Voorspellingen Knudde FC
Ben jij Knudde FC? Log hier in om te voorspellen!
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Noord+Mid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vandaag 01:00
|
Bermuda
(A)
|
1 - 6 |
Honduras
(A)
|
1 - 2 | 7 | ||
Vandaag 03:00
|
Montserrat
(D)
|
1 - 3 |
Panama
(D)
|
0 - 3 | 7 | ||
Ronde totaal: 336 (202e) | |||||||
WK Kwalificatie 2026 10e ronde - Afrika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 15:00
|
Somalië
(G)
|
- |
Botswana
(G)
|
||||
Equatoriaal Guinea
(H)
|
- |
Malawi
(H)
|
|||||
Ronde totaal: 7 (105e) | |||||||
WK Kwalificatie 2026 9e ronde - Afrika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 15:00
|
Madagascar
(I)
|
- |
Mali
(I)
|
||||
Ronde totaal: 336 (202e) | |||||||
WK Kwalificatie 2026 10e ronde - Afrika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:00
|
Guinee Bissau
(A)
|
- |
Egypte
(A)
|
||||
Benin
(C)
|
- |
Nigeria
(C)
|
|||||
Oeganda
(G)
|
- |
Algerije
(G)
|
|||||
Vandaag 21:00
|
Burkina Faso
(A)
|
- |
Sierra Leone
(A)
|
||||
Guinee
(G)
|
- |
Mozambique
(G)
|
|||||
Ghana
(I)
|
- |
Centraal Afrikaanse Republiek
(I)
|
|||||
WK Kwalificatie 2026 10e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 12:14
|
Japan
(B)
|
- |
Syrië
(B)
|
||||
Morgen 13:00
|
Zuid-Korea
(C)
|
- |
China
(C)
|
||||
WK Kwalificatie 2026 10e ronde - Afrika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 14:00
|
Zuid Soedan
(B)
|
- |
Soedan
(B)
|
||||
WK Kwalificatie 2026 10e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 14:10
|
Australië
(I)
|
- |
Palestina
(I)
|
||||
Morgen 14:30
|
Thailand
(C)
|
- |
Singapore
(C)
|
||||
Indonesië
(F)
|
- |
Filippijnen
(F)
|
|||||
WK Kwalificatie 2026 10e ronde - Afrika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 15:00
|
Mauritius
(D)
|
- |
Eswatini
(D)
|
||||
Zambia
(E)
|
- |
Tanzania
(E)
|
|||||
Kenia
(F)
|
- |
Ivoorkust
(F)
|
|||||
WK Kwalificatie 2026 10e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 15:00
|
Noord-Korea
(B)
|
- |
Myanmar
(B)
|
||||
Maleisië
(D)
|
- |
Chinees Taipei
(D)
|
|||||
Morgen 17:00
|
Turkmenistan
(E)
|
- |
Hong Kong
(E)
|
||||
Tadzjikistan
(G)
|
- |
Pakistan
(G)
|
|||||
Morgen 17:45
|
Qatar
(A)
|
- |
India
(A)
|
||||
WK Kwalificatie 2026 10e ronde - Afrika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:00
|
Zuid-Afrika
(C)
|
- |
Zimbabwe
(C)
|
||||
Lesotho
(C)
|
- |
Rwanda
(C)
|
|||||
Kaapverdische Eilanden
(D)
|
- |
Libië
(D)
|
|||||
Tsjaad
(I)
|
- |
Comoren
(I)
|
|||||
WK Kwalificatie 2026 10e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:00
|
Oman
(D)
|
- |
Kirgizië
(D)
|
||||
Libanon
(I)
|
- |
Bangladesh
(I)
|
|||||
Morgen 19:00
|
Iran
(E)
|
- |
Oezbekistan
(E)
|
||||
VAE
(H)
|
- |
Bahrein
(H)
|
|||||
Morgen 19:45
|
Koeweit
(A)
|
- |
Afghanistan
(A)
|
||||
Morgen 20:00
|
Irak
(F)
|
- |
Vietnam
(F)
|
||||
Saoedi-Arabië
(G)
|
- |
Jordanië
(G)
|
|||||
Jemen
(H)
|
- |
Nepal
(H)
|
|||||
WK Kwalificatie 2026 10e ronde - Afrika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
Angola
(D)
|
- |
Kameroen
(D)
|
||||
Congo
(E)
|
- |
Marokko
(E)
|
|||||
Gabon
(F)
|
- |
Gambia
(F)
|
|||||
Seychellen
(F)
|
- |
Burundi
(F)
|
|||||
WK Kwalificatie 2026 10e ronde - Noord+Mid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
Saint Lucia
(C)
|
- |
Aruba
(C)
|
||||
Morgen 21:30
|
Cuba
(A)
|
- |
Kaaiman Eilanden
(A)
|
||||
Morgen 22:00
|
Saint Kitts en Nevis
(B)
|
- |
Bahamas
(B)
|
||||
wo 00:00
|
Guyana
(D)
|
- |
Belize
(D)
|
||||
wo 02:00
|
Dominicaanse Republiek
(E)
|
- |
British Virgin Islands
(E)
|
||||
Puerto Rico
(F)
|
- |
Anguilla
(F)
|
|||||
Ronde totaal: 7 (105e) |