Predictions onslow de verschrikkelijke
Are you onslow de verschrikkelijke? Log in here to predict!
Derde Divisie A 30e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sat 14:30
|
Harkemase Boys
|
0 - 1 |
RKVV DEM
|
2 - 0 | 0 | ||
SC Genemuiden
|
3 - 3 |
VVSB
|
3 - 2 | 2 | |||
vv Eemdijk
|
1 - 1 |
SV Urk
|
2 - 1 | 2 | |||
Sat 15:00
|
DVS '33
|
2 - 2 |
DOVO
|
2 - 1 | 2 | ||
IJsselmeervogels
|
1 - 2 |
FC Rijnvogels
|
3 - 1 | 0 | |||
v d Meiracker | Reyneveld | ||||||
Sat 15:30
|
SV Kampong
|
0 - 1 |
Sparta Nijkerk
|
1 - 3 | 5 | ||
USV Hercules
|
3 - 2 |
Staphorst
|
2 - 0 | 5 | |||
Sat 18:00
|
HSC '21
|
2 - 0 |
RKAV Volendam
|
3 - 2 | 5 | ||
Sat 18:15
|
Hoogeveen
|
3 - 2 |
Odin '59
|
3 - 1 | 7 | ||
Round total: 28 (106th) | |||||||
Derde Divisie B 30e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 14:30
|
HSV Hoek
|
3 - 0 |
Gemert
|
3 - 1 | 7 | ||
Sat 15:00
|
Kloetinge
|
3 - 0 |
Sportlust '46
|
3 - 0 | 10 | ||
Sat 15:30
|
TEC
|
3 - 2 |
SteDoCo
|
2 - 1 | 5 | ||
Sat 18:00
|
GVV Unitas
|
2 - 1 |
Barendrecht
|
2 - 2 | 2 | ||
Sat 19:30
|
RKSV Groene Ster
|
0 - 2 |
Meerssen
|
1 - 2 | 8 | ||
Golsteijn | Unal | ||||||
Sun 14:00
|
vv Baronie
|
0 - 1 |
Blauw Geel '38
|
0 - 3 | 7 | ||
OSS '20
|
1 - 5 |
OJC Rosmalen
|
2 - 1 | 0 | |||
SV AWC
|
2 - 1 |
UNA
|
0 - 2 | 0 | |||
S.V. TOGB
|
3 - 0 |
Quick Den Haag
|
2 - 1 | 5 | |||
Round total: 44 (12th) | |||||||
Eerste Divisie 34e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Mon 20:00
|
Jong Ajax
|
2 - 1 |
SC Cambuur
|
3 - 1 | 7 | ||
Jong FC Utrecht
|
0 - 2 |
FC Den Bosch
|
2 - 3 | 5 | |||
Round total: 51 (69th) | |||||||
Eerste Divisie 35e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Fri 20:00
|
FC Den Bosch
|
2 - 2 |
NAC Breda
|
1 - 1 | 7 | ||
FC Dordrecht
|
3 - 1 |
TOP Oss
|
3 - 1 | 12 | |||
Suray | Loukili | ||||||
Helmond Sport
|
3 - 1 |
Jong Ajax
|
2 - 2 | 0 | |||
Roda JC
|
1 - 1 |
De Graafschap
|
1 - 1 | 10 | |||
Telstar
|
2 - 3 |
FC Emmen
|
2 - 1 | 2 | |||
Sat 16:30
|
ADO Den Haag
|
1 - 1 |
FC Eindhoven
|
2 - 0 | 0 | ||
Sat 18:45
|
MVV
|
1 - 1 |
Willem II
|
2 - 1 | 2 | ||
Sat 21:00
|
FC Groningen
|
3 - 0 |
SC Cambuur
|
4 - 1 | 5 | ||
Round total: 50 (164th) | |||||||
KNVB Cup 8e ronde - Final |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 18:00
|
Feyenoord
|
1 - 0 |
NEC Nijmegen
|
1 - 3 | 2 | ||
Timber | Schöne | ||||||
Round total: 2 (1,358th) | |||||||
Tweede Divisie 30e ronde |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 14:30
|
GVVV
|
2 - 1 |
Noordwijk
|
3 - 1 | 7 | ||
Kon. HFC
|
1 - 2 |
Excelsior Maassluis
|
2 - 0 | 0 | |||
Scheveningen
|
2 - 2 |
HHC Hardenberg
|
1 - 3 | 0 | |||
Sat 15:00
|
AFC
|
3 - 2 |
Katwijk
|
1 - 1 | 0 | ||
Quick Boys
|
1 - 1 |
Kozakken Boys
|
4 - 1 | 2 | |||
Rijnsburgse Boys
|
1 - 1 |
ACV
|
3 - 1 | 2 | |||
Sat 15:30
|
Jong Sparta
|
1 - 2 |
Spakenburg
|
2 - 1 | 0 | ||
Sat 18:00
|
De Treffers
|
2 - 1 |
FC Lisse
|
4 - 1 | 8 | ||
Vlijter | Van Ekeris | ||||||
Sun 14:00
|
ADO '20
|
1 - 1 |
Jong Almere City
|
2 - 2 | 7 | ||
Round total: 26 (352nd) |