 2 |
Blauw Geel '38
|
- | |||
Sat 15:00
|
S.V. TOGB
|
2 - 1 |
Kloetinge
|
- | |||
Sat 18:00
|
GVV Unitas
|
1 - 1 |
Sportlust '46
|
- | |||
OJC Rosmalen
|
0 - 2 |
Barendrecht
|
- | ||||
OSS '20
|
0 - 2 |
SteDoCo
|
- | ||||
Sun 14:00
|
vv Baronie
|
0 - 4 |
Quick Den Haag
|
- | |||
Gemert
|
3 - 3 |
Meerssen
|
- | ||||
Sun 14:30
|
RKSV Groene Ster
|
3 - 1 |
UNA
|
- | |||
TEC
|
3 - 0 |
SV AWC
|
- | ||||
Eerste Divisie 31e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 20:00
|
MVV
|
1 - 0 |
FC Den Bosch
|
2 - 1 | 5 | ||
Roda JC
|
3 - 1 |
NAC Breda
|
2 - 1 | 7 | |||
SC Cambuur
|
1 - 0 |
Telstar
|
2 - 1 | 5 | |||
Willem II
|
2 - 0 |
VVV-Venlo
|
2 - 1 | 7 | |||
Round total: 45 (342nd) | |||||||
Tweede Divisie 26e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 14:30
|
GVVV
|
3 - 1 |
ACV
|
- | |||
Scheveningen
|
1 - 1 |
AFC
|
- | ||||
Sat 15:00
|
ADO '20
|
3 - 0 |
Excelsior Maassluis
|
- | |||
Kozakken Boys
|
3 - 4 |
Jong Almere City
|
- | ||||
Quick Boys
|
3 - 2 |
HHC Hardenberg
|
- | ||||
Rijnsburgse Boys
|
0 - 2 |
Kon. HFC
|
- | ||||
Spakenburg
|
3 - 1 |
FC Lisse
|
- | ||||
Sat 15:30
|
Jong Sparta
|
0 - 0 |
Noordwijk
|
- | |||
Sat 18:00
|
De Treffers
|
3 - 0 |
Katwijk
|
- | |||
World Cup Qualifiers 2026 7e ronde - Asia |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Thu 09:00
|
Chinese Taipei
(D)
|
0 - 2 |
Kyrgyzstan
(D)
|
- | |||
Thu 10:00
|
Pakistan
(G)
|
0 - 3 |
Jordan
(G)
|
- | |||
Thu 10:10
|
Australia
(I)
|
2 - 0 |
Lebanon
(I)
|
- | |||
Thu 11:23
|
Japan
(B)
|
1 - 0 |
North Korea
(B)
|
- | |||
Thu 12:00
|
Korea Republic
(C)
|
1 - 1 |
Thailand
(C)
|
- | |||
Thu 12:30
|
Myanmar
(B)
|
1 - 1 |
Syria
(B)
|
- | |||
Thu 13:00
|
Hong Kong
(E)
|
0 - 2 |
Uzbekistan
(E)
|
- | |||
Thu 13:30
|
Singapore
(C)
|
2 - 2 |
China
(C)
|
- | |||
Thu 14:30
|
Indonesia
(F)
|
1 - 0 |
Vietnam
(F)
|
- | |||
Thu 17:00
|
Iran
(E)
|
5 - 0 |
Turkmenistan
(E)
|
- | |||
Thu 19:00
|
Oman
(D)
|
2 - 0 |
Malaysia
(D)
|
- | |||
UAE
(H)
|
2 - 1 |
Yemen
(H)
|
- | ||||
Thu 19:30
|
Qatar
(A)
|
3 - 0 |
Kuwait
(A)
|
- | |||
Palestine
(I)
|
5 - 0 |
Bangladesh
(I)
|
- | ||||
Thu 20:00
|
Afghanistan
(A)
|
0 - 0 |
India
(A)
|
- | |||
Iraq
(F)
|
1 - 0 |
Philippines
(F)
|
- | ||||
Saudi Arabia
(G)
|
1 - 0 |
Tajikistan
(G)
|
- | ||||
Nepal
(H)
|
0 - 5 |
Bahrain
(H)
|
- | ||||
World Cup Qualifiers 2026 7e ronde - North + Mid America |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Fri 20:00
|
Anguilla
|
0 - 0 |
Turks and Caicos Isl
|
- | |||
Fri 22:00
|
US Virgin Islands
|
1 - 1 |
British Virgin Islands
|
- |